Latviete Ieva Lagūna kļuvusi par Victoria’s Secret eņģeli

14.11.2011

Par Victoria's Secret eņģeli kļuvusi latviešu meitene no Saldus Ieva Lagūna, kura pagājušās nedēļas trešdienas vakarā (9. novembrī) piedalījās apakšveļas zīmola skatē Ņujorkā. Oficiāli skate tiks translēta 29. novembrī amerikāņu televīzijas kanālā CBS.

Victoria's Secret modes skatēm tiek izvēlētas tikai pašas labākās modeles, kuru vārds jau ir zināms modes industrijas aprindās, tomēr katrai meitenei sevi nepieciešams pierādīt no jauna arī modes skates kastinga procesā. "Šī nav standarta modes skate. Victoria's Secret ir kā izrāde, tāpēc atlasītajām meitenēm ir jābūt īpašām," stāsta Victoria's Secret kastinga direktore Monika Mitro (Monica Mitro).

Šogad vairāku tūkstošu pasaules labāko modeļu konkurencē sevi pierādīt izdevās 13 jaunajām sejām, kuras piedalījās un izturēja Victoria's Secret atlases procesu. Starp svarīgiem vērtēšanas kritērijiem bija ne tikai katras meitenes izskats, bet arī modeles enerģijas strāvojums un personīgā harisma. Kopā ar Ievu Lagūnu kastingā piedalījās tādas pasaules topmodeles kā Adriana Lima, Anja Rubik, Chanel Iman, Karlie Kloss, Joan Smalls, Anais Mali, Toni Garrn, Sui He, Jessica Clarke, Caroline Brasch Nielsen, Bregje Heinen, Shanina Shaik, Elsa Hosk, Cameron Russell, kā arī igauniete Karmen Pedaru.

ieva02_430

"Victoria's Secret modes skate ir liels sasniegums, jo tās modeles, kuras iztur konkurenci un iekļūst skatē, pēc šī panākuma tiek atzītas starptautiskā mērogā," skaidro meiteni pārstāvošās Latvijas aģentūras DANDY MODEL MANAGEMENT dibinātājs Nils Raumanis, "un tas nozīmē tikai to, ka mūsu Ieva beidzot ir pamanīta pasaules līmenī!"

Jau ziņojām, ka pagājušā gada rudenī cita DANDY MODEL MANAGEMENT modele, aizkraukliete Ginta Lapiņa oficiāli kļuva par pasaules mēroga topmodeli. DANDY MODEL MANAGEMENT direktors Dmitrijs Kopeikins komentē Ievas panākumus: "Victoria's Secret skate ir nozīmīgs panākums ikvienas modeles karjerā. Esmu pilnīgi pārliecināts, ka Ieva būs nākamā meitene, kas nesīs Latvijas vārdu pasaulē!

ieva_laguna_647

 
Komentāri [11]
Kārtot pēc jaunākā / vecākā
 
+0
Chau Chau!!!
Piedāvāju interesantu, BEZMAKSAS un DROŠU Projektu! Ja tev, gadījuma tas neinteresē, tad lūdzu pārsūti manu piedāvājumu saviem draugiem, kuriem tas liksies interesanti. PELNI NAUDU AR WAZZUB, PIESAISTOT CILVĒKUS UN NEIEGULDOT NE SANTĪMA! Reģitrējies ar zemāk norādīto saitu
http://signup.wazzub.info/?lrRef=d5ba213e
Wazzub ir pati intresantākā parādība internetā uz šo brīdi! 1.janvārī 2012 gadā sāka savu startu jauns globāls projekts WazzUB! Šodien Tu to uzzinājāji viens no pirmajiem! Izmanto šo priekšrocību tūliņ pat un sāc rīkoties
WAZZUB ir pirmā globāla mēroga kompānija, kura mums maksās naudu tikai par to, ka mēs izvēlējāmies WAZZUB, kā mūsu interneta pārlūka programmas galveno mājas lapu. Tas ir viegli un tik vienkārši: Mūsu uzdevums ir popularizēt un izplatīt Wazzub vārdu cik vien tuvu un tālu ir iespējams. Jo vairāk cilvēku jūs uzaicināsiet WazzUB ģimenē līdz 1.aprīlim 2012 gadam, jo vairāk naudas jūs nopelnīsiet pēc tam katru mēnesi! Piemēram: Ja jūs uzaicināsiet tikai 5 cilvēkus pievienoties un viņi izdarīs to pašu 5 līmeņu dziļumā, jūs varēsiet pelnīt apmēram $4000 katru mēnesi visu savu mūžu neko nedarot , izņemot to ko jūs jau tā darāt katru dienu internetā. Iedomājaties, kas notiks ja jūs uzaicināsiet 10 cilvēkus? Jūsu peļņa vienkārši uzsprāgs! Nav nekādu ierobežojumu, jo vairāk cilvēku jūs uzaicināsiet, jo vairāk jūs nopelnīsiet! Veiksmi visiem!
29.02.2012 19:00 | saite | Atbildēt
 
 
+0
Brenda apģērbi un aksesuāri par zemām cenām, ienāc un pārliecinies - http://www.wix.com/annamike/brandyclothesforyou
22.02.2012 14:18 | saite | Atbildēt
 
 
+0
Malace! Prieks par viņu, lai viņai izdodas :)
21.02.2012 22:14 | saite | Atbildēt
 
 
+0
PRIEKS :))
13.02.2012 20:17 | saite | Atbildēt
 
 
+0
super
kaa vinai tomer paveicies, tikt tadaa modes pasauleee/biznesaa:)
lai veicas tik 8-) 8-) ;-)
01.12.2011 14:36 | saite | Atbildēt
 
 
+0
viņa ir pirmā latviete, kas kļūst par VS Angel. vismaz es tā sapratu. par ingūnu jau sen zināms, ginta lapiņa man šķiet, ka arī bija, vai vismaz fotogrāfējās VS katalogam ..
20.11.2011 01:24 | saite | Atbildēt
 
 
+0
Man prieks par visam latviesu meitenem! (l)
15.11.2011 23:42 | saite | Atbildēt
 
 
+0
Sveikas!
Paldies par labojumu. Ievietojot rakstu, vadījāmies pēc mums atsūtītās informācijas, kurā bija minēts fakts par Ievu kā pirmo latvieti Victoria`s Secret modes skatē.
15.11.2011 16:02 | saite | Atbildēt
 
 
+0
Malacis, tikai viņa nav pirmā, varu piekrist iepriekšminētajam, ka Ingūna bija pirmā. Nu gan cosmo, mazliet izgāzās..
15.11.2011 14:23 | saite | Atbildēt
 
 
+0
Viņa nav pirmā,latviete Ingūna Butāne ir defilējusi VS 3 gadus.
14.11.2011 18:55 | saite | Atbildēt
 
 

Pievienot komentāru

Pievienot komentārus var tikai reģistrēti lietotāji!
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits