Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

;(;(;(

 
Reitings 69
Reģ: 08.04.2011

vienu dienu aizgājām ar draudzeni uz klubu,toreiz es pat nemaniju kā, bet piedzēros no rīta attapos kkāda mašīnā bur mani gramstija kkāds preteklis,man nebija ne somas ,ne jakas biju vienā vienīgā kleitiņā,draudzenes arī nebija. es sāku jkkliegt ,lai mani izlaiž,bet viņš nelaida ārā,tik miglaini atceros viņa seju,ka liekas ,ka nebūtu to nemaz redzējusi. :( es nevaru man kauns iet uz ielas,jo nezinu ko esmu darijusi un ko kāds ar mani ir darijis. ;( esmu jau nedēļu,kā domās par to nakts notikumu.es nespēju tā dzīvot. es un alkohols nekad neesam bijuši labi draugi,un šī ir tā reize,kas lika man saprast to,ka es vairs to negribu lietot,es neesmu tam radīta. ko,lai daru ?kā lai tālāk dzīvoju? :%27-(

23.08.2011 13:58 |
 
Reitings 84
Reģ: 29.01.2009
Es domāju, ka katrs no mums ir pieredzējis tādu mirkli, kad alkohols ir licis darīt lietas, ko mēs paši nemaz neesam gribējuši...
Domāju, ka, lai tu spētu pārvarēt morālo sabrukumu, tev ir vienkārši tas jāaizmirst. Ja tu par to nedomāsi, tad arī citiem tas nebūs interesanti. Bet ja nu tomēr kāds paķircina, paskaidro, ka tā nakts bija kļūda un par to nevēlies runāt.

Patiesi ceru, ka tiksi tam pāri. Palutini kaut kā sevi un dzīvo tālāk it kā nekas nebūtu bijis! ;-)
23.08.2011 14:51 |
 
Reitings 164
Reģ: 17.06.2011
Laikam kādu gadu nebiju bijusi Rīgā, un sanāca pagājušās brīvdienas izklaidēties ar draudzenēm Essītī. Neko sliktu jau negribu teikt, katrs pats dara kā grib, bet nu tik daudz meiteņu bija tādā kondīcijā - dari ar mani ko gribi. Viena pat lēkāja pa tiem dīvāniem basām kājām apakšbiksēs. Smieklīgi jau no malas izskatās, bet ar tādām meitenēm tak var notikt kas drausmīgs - izvarošana, piekaušana u.t.t. Vai tiešām tik traki jādzer? Nu nedzer tajā vakarā/naktī, ja nemāki. Par to runāju arī ar savu māsu, un šī man nevar paskaidrot, kāpēc pati bieži vien tā dara - piedzeras līdz bezfilmai, bet tik un tā atkārto savas kļūdas un nemainās. :-/
23.08.2011 14:59 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits
vairāk  >

Lietotāji online (1)