liels kredīts

 
Reitings 42
Reģ: 29.01.2009

Nesen ar draudzeni iznāca saruna par kredītu. Nu drīzāk problēmas uzklausīšana. Redziet, viņai "labajos" laikos ir paņemts kredīts dzīvoklim. Ļoti liels. Un tagad, kad situācija ir mainījusies, viņa to nevar vairs pavilkt. Jāsaka, ka kredīts ir viņai kopā ar draugu, strādā abi, bet algas ir mazākas kā toreiz. Un viņa man prasa, ko varētu darīt, lai ātrāk tiktu vaļā no kredīta. Bet tā, kā man tādas problēmas nav, tad nemaz nezinu ko ieteikt.

Kā jums ir, neesiet kāda "iegrābusies" un tagad netiekat galā. Man šķiet, ka baigi daudz cilvēkiem tagad varētu būt tādas problēmas.

18.08.2011 14:55 |
 
Reitings 377
Reģ: 29.07.2011
Elchaaa, var jebkurā laikā kaulēties, pat tagad manā mājā ir dārgāki dzīvokļu pēc m2 kā es pirku.
Atceros, ka 2007g. pussabrukušā koka mājā dzīvokļi ar sauso tualeti maksāja 1500eur Rīgas Centrā un cilvēki tos dzīvokļus pirka :-O
18.08.2011 15:46 |
 
Reitings 2727
Reģ: 07.05.2011
Bet vai ta nav auglosana - dod kreditu, ko nevares isti atmaksat, un tad ieklust cilveks vel lielakos parados, un ta visu muzu maksa un maksa, un banka sen jau ta atpelnijusi ieguldito. Ar auglosanu nedrikst nodarboties.
18.08.2011 19:35 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits