Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Darbu meklējot...

 
Reitings 3
Reģ: 02.11.2009

Sveikas, meitenes !No septembra sāku mācīties un gribu kaut kur piestrādāt -vai nu vakaros vai brīvdienās. Mācības ar darbu ir grūti apvienot , tad arī normāli darba piedāvājumi atkrīt. Pārsvarā pieejamās vakances ir nožēlojamas-darbs web čata studijās vai erotiskās masāžas salonos.

Vai kāda no Jums mācās un apvieno to ar darbu un vai Jums ir kādi ieteikumi, kur man meklēt darbiņu? :-)

13.08.2011 16:10 |
 
Reitings 3278
Reģ: 18.02.2009
Vot es ar šito nesaprotu, kā var apvienot?! Es no skolas pārvelkos tikai ap 19:00, atliek paēst vakariņas nedaudz pamācīties un jau jāiet gulēt, lai var normāli piecelties no rīta!
Un pa kuru laiku, lai es strādāju? Kur vispār tāds darbs, kas būtu uz šādām stundām?! (t) :-O :-(
13.08.2011 16:14 |
 
10 gadi
Reitings 6207
Reģ: 01.04.2009
Es apvienoju:) Nesaku, ka viegli, bet ne neiespējami, protams, vēlu esmu mājās, nogurums. Man ir tā - no rīta lekcijas, pēc tam darbā 4h, jo strādāju uz pusslodzi.
13.08.2011 16:20 |
 
Reitings 117
Reģ: 10.06.2011
Studēju PLK un strādāju pa vakariem. Līdz šim visam laiku ir izdevies atrast.
Sludinājumu portālos var meklēt pusslodzes darbus, maiņu darbus.
13.08.2011 16:21 |
 
Reitings 5115
Reģ: 03.06.2011
Man no septembra būs pusslodzes darbs un 3.kurss augstskolā. Vēl gan nav sācies, bet domāju, ka apvienot nebūs problēmu.
Diezgan daudzi mani kursabiedri sāks pilnas slodzes darbu un pāries mācīties vakara nodaļā. Viņiem gan droši vien smagāk ies.

Viss jau ir atkarīgs gan no skolas, ko mācīsies, jo, piemēram, topošajiem mediķiem apvienot ir daudz grūtāk, gan svarīgi ir arī, kāda pati esi - citiem tās pašas mācības "pielec" ātrāk, citi var visu vakaru mācīties un nepaspēt izdarīt.

Pareizi sapratu, ka Tu sāksi mācīties 1.kursā? Ja tā, tad jau droši vien jāskatās uz darbiņu kādā veikalā vai kafejnīcā. Grūti iedomāties, ko 1.kursa students nopietnu varētu darīt.
13.08.2011 16:27 |
 
Reitings 1202
Reģ: 29.01.2009
Maģistros man studijas bija piektdienās un sestdienās, es no pirmdienas līdz ceturtdienai strādāju kādu gadu, bet bija grūti, jo pārāk maz laika atpūtai, arī studiju kvalitāte sāka ciest, tāpēc metu tam darbam ar roku (nebija jau nekāds superīgais) un izvēlējos tikai studēt.
Es toreiz strādāju bērnu namā par auklīti, viegli varēja savienot, jo tur grafiku varēja uztaisīt tādu, kādu gribējās, kaut vai divas dienas nedēļā, ja tā labpatīk.
13.08.2011 20:59 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!