Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Lauliba pec neuzticibas.

 
Reitings 10
Reģ: 09.08.2011

Sveiki!

Man ir jautajums, kada jums pieredze attiecibas, kad viram ir bijusi cita, bet vins pec tam ir atgriezies atpakal. ir ar laiku izdevies to rugtumu norit un piedot? Jo man kaut ka nesanak. Un visam pa virsu ir tas fakts ka es vinam vispar nespeju uzticeties, nekadigi.

Un viss tikai tadel, ka vins pie manis atgriezoties pateica ka ir izvelejies sievu un milako pametis, bet beigu beigas izradijas ka esmu vnk naiva aita, kurai konkreti iesprauda batonus, jo virs nebija partraucis attiecibas ar vinu. Nu, vismaz ne "virtualo draudzibu" (ha - ha) draugos.lv

Un ta nabadzite vispar bija soka ka virs esot pie sievas atpakal un vispar wtf, kas notiek?

Pec sitadas smuces nu vnk nav uzticibas. Virs jau gan zver muzigu milu un ka esmu visslabaka, bet nu kaut ka vairs neticu. Ne jau pec sitadas cucibas.

Zinu, ka tema jau ari antika un musdienas vai katram 2 sastopama, bet nu, kad pats sastopies ar dzives situaciju, kura papildina bedigo statistiku valsti, tad nu ir ta - cabigi ap dusu. :(

09.08.2011 23:15 |
 
Reitings 226
Reģ: 19.05.2011
Tavs vīrietis tevi nemīl. Piedod, ka tik tieši, bet tā tas ir, un iespējams tā īsti nav mīlējis nekad. Protams, vari būt laba un samierināties, no jauna viņu iemīlēt viņš tevi, bet beigu beigās tas rūktums tomēr grauž,vai vari būt spēcīga, patstāvīga sieviete, patriekt viņu un izveidot jaunas labākas attiecības, iespējams satiksi kādu ,kurš tevi mīlēs, iespējams nē, neviens jau garantijas nedod, bet vismaz būsi mēģinājusi...
Nez vai ir prātīgi izniekot savu laiku ar cilvēku par kuru jāšaubās, jo šaubas paliks vienmēr, tas ir tikai cilvēcīgi... :-/
09.08.2011 23:26 |
 
Reitings 2486
Reģ: 10.06.2009
Nu man družka šitā apprecējās! Nu lai Dievs dod, ka viss būs labi, bet es nez vai varētu apprecēties ar veci, kurš mani attiecības būtu krāpis pie katras izdevības!Jo tur tiešām bija krāpšana pēc krāpšanas!
09.08.2011 23:33 |
 
Reitings 10
Reģ: 09.08.2011
Mani mazliet parprata, skiet, vajadzeja rakstit, laulibas dzive pec neuzticibas, jo mes jau esam preceti, jau 4 gadus, kopa 7.
09.08.2011 23:36 |
 
Reitings 2486
Reģ: 10.06.2009
Nu tas štamps pasē jau īsti lietas būtību nemaina!krāpšana ir un paliek krāpšana!
09.08.2011 23:38 |
 
Reitings 10333
Reģ: 21.07.2011
Bērni jums ir?
Es paceltu asti un aizietu, lai iet un turpina maukoties apkārt. (e)
09.08.2011 23:39 |
 
Reitings 226
Reģ: 19.05.2011
Nu nez, padomā, 7 gadus esi izniekojusi ar tādu, kurš vienā dienā tevi vnk nodod..
09.08.2011 23:44 |
 
Reitings 86
Reģ: 29.01.2009
Sveika, ja gribi parunāties atsūti epastu uz [email protected], pastastisu ka mums gaja.
09.08.2011 23:55 |
 
Reitings 23
Reģ: 09.08.2011
:-/ stulba protams situacija..loti bedigi,ka virs tevi krapj un pavada ar citu kopa laiku..tu vinam esi ka rezerve-pie kuras var atgriezties,jo piedosi..ta tas turpinasies..ja jau iesaka krapt,kraps ari turpmak..es domaju Tev jaapdoma ta visu kartigi vai velies shadu Laulibu..Padoma ari par sevi un savu nakotni..nez vai tu veletos majas gaidit viru no maukoshanas noraudajusies.. :-/
09.08.2011 23:58 |
 
Reitings 76
Reģ: 22.03.2011
Tādi jau ir tie vīrieši, pati pašlaik esmu kopā ar precētu vīru... (t) Zinu, ka slikti, jo es pati arī esmu nopietnās attiecībās, bet nevaram nekā atturēties viens no otra! :) Pietam strādājam vienā darbā, katru dienu redzamies, zinu, ka viņš ļoti mīl savu sievu, bet viņi ikdienā pavada ļoti maz laika kopā, ar mani viņš ir praktiski katru dienu... Es pat nezinu, ko vēlos ar to pateikt, nezinu pat, ko varētu ieteikt... Zinu tikai, ja manējais mani tā piekrāptu, es nespētu viņam piedot! kaut gan pati neesmu labāka...
Es tavā vietā nepiedotu un laikam ka meklētu sev citu... veiksmi!
10.08.2011 00:09 |
 
Reitings 7781
Reģ: 12.11.2010
ka tu to visu uzzinaji?

zini, ir tada cilveku suga, kam nekad nav gana ar vienu. nu tad vai nu pienem, vai ne.
10.08.2011 00:44 |
 
Reitings 377
Reģ: 29.07.2011
Manuprāt, ja laulības pirmajos gados ir krāpšana, tad nekas no laulības labs sanākt nevar un agru vai vēlu laulība pajuktu.
Esmu emocionāla sieviete, man pat liktos sāpīgi, ja vīrietis uz mani uzkliegtu, nemaz nerunājot par krāpšanu, kuru nepiedotu nemūžam un ar to cilvēku nebūtu kopā, laikam, esmu pārāk emocionāla:(
10.08.2011 01:06 |
 
Reitings 7781
Reģ: 12.11.2010
ja uzkliedz, tad, manuprat, esi emocionala, bet varbutes ta domaju, jo esmu parak "cieta".

p.s lai tev veicas biznesa vitelli. butu turigaka, noteikti iegadatos ko no tava veikalina (l)
10.08.2011 02:46 |
 
Reitings 10
Reģ: 09.08.2011
Pirmais mani apgaismoja vira draugs. :) Teica - Tu man patic ka cilveks, negribu lai Tevi cakare.
Es, prota,ms, izvelejos vinam neticet, jo - ta bija vieglak, pie tam nebija pieradijumu. :) Tiesu, taustamu.
Virs visu noliedza. :) Ko gan citu vinam bija darit. :) Vins nekad neatzis ka ir mazs, nodevigs murmulis. :)
Tad viena jauka diena vins gribeja skirsanos, es vinam jautjau iemeslu - neatbildeja, tad ari pateicu - nu esi tacu godigs ir cita? Stivejas un rivejas, bet atzina. Bija sapigi, bet ta ka es jau zinamu laiku dzivoju aizdomas, nebija tik tragiski ka varetu domat. beigu beigas jau viss beidzas ar to, ka vins tomer izvelejas but ar mani. JEiiij! ( ironija)
Un es piekritu, galu gala, es vinu loti mileju, vairak par sevi, tapec ari sakodu zobus, bet piedot es nevaru, lai gan vins apgalvoja ka viss esot bijis loti nevainigi un neka neesot starp viniem bijis. ha, ha, kurs gan tam tagad vairs tices. Es jau nu noteikti vairs ne.
Nu nav labi, esmu situacijas kilniece, pati gan sadu situaciju esmu radijusi, kad pateica kad cita - vajadzeja laist elle rata, lai dzivojas ar vinu lidz kamer aplauzas, redzot ka tomer nav ta ko vajag, laikam jau biku aplauzas, ja jau pie manis atgriezas.
Stulba ir si situacija un stulba esmu es pati. Vajag macet nogriezt ka ar nazi. viss. es nemaku.
Un ja ir berns, kas visu sarezgi, jo meita mil tevu loti, loti, vins vinu ari. Es jau vinam reiz teicu - man butu bijis daudz vieglak ja Tu aizietu un aizmirstu ka mes abas ar meitu vel vispar esam, ka medz darit citi viriesi.
Man vnk ir loti sapigi, ka cilveks kas pie manis atgriezas ar vardiem ka mani loti mil, nu labi, mil, tomer bija izlemis paguljatj ar citu. Laikam jau lai parliecinatos ka tomer mani mil. ( ironija atkal).
Vaja gan ir cilveku daba. Gruti nostavet preti tam, ko velamies, reizem neapzinoties, ka tas, ko velamies, mums patiesiba par labu nemaz varbut nenak.
10.08.2011 02:54 |
 
Reitings 190
Reģ: 12.01.2011
Es uzskatu, ka, iespējams, vīrietis Tevi tomēr mīl, tikai neciena. Tu esi kļuvusi par pierastu, ērtu drošības salu, par (piedod par salīdzinājumu) superērtām un mīļām mājas čībām, bez kurām nu nekā, bet gribas taču arī kaut kādu action! Diemžēl. :(

Kaut kad vienā žurnālā lasīju, ka gudra sieva, uzzinot par krāpšanu, neko nepārmet, bet piedod, jo tad viņa, vīriešaprāt, ir vienkārši briljants, jo saprata, nebāra, pieņēma savu dārgo lauleni. Pēc šīs idejas sanāk, ka gudra sieva ir sieviete bez pašcieņas. Pfff! Katrā ziņā - ja viņš nenoturēja krānu biksēs vienreiz, tad nenoturēs arī nākamās reizes, kad lielie sirdsapziņas pārmetumi būs pārgājuši (un tie agrāk vai vēlāk kļūst par tālām atmiņām).
10.08.2011 02:55 |
 
Reitings 10
Reģ: 09.08.2011
Redziet, meitenes, es ari biju no tiem kas situ pie krutim un teicu, nekad, nemauzam es nepiedotu krapsanu, ja es ari vinu nepiedodu, bet esmu krapeju ielaidusi atpakal sava dzive, viss nav tik vienkarsi un viegli, ka tiek domats teorija, kad nonakam pie prakses, es veletos lai butu, lai varetu racionali un vesi visu salikt pa plauktiniem un nelaut emocijam vispar nekadu piekluvi lemumiem, bet tad es vairs nebutu cilveks, bet masina.
Butiba es nezelojos un negaidu ka mani tagad virtuali visi paglaudis pa galvinu un pazelos, es sevi esmu pazelojusi par visiem kopa, izkaukusies un zelojusi lidz bezsamanai, es vnk tagad velos dzirdet kada realu pieredzi, ir sanacis vel kas pec tam, vai ne.
Pat ja loti velas, ko es nezinu vai vajadzetu. :(
10.08.2011 03:02 |
 
Reitings 10
Reģ: 09.08.2011
El ninjo

Gribu Tev piekrist. Ta tas varetu but. Vnk tik smiekligi, virs man reiz teica - ne tu esi tada kas krapj, ne es tads esmu, ha, ha.
Un tagad ir vnk salauztas dzives, tiesam, ja var sanakt saizes kopdzive, var but nesaskanas, bet nu f..k, vai tiesam bija vajadziga vel tresa persona? Tik tuvu?
Ta ari mulke tada, kad visu bez melosanas un izliksanas vinai pateicu ka ir - nenoticeja, nu vot aplauzas kopa ar mani, kad es uzzinaju ka vina nezin, ka vins ir ar mani un es uzzinaju ka vina vispar ne velna nezin. Vnk es domaju, kura bridi tas cilveks, ar kuru biju tik ilgi kopa un kuram es tiesam uzticejos un neapsaubiju neko no vina teikta, kluva par meligu, izvairigu tarpu, kuram es neticu neviena gala, ka cilveks tik katastrofali var mainities, ne ok, es saprotu ir roza brilles attiecibu sakuma, bet nu, ne jau tik loti.
10.08.2011 03:08 |
 
Reitings 7781
Reģ: 12.11.2010
tas nu gan vecim draugs, ka nodeva :-D :-D
zini, man reizem skiet, ka sava vaina taja ir ari tevi pasa, ja jau ir nonacis lidz krapsanai.


un ta intereses pec-ta ir, ka virietis puceties sak, ka pie apvarksna cita paradijusies?
10.08.2011 03:12 |
 
Reitings 7781
Reģ: 12.11.2010
izskaneja jautajums- vai viss var izdoties?

tas atkarigs no abu gribesanas un no ta vai ir gatavi cilveki ko savas attiecibas mainit, vai ir gatavi kaut iet pie psihaloga, runat, stradat ar sevi, jo sadas lietas tik atri nepiedod, ja aizirst var, bet piedot...nu man vismaz liekas, ka , piemeram, paietu gads, divi, bet tev vienmer butu ta sajuta-ka tik atkal nekrapj.
10.08.2011 03:17 |
 
Reitings 1202
Reģ: 29.01.2009
Pazīstu vienu pāri, kas ir kopā jau entos gados, bet nu šķīrušies, sagājuši atkal un tā ik pa laikam. Izšķiras, publiski noķengā viens otru par cūku un mauku, tad ir atkal laimīgi kopā. Pa starpai sīko uztaisījuši, tas jau paaudzies, tad apprecēties izdomāja... Krāpšanas tur, es pat nezinu visu, kas viņiem ir darījies, bet nu es tādas attiecības pirmajā incidentā jau pārtrauktu, bet redz, ka ir cilvēki, kas dzīvo.
10.08.2011 03:26 |
 
Reitings 86
Reģ: 29.01.2009
Lioness

Uzraksti man uz epastu [email protected],es tev izstāstīšu kas mums palīdzēja tik visam pāri. Un es arī domāju ka vīrs tevi mīl, ne vienmēr tikai tie kas nemīl krāpj.
10.08.2011 10:09 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits