Izlikt sāpi.

 
Reitings 443
Reģ: 07.02.2009

Sveikas meitenes! :-)

Man šovakar atkal uznāca tāda sāpe, kad nezinu, kur lai liekos. :-| Gribētos vnk kādu sasist, uzspert gaisā aiz dusmām, sāpēm. :'-(

Lieta tāda, ka pirms mēneša izšķīrāmies ar puisi, ar kuru bijām kopā 4 mēnešus. It kā maz, bet es paspēju tā iemīlēties, kā vēl nekad agrāk. Nu likās, ka ir īstais, un viss. Vnk ideāli pavadīts laiks kopā utt. Bet nu bija kašķi diez gan daudz, bet tas tā. Tad viņš mani pameta dēļ tā, ka viņam neesot tādas jūtas pret mani, kā man pret viņu. Pārdzīvoju es to šausmīgi, vairākas dienas vnk dzēru ar draugiem, jo nespēju aizbraukt mājās un palikt viena... Tad ik pa laikam viņš padeva par sevi ziņu, stāstīja, cik ļoti es viņam pietrūkstu, ka arī viņam tā šķiršanās ir sāpīga, vienreiz pat pateica, ka varbūt mēs tomēr esam viens otram īstie un kādreiz būsim kopā... Tas viss deva kkādu cerību. Lai gan vēl bieži raudāju. Tad vienreiz draudzenes puisis ar viņu runāja, un prasīja, vai mēs varētu kādreiz vēl saiet kopā uz ko viņš atbildēja, ka visticamāk, ka paliktu tikai kā draugi. Un bija viens brīdis, kad tiešām sarakstījāmies, sazvanījāmies ķipa kā draugi, bet likās pēc tiem tekstiem, ka varbūt varētu kkas mainīties. Šovakar viņš man atraksta, kko runājamies, un viņš pasaka, ka viņam ir draudzene (pāris dienu laikā uzradusies..) , kā iepazinušies utt. (t) Nu bļāviens, taču pagājis ir TIKAI mēnesis, man tās jūtas vēl taču nekur nav pazudušas! :'-( Viņš jau tā mani sāpinājis daudz un tgd atkal. :'-( Pilnīgi nezinu, kur lai atkal liekos. Tā sāp... :'-( Man viņš liekas tgd pilnīgi pretīgs, ka sūcas tgd ar citu. (e) Un vēl stāsta to man. :'-( Būtu pagājis kāds ilgāks laiks, nebūtu viņš tā rakstījis man, ka man liktos, ka ir vēl kkāda cerība un tā, tad savādāk... Bet vēl nesen uķi puķi un tgd babāc - jauna draudzene. (e)

Nekādu citu padomu, saprotu, ka nevarēsiet man iedot, bet vismaz pasakat, kā labāk tikt ar tām sāpēm šobrīd galā? Draudzenei jau pazvanīju, izkratīju sirdi, bet ne pie viena aizbraukt nevaru šobrīd, jo atrodos laukos... Kā lai izlieku tās savas dusmas un sāpi uz āru, lai paliek kaut nedaudz vieglāk? (t) Vnk liekas, ka atkal nojūgšos, tpt kā tajā vakarā, kad izšķīrāmies, jo sāp tik pat ļoti šis, kā toreiz... (t)

08.08.2011 22:16 |
 
Reitings 443
Reģ: 07.02.2009
Tā nu ir, liekas jau, ka alkohols aizskalos bēdas un sāpes. :-D
09.08.2011 14:33 |
 
Reitings 2486
Reģ: 10.06.2009
Man ar kādu mēnesi bija alus un cigarešu diēta (es nepīpēju parasti)!Kā alkāns,jau nākot no darba, veikalā sniedzos pēc sešpakas! :-D
09.08.2011 14:43 |
 
Reitings 104
Reģ: 16.11.2010
Es dzēru tāpēc, ka man šķiroties likās, ka visa zeme zem kājām ir sabrukusi:
izšķiroties viņš teica, ka nezina vai mani vēl mīl, pareizāk, ka mīl kā draugu, tas bija tik sāpīgi, jo mani vecāki mani pameta kad man bija 1,5 gadi, tāpēc man visu laiku ir paranoja, ka mani pametīs un ir grūtības veidot vispār attiecības ar citiem.
otrkārt, tāpēc, ka viņš esot kopā man teica, ka man ir jānomet svars, kad es biju tikko apradusi ar sevi pēc vairākiem gadiem anoreksijā.
treškārt, mēs taisījāmies dzīvot kopā dzīvoklī, kuram jau bija iemaksāta drošības nauda, bet es zināju, ka viena nevaru to dzīvokli uzturēt. principā, rezervācijas līgums arī bija parakstīts.
ceturtkārt par to, ka tajā visā pa vidu mani atlaida no darba, jo es biju vispār citā kosmosā un nespēju pastrādāt.
:D pietiekoši daudz iemeslu dzert divas nedēļas katru dienu :D
09.08.2011 14:46 |
 
Reitings 3022
Reģ: 29.01.2009
Es dzēru šņabi :-D Un galvenais, ka man nereiba.
09.08.2011 14:47 |
 
Reitings 443
Reģ: 07.02.2009
Pirmo vakaru dzēru šņabi, tad pa uzdzeramo paņēmu kkādu kokčiku un tad tikai apreibu. :-D Pēc tam visu nākamo dienu alu, un trešājā dienā atkal šņabi + uzkurīju zaļo. :-D Un pēc tam alus. :-D Un līdz ar mani, arī draudziņi apreiba. :-D
09.08.2011 14:50 |
 
Reitings 2486
Reģ: 10.06.2009
Nu nereibst, tas gan!Tapēc es pīpēju vēl pa vidam plus neko neēdu!

Lai kā es viņu mīlu vēljoprojām, dēļ visa šitā nevarētu būt ar viņu kopā, jo visulaiku atcerētos šitās mokas un noteikti riebtu viņam! (e)
man tiiiik daudz naudas uz alko aizgāja :-D Vēl man nācās pirkt nervu zāles, miega zāles, konsīleri, ar kuru sabimbātās acis aizmālēt utt
09.08.2011 14:52 |
 
Reitings 560
Reģ: 29.01.2009
Vakar pilnībā izjuka manas 1,5 gadu ilgās attiecības,no kura kādus 11 mēnešus dzīvojām kopā,tad viņš bija izvācies,jo bija neliela krīze un tagad,kad esam atpakaļ savā pilsētā,atkal dzīvojām katru dienu kopā kādu 1,5 mēnesi.
Viņš pielika punktu..man tam nebija drosmes,jo stipri mīlēju. Abiem pirmās nopietnās attiecības. Bet nu nākotni šīm attiecībā neredzēju,daudz strīdējāmies,laikam viņa jūtas ar bija zudušas..sāpīgi,ka nākamnedēļ kopā abiem jālido uz Parīzi ceļojumā, pie manas māsas jādzīvo,vienā gultā jāguļ.

Visu plēš pušu,runājos ar sevi,pārliecinu sevi,ka izsāpēs un būs labāk,nāks citas attiecības,kuras būs daudz labākas un kurās mani mīlēs un novērtēs,bet tikmēr gribas vienkārši kaukt...ja vēl iedomājos,kā viņš sāks ar citām tikties,kuras te lakstojas viņam apkārt,tad vispār ir elle. :%27-(
09.08.2011 15:17 |
 
Reitings 104
Reģ: 16.11.2010
Luxottica, aizsūti ceļojumā kādu draudzeni ar viņu, vai es nezinu. Ceļojums galīgi nevietā .. :/
09.08.2011 17:19 |
 
Reitings 5941
Reģ: 30.10.2009
Luxottica- Brauc ar kādu draudzeni savu ceļojumā. :)

cosonicash - šķiet, ka tu esi ļoti saprotoša un māki mierināt pat ļoti! Jo tevis rakstītie teksti pat man sniedza nelielu atelpu. :) Paldies.
09.08.2011 17:36 |
 
Reitings 560
Reģ: 29.01.2009
Man žēl to 100 latu,ko nāksies izdot.
Biju cerējusi,ka varbūt var atgriezt biļeti un saņemt kādu daļu atpakaļ,bet airbaltic's tā nedara. :-/
09.08.2011 21:21 |
 
Reitings 443
Reģ: 07.02.2009
Luxottica, tiešām sarunā kādu draudzeni ar ko braukt... (t) Savādāk tas varētu būt pārāk traki Tev... (t)


Un šodien ieeju draugos, un ko redzu - tā meiča tam manam ex jau salikusi bildes draugos no pirmā vakara kopā, kur abi mīlīši jau bučojas utt. :-D Nuu cmoon, bērnudārzs. :-D Tas taču nav nopietni, padsmit gados ta vēl, bet ne jau 20+ :-D
09.08.2011 23:34 |
 
Reitings 2486
Reģ: 10.06.2009
ja?mans pats tā dara :-D nu ne jau gluži tā, bet tagad tik divdomīga profila bilde!fig sapratīsi! ;-) Man tik pēc visiem šitiem gājieniem arvien lielāks naids sāk augt!
09.08.2011 23:39 |
 
Reitings 759
Reģ: 29.01.2009
a prieks kam tev tads kretins vajadzigs tad? uzdod sev so jautajumu!:)

zinu ka piekerties un iemileties var loti atri-bet varbut tas ir pieradums no kura vienkarsi jatiek valaa...un 4 menesi nav ilgs laiks kopaa busanai, lai taa sobrid sevi šaustītu un raustitu..nav viegli bet gan jau izdosies...

turaas ;)
09.08.2011 23:41 |
 
Reitings 443
Reģ: 07.02.2009
katte, vo vo, ja vakar vēl biju pārraudājusi jēgu un slīku sāpēs, tad tgd jau nāk smiekli par to, kā viņš izturās, jo normāls, pieaudzis cilvēks tā nedara, un arī naids sāk augt arvien lielāks.
09.08.2011 23:45 |
 
Reitings 560
Reģ: 29.01.2009
Tā kā esmu studente,neviena draudzene nevarēs atļauties samaksāt par biļetēm...un nav man to draudzeņu tik daudz :-/
10.08.2011 00:32 |
 
Reitings 560
Reģ: 29.01.2009
Bet vispār,man šodien jau ir daudz vieglāk,komunicēju ar citiem cilvēkiem,izrunājos ar mammu,aizbraucām uz mežu ogas palasīt.
Tagad pat priecājos,ka nu šīs attiecības ir galā,jo pārāk daudz cietu un pārdzīvoju. Esmu gatava kam labākam! (l)
10.08.2011 00:34 |
 
Reitings 443
Reģ: 07.02.2009
Luxottica, prieks par Tevi. (l) Izrunāšanās ar tuvu cilvēku tiešām palīdz. :-) Un tieši tā - jādzīvo uz priekšu, kas bijis bijis, dzīve jau tpc neapstājas. :-)
Un pati es arī tikai šodien to sapratu, pēc superīgi pavadīta laika ar draudzenēm. (l) Sapratu, ka ir cilvēki, kas spēj mani novērtēt, un kam tiešām esmu svarīga, un kas man arī būtu jāuztver tik pat svarīgi, jo esot tajās attiecībās biju jau piemirsusi to... |-) Sapratu, ka nav ko sevi sāpināt ar to, ko nevar vairs mainīt, un nevajag man tādu. Sapratu, ka viņš ir tieši tāds, ko man jau sen apkārt mani tuvie teica, bet biju iemīlējusies muļķe, kas nevienu neklausīja...
10.08.2011 03:26 |
 
10 gadi
Reitings 2910
Reģ: 27.08.2009
Par tām bildēm dr.lv - man bija tieši tāda pati situācija. :-D :-D Ar katru dienu pārliecinos, cik viņi visi ir līdzīgi. ;-)
Un vispār arī man šī diskusija liek justies labāk, nezinu, kāpēc. ;-)
10.08.2011 03:38 |
 
Reitings 2727
Reģ: 07.05.2011
Visa dziive vienaas saapees - un taa mums sie spaidi.
10.08.2011 10:37 |
 
Reitings 2727
Reģ: 07.05.2011
Bet iemacas tas parvaret...
10.08.2011 10:38 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits