Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

dušas?

 
Reitings 37
Reģ: 24.04.2011

........sveika vai kāda mācās Rīgas stila un modes arodvidusskolā- jeb 34. arodvidusskolā.

mani interesē kāda tur ir dienesta viesnīca. Pati braukšu tikai 4dien slēgt līgumu. Tā kā vidusskolu jau esmu beigusi, mācīšos tikai profesiju.- tātad ceru ka nepilngadīgie dzīvo atsevišķi no pilngadīgajiem ar saviem noteikumiem.- tas nu tā kā būtu skaidrs. Bet te man tāli paziņas zināja teikt ka Tur tas kojas esot kā šķūnis, ka dušās varot tikt tikai 3 reizes nedēļā un blā blā blā un ka remonts tur neesot bijis daviga ilgi., ka viss tads noplucis ko ne mazākā komforta. Protams pašam jau japarūpējas ari par daudz ko bus, bet dušas- kadi tad ir sanitārie apstākļi 21 gs skolā.

tā tiesām ir vai tas ir tikai klačas?/

07.08.2011 22:09 |
 
Reitings 37
Reģ: 24.04.2011
atvainojos par kļūdām :-O
07.08.2011 22:11 |
 
Reitings 3216
Reģ: 12.01.2010
kļūdas jau nekas, bet runas stils ir graujošs :D
07.08.2011 22:13 |
 
Reitings 67
Reģ: 27.07.2011
Pati neesmu tur maciijusies, bet esmu paris naktis palikusi tajas kojas. Tur ir 2 kojas, puishu un meitenju. apmeram visi viena 4upa. :D Tur dzivo arii 1paris gados kopa ar jaunieshiem, ta ka domaju, ka tur neshkiro. Istabinjas ir videji laba stavokli, paris gadus atpakal skoleniem kjipa bija jaremonte, bet nav nemaz tik slikti. vieniigi vecie stikla logi (ziema auksti), shava apkure. Vismaz prusaki tur nav:D (t.i neesmu redzeejusi. ) toletes baigi shauras, diezgan shausmiiga stavokli...Ja un pa dusham ir ta ka ir, tas atrodas pagraba. Kjipa var iet noteiktas dienas, noteiktos laikos, bet tur ir dazas forshas komenes ar kuram var visu sabazaret. Pat ierasties pa nakti vai no riita;)
11.08.2011 16:09 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits