Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Randiņtēma...

 
Reitings 10333
Reģ: 21.07.2011

Šorīt, dzerot savu rīta kafiju, aizdomājos par randiņiem, iespējams tāpēc, ka pašai nesen bija randiņš un tas manī raisīja nelielas pārdomas, un ne jau tāpēc, ka tas bija neizdevies, bet kopumā par randiņu būtību un to nozīmi. Tāpēc vēlētos, tīri intereses pēc, zināt jūsu viedokli :-)

Kas jūsuprāt ir randiņš, raksturojums,varētu pat teikt, kāda ir jūsu definīcija randiņa apzīmējumam?

Kāpēc jūs ejat uz randiņiem? Vai uz visiem randiņiem esat gājušas ar pozitīvām emocijām?

Un par ziediem, vai jums patīk, ja pirmajā randiņā dāvina ziedus. Zinu, ka ir daudzas sievietes kam tas nav būtiski, un pēc idejas tā jau arī ir, galvenais pavadīt kopā labi laiku, bet tomēr...

Esmu paskaitījusi,ka pavisam kopā man ir bijuši 15 randiņi (nezinu, vai tas ir daudz vai maz) un no visiem 15 randiņiem vienu reizi man uzdāvināja ziedus pirmajā randiņā...Tā kā pēc dabas esmu izteikta romantiķe, tad katru reizi aizejot uz randiņu man sanāk vilties, jo nav ziedu,kurus tik ļoti gaidu,protams, protams, tas nav primārais, bet man gribētos to puķīti. :-D

Tad kā ir ar jums meitenes? :-) (l)

Varbūt varat padalīties ar interesantiem stāstiem un viedokļiem :)

03.08.2011 16:22 |
 
Reitings 10333
Reģ: 21.07.2011
8-)
03.08.2011 16:23 |
 
Reitings 15092
Reģ: 29.01.2009
Uz randinjiem neesmu bijusi vaaaaaij ku sen..
Bet pirms paris gadiem, kamer biju pashkjirusies ar savejo, bij man randinjs, uz kuru puisis atnaca ar rozi un konfekshu pacinju.. Es sapratu, ka 17 gados man tas butu paticis, bet tagad esmu cinisks sievishkjis - man tas likas tik tizli, es nezinaju, kur to lakstu bazt! :D Bet nu viss jau atkarigs ari no otra cilveka, ja butu samilejusies un ar rozaa brillem, tad laikam jau man patiktu.
03.08.2011 16:25 |
 
Reitings 1705
Reģ: 29.01.2009
kā es gribu kādu tiešām LABU randiņu! man ir tā - vai nu es aizeju uz satikšanos ar kādu pazīstamu puisi tikai tāpēc, lai viņš beidzot atšūtos ar piedāvājumiem, garlaikojos un gaidu, kad tas beigsies, vai arī esmu samīlējusies kādā tiešām foršā puisī, kas pievērš uzmanību, bet uz randiņu neaicina :-D
03.08.2011 16:27 |
 
Reitings 3022
Reģ: 29.01.2009
Ar mani laikam ir pavisam slikti, bet man tādu tipisku randiņu ir bijis aiii!!!, cik maz! Un tie bija sen un diezgan pamuļķīgi. Kāds kādreiz kādu lakstu atnesa, bet man tas nav galvenais.
03.08.2011 16:29 |
 
Reitings 1164
Reģ: 29.01.2009
Nedaudz ne pa tēmai, bet lasiet LILIT horoskopus!! Parasti žurnālos izlasu horoskopu tāpat vien, bet šis augusta ir perfekts uz mata! Iepazinos ar puisi, kuru tpt vien dzīvē droši vien nesatiktu. Tikai žēl, ka viņš laikam samīlēsies, bet es nē. Ajj ;D

Uz randiņu esmu bijusi sen, bet kad pēdējo reizi biju, aizgāju laikam tikai intereses pēc - tā teikt, internetā jau tu vari būt pats sev boss. Aizgāju, sapratu, ka ir pilnīgi cits cilvēks (sliktā nozīmē). Varbūt tas arī attur.
Nu nekas, tūlīt jauna skola, jauna dzīve..hah :)
03.08.2011 16:30 |
 
Reitings 2279
Reģ: 29.01.2009
:D :D Man pirms kāda laika ar vienu draugu tieši bija saruna par to, kāds ir randiņa definējums, kas ir randiņš, un kas vienkārši tikšanās.. :D Ne pie kāda secinājuma nenonācām! :D :D
Ja runā par ziediem - smieklīgākais ir tas, ka mans esošais draugs nevienā no mūsu randiņiem viņš man ziedus nedāvināja! toties dāvināja tos tāpat bez iemesla tieši tajās reizēs, kad mums nebija randiņš.. :D
ak jā, atcerējos vēl vienu gadījumu iz senas dzīves.. kādā randiņā puisis man uzdāvināja rozi - bet tā kā mums randiņā bija paredzēts iet uz klubu izdejoties pēc pastaigas gar Daugavu, tad pirms došanās uz klubu es tā nelaimīgi ar rozi rokās stāvēju un teicu - ak, cik žēl, ka roze novītīs klubā.. viņa atbilde bija - rozes izņemšana man no rokām un ielidināšana Daugavā un uz manu izbrīnu viņš atbildēja - svarīgs nav zieds, svarīgs ir uzdāvināšanas brīdis un Tavs smaids Tavās acīs tajā brīdī.. :D (starp citu, Zakji - nu Tev būs zināt, ko darit ar to lakstu! :D :D )
03.08.2011 16:32 |
 
Reitings 126
Reģ: 29.01.2009
Man bija super randiņš - ar garu, garu rozi, ar tēju, ar soliņu parkā, ar pirmo skūpstu. Ai ... bija un izbija. (t)
P.S. Mēs meklējam trūkumus otrā, lai nebūtu ar viņu kopā un aizmirstam par skaisto, ko otrs mums dod. Vismaz es. :-/
03.08.2011 16:34 |
 
Reitings 3168
Reģ: 14.10.2009
Man randiņš ir tikšanās ar vīrieti, kur abi ir ieinteresēti labi pavadīt laiku un iepazīt otru. Uz randiņiem esmu gājusi daudz un dikti, ne vienmēr ar pozitīvām emocijām, taču vienmēr atgriezusies ar kādu jauku stāstu draudzenēm. Ziedi 1. randiņā man nav pieņemami, bet 2., 3. u.c. tie var būt, lai arī tam nav nekādas nozīmes, ļoti patīk vīrieši, kuri padomā par to, ka randiņa sākumā dāvinātie ziedi novītīs pa šo laiku, tāpēc tad, ja arī pērk tos, dara tos īsi pirms šķiršanās.
03.08.2011 16:38 |
 
Reitings 161
Reģ: 29.01.2009
Man nepatīk, ja dāvina ziedus randiņos, man tas šķiet muļķīgi.
Atceros, sen,sen man uzdāvināja kaut kādu puķīti un es nezināju,kur to ielikt, tāpēc ieliku somā :-D :-D
Man patīk ja dāvina ziedus attiecībās, tāpat vien - priekam, bet man var arī nedāvināt, pati varu nopirkt kaut ko skaistumam! :-)

Man randiņu bijis pamaz, jo savu laiku esmu veltījusi tikai tiem, kas man ārkārtīgi pievelk. Ā, nē meloju, sen,sen biju uz 1u "aklo", bitīt matos! Vīrietis izklausījās pēc gejiska psihopāta :D

Man ir elementāri man vai patī vai nepatīk, nav nezinu posms! :-)

Es laikam neatbildēju uz pašu būtiskāko, bet - aiii, nekas! :-)
03.08.2011 16:41 |
 
Reitings 10333
Reģ: 21.07.2011
Mans definējums radiņam varētu būt tāds.

Randiņš- iespēja satikties ar tev šķietami interesantu cilvēku, lai ar viņu iepazītos tuvāk un noskaidrotu, vai ar to cilvēku vēlētos kaut ko vairāk. :-D
03.08.2011 16:42 |
 
Reitings 1569
Reģ: 25.07.2010
Zaķi - laksts :-D es tā sasmējos.
Es ar uz randiņu neesmu bijusi uj, ku sen..
Es jau savējam teicu - mums vajag atsvaidzināt attiecības, uzaicini mani uz randiņu utt. Bet viņš tik atcērt - pēc darba esmu noguris un vienīgais, ko gribu mājās.
Un tā mani randiņi izpaliek (t)
Kad bija 15 gadi, aizgāju ar vienu čali uz randiņu. Viņš visu vasaru bija piekasījies un, lai atkratītos - nu okej, kas tad man. Viņš man uzdāvināja mīksto rotaļlietu[tajā mirklī domāju, labāk būtu kādu puķi uzdāvinājis]. Nu neko, pusceļu stāstīja, ka gribēja man nopirkt trusīti [īstu] un uzdāvināt. Es nošokējos nu neko. Pēc tam viņš sāka izprašņāt kādā krāsā man truši patīk un , ka nākošajā tikšanās reizē viņš man noteikti atvedīs. Aizejot mājās uzrakstīju vēstuli, ka man sirdī, jau ilgāku laiku iekritis cits čalis un pateicu, ka mums nekas nesanāks un izmetu no draugiem.
Tajā, mirklī domāju, kur varēju būt tik stulba un iet satikties ar čali, tikai , lai viņš no manīm atkratītos. Lūk tā es gandrīz tiku pie truša. :-D
Bet vispār.. man jau patīk, ka puķīti uzdāvina, vienkārši tāpat :-)
03.08.2011 16:42 |
 
Reitings 1569
Reģ: 25.07.2010
Mademoiselle , tu man izrāvi "vārdus no mutes",definīcijai, kas manā uztverē ir randiņš. :-)
03.08.2011 16:45 |
 
Reitings 2133
Reģ: 09.05.2011
neteiktu,ka esmu bijusi uz daudziem randiņiem.bet ir pietiekami. :-) ziedus man pirmajā reizē laikam ir dāvinājis viens puisi,pārējie nē.nu kaut kas ir viņiem ar tiem ziediem,nedāvina... :-D :-D
man patīk iet uz randiņiem,bet tur vajag tādu fīlingu labu,tad jau aiziet.
nevajag uztraukties,ka sen nav bijis randiņš...gan jau ka izdevība uzradīsies,kad par to nedomāsi.. :-)
03.08.2011 16:45 |
 
10 gadi
Reitings 3146
Reģ: 29.01.2009
Par pārējo slinkums tagad rakstīt, bet par puķi- nepatīk. Neesmu romantiskais tips..vairāk praktiskais- nepatīk pēc tam ar viņu vazāties apkārt :D
03.08.2011 16:46 |
 
Reitings 4129
Reģ: 29.01.2009
Kopumā esmu gājusi uz ļoti daudziem randiņiem. Laba pieredze komunikācijā ar visdažādākajiem cilvēkiem. :)
Vislabākie ir tie randiņi, kuros abiem ir simpātijas vienam pret otru un negribās šķirties. Tad pat īsti nav nozīme-tā ir visvienkāršākā pastaiga gar jūru, kino apmeklējums vai lidojums gaisa balonā. :)
Man nepatīk, ja dāvina ziedus randiņā, tieši tā iemsla dēļ, ka nav kur likt, tie vīst un piedevām vēl visi saprot, ka tas ir randiņš. :) Es noteikti pievēršu uzmanību pāriem, ja meitenei rokās ir roze-var redzēt-interesanti pavērot viņus. :)
03.08.2011 16:47 |
 
Reitings 5709
Reģ: 29.01.2009
Uz randiņiem esmu gājusi tiešām maz (nu tā, ka satiekas centrā un iet uz kino/cafe/pastaigāt), bet ziedi gan ir saņemti visai bieži. Tiesa, šķiet, ka biežāk tad, kad iebrauc sākumā pie manis ciemos un tad kaut kur dodamies. Un, pie pušķiem tieku droši vien tāpēc, ka pati vienmēr saku, cik ļoti mīlu svaigus ziedus mājās. 8-) :-D
03.08.2011 16:48 |
 
Reitings 10333
Reģ: 21.07.2011
Es laikam vienīgā tāda izteikta romantiķe, ka man vajag ziedus un visu pārējo mīļo, foršo un pūkaino :-D (l)
03.08.2011 16:53 |
 
Reitings 2226
Reģ: 29.07.2009
Par tām nātrēm kā es viņas saucu-rozes,jebkādi ziedi,pirms pati nesaskāros sapņoju par ziedu klēpi randiņā,bet kad piedzīvoju brīnumu +30 grādu karstumā saņemot ērkšķainu nātri kura dažu minūšu laikā kļuva par kaku čupu,es vairs negribu nekādus kātus,paldies Dievam arī nedāvina :-D,atceros ka vienreiz man trīs nātres uzdāvināja,katru savā krāsā,sajutos mazliet debīli,nesapratu ko tas puisis ar tām krāsām bija domājis,otrais variants,ex uzdāvināja ļooti garu nātri nenormāli karstā dienā,tā novīta momentā un es ar to garo kātu vazājos pa vecrīgu,jutos vienkārši debīli,kamēr "NEJAUŠI" neaizmirsu viņu pie māsicas (l) (l). Labāk jau iztikt bez tām nātrēm, nekā pēctam pus dienu to čupu vai novītušu kātu vazāt sev līdzi :-D
03.08.2011 17:18 |
 
Reitings 2226
Reģ: 29.07.2009
aj kā es gribu randiņuuuu (l) (l) (l)
03.08.2011 17:19 |
 
Reitings 2486
Reģ: 10.06.2009
Pēdējā laikā man to randiņu sanāk diezgan daudz, bet reāli tikai vienu atceros ar taureņiem vēderā!tas gan bija pirms kāda gada!Tagad man tas nozīmē aiziet paskatīties kādu filmu, iedzert kādu kokčiku, papļāpāt, tad diemžēl vai par laimi man interese zūd, jo kaut kas nav!
es vispār esmu dīvainai tādā ziņā, bet man liktu jusies neērti, ja es, piemēram, ar čali ietu uz kino, un viņš man puķes atstieptu!kur man likt viņas pēc tam? es vispār nepieķeros tādiem sīkumiem kā puķes, konfektes utt..Man to 100 gadi nevajag, man vajag foršu attieksmi un interesantu cilvēku!Bet nu tas, ka uzskatu, ka čalim ir jāmaksā 1. randiņā, tas gan!
03.08.2011 17:24 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!