Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

esmu slinka!

 
Reitings 275
Reģ: 24.05.2011

palīdziet man slinkai būtnei :-D

zinu, ka tādas diskusijas ir daudz, bet es uzdošu šo jautājumu atkal, nosauciet tiešām interesējošas grāmatas, kuras lasot nevar atrauties. pēdējā lasītā grāmata "the secret" un nedaudz izsita no sliedēm, gribu cita veida grāmatas, nu ne kkādus baigos romānus, bet kko tiešām interesantu, kā krēsla, bada spēles vēl kko.

unun, kādas būtu tiešām interesantas filmas, seriāli, par dzīvi un attiecībām, ko būtu vispār vērts skatīties? esmu noskatījusies visas bīstamās mājsaimniece, ļoti patika.

+ ko man darīt ar manām krūtīm, kādus vingrinājumus veikt, man viņas ir kā tūtiņas :-D gribētos tādas pilnīgākas. vienīgais vingrinājums , kas man riebjas ir tā roku spiešana kopā :)

28.07.2011 00:07 |
 
Reitings 281
Reģ: 12.03.2009
Kruushu muskuljiem - roku saliekshana - pumpeeshanaas pret zemi! (l)
28.07.2011 00:14 |
 
Reitings 1441
Reģ: 09.04.2011
1) grāmatas: pameklē kaut ko no P. Koelju, ļoti trāpīgas grāmatas, kaut kā liek pārdomāt atsevišķus mirkļus no dzīves. man patīk OSHO grāmatas, viņam ir tāda interesantu grāmatu sērija, pajautā jebkurā bibliotekā ;) viena konkrēta, ko iesaku, ir - četri pēc pusnakts, autoru neatceros, bet jautājot bibliotekā, domāju, ka biblotekāre noteikti uzzinās, grāmata vizuāli ir gaiši zila ar baltu, vidēja izmēra un bieza. māsa izlasījusi vairākkārt un saka, viena no mīļākajām :)
2) par filmām, nu viena no komēdijām, kas man patīk - the devil wears Prada, paveca, bet tam jau nav nozīmes. vēl bij - love & other drugs, arī tāda tīri ok.
3) pameklē vingrinājumus netā :)
28.07.2011 00:20 |
 
Reitings 348
Reģ: 02.02.2011
Paulu Koelju grāmatas paziņu ieteikmē iegādājos un nožēloju,jo galīgi nepatika.
No grāmatām iesaku izdevniecības "Sētava" grāmatu - Suada. Sadedzināta dzīva. Grāmata par "goda slepkavībām" - šokējoša, bet aizraujoša.
No seriāliem pēdējā laikā skatītais - rescue me. Gaidu nākamās sezonas.
28.07.2011 02:06 |
 
Reitings 5
Reģ: 27.07.2011
Pēdējā grāmata, ko lasīju bija Glen David Gold'a "Carter Beats the Devil". Netīšām atradu Jāņa Rozes grāmatnīcā, bet izrādījās labākais, ko ilgā laikā esmu lasījusi.
http://www.amazon.com/Carter-Beats-Devil-Glen-David/dp/0786886323
Palasi recenzijas, varbūt iepatīkas.

No seriāliem varu ieteikt Breaking Bad (ķīmijas skolotājs, kuram vajag naudu sačiņī metamfetamīna laboratoriju un visu laiku kkur iekuļas) un United States of Tara (par personības dalīšanos, bet viegli un melni)
28.07.2011 03:17 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits