Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Vai ir kāda, kas lieto MAC kosmētiku?

 
Reitings 34
Reģ: 29.10.2010

kādi ir šīs firmas tonālie un acu zīmuļi? :-) laba noturība?

20.07.2011 21:03 |
 
Reitings 34
Reģ: 18.07.2011
Jā, mani arī interesē MAC kosmētika, itkā tiek ļoti slavēta.

Varbūt kāda zin, kur lētāk varētu iegādāties ?
8-)
20.07.2011 21:41 |
 
Reitings 1190
Reģ: 03.10.2010
tonālie man nepatika. kad biju Anglijā , speciāli iegāju veikalā un kopā ar konsultanti , izmēginājām gandrīz visus . tie parsvarā ir pasmagi, jo domāti fotosesijām .
konsīleri, vaigu sārtumi un acu ēnas viņiem ir vislabākās . no zīmuļiem ir bijis smolder - melns acu zīmulis . ļoti labs . avon supershock ir līdzīgs, ( nedaudz sliktāks , protams ) lētāks un vieglāk dabūjams :)

lētak mac var dabūt tikai ar pro karti , kas nozīme, ka esi profesionālis.

jautājums ir kur taisaties šo kosmētiku pirkt . ja no tantes, kas baidās nosaukt vārdu un grib tikties pie kada lielveikala, tā būs naudas izmešana par vilojumu . ebayā var atrast īsto kosmētiku, bet ir daudz viltoto arī . ir

Vislabākais variants ir ,dodoties ceļojumā pašai, vai draudzenei uz kādu vairak eiropisku valsti, sastādīt sarakstu ar vēlamajiem produktiem un tos pirkt tur :)

pati nesen pasūtīju blacktrack un 3 enas caur draudzeni, kas sobrīd strādā īrijā :)
20.07.2011 22:06 |
 
Reitings 521
Reģ: 14.07.2009
Šajās,lapās var pasūtīt un ir oriģinālā,nevis viltojumi,bet izvēle gan nav ļoti liela,bet uz Latviju sūta.
http://allcosmeticswholesale.com/
http://www.brigettesboutique.com
20.07.2011 22:14 |
 
Reitings 1190
Reģ: 03.10.2010
piebilde pēdējam komentāram , par ACW - pasūtiet ar apdrosināšanu . pasta izdevumi būs lielāki, bet paciņa atnāks 100 %
20.07.2011 22:19 |
 
Reitings 310
Reģ: 09.07.2011
es neesmu mēģinājusi, tikai otas esmu provējusi, bet, ja drīkst ieteikt, tad gribētu estee lauder double wear tonālo ieteikt, man viņs ļoti patīk. kur no rīta uzliku- tur vakarā atrodu, ha ha ha, bet tajā paša laikā nav smags un pārlieku matēts.
21.07.2011 01:15 |
 
Reitings 68
Reģ: 29.01.2009
Man tonaalais liekas perfekts un tiessi otraadi- vieglaaks nekaa citu firmu. Un vaigu saartums arii ideaals.
Kautgan tad kad veikalaa man piemeeroja toni, tad arii nelikaas tik labs tas tonaalais, bet tomeer nopirku un pati kad lieku, ir forssi! (l)
21.07.2011 01:35 |
 
Reitings 1190
Reģ: 03.10.2010
miss_Kristine , atklāšu lielu noslepumu -
Mac ir Estee Lauder meitas kompānija.
arī ar Bobbi Brown , arī šim brendam ir tādas pašas saknes ar mac . īsumā sakot, , šiem trim kantoriem ir viens saimnieks . :)
tāpēc šo brendu kosmētika ir līdzvērtīga, viennozīmīgi kvalitatīva, tikai domāta dažādām cilvēku grupām . citus vairak pievelk mac , citus estee un bobbi . mac ir lētāks un ir vairak krāsu izvēles .

ja , kas Mac nopērkams arī te
http://eu.strawberrynet.com/makeup/mac/


p.s

21.07.2011 03:31 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits