Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Stils

 
Reitings 97
Reģ: 29.01.2009

Sveikas meitenes! Pieeju šai lietai nopietni un mani tiešām interesē Jūsu domas ;)

Tātad:

*Kāds ir Tavs stils? Ko tu valkā? Kas tev patīk?

*Kas Tevi iedvesmo? Kādas detaļas apģērbā tev patīk?

*Kas ir tas, ko tu vēlētos, bet nespēj atrast nevienā veikalā?

(Man piemēram patīk klasika, bet jābūt kaut kam, kas izceļas - kāda košāka krāsa vai kāds aksesuārs - bet kopumā jāizskatās visam tā, lai cilvēks izskatītos tā, lai var sajust viņa personību)!

Paldies! :)

20.07.2011 20:32 |
 
Reitings 4504
Reģ: 21.05.2009
1. Man nav viennozīmīga stila. Kopš pagājušā gada, esmu iecienījusi harēmbikses, tām klāt, kā es saucu-ekokurpītes (pītas auduma bezpapēžu kurpītes), augšā krekliņš, un, protams, rotas. Izteiksmīgas vai ieturētas-atkarībā pēc noskaņojuma. Tad šogad valkāju kleitas un svārkus, sārtā krāsa topā. Un nupat, nupat, mani vilina lakati-gribas siet tos uz galvas, sajūta patīk. + vel matu stīpiņas ar rotājumiem-puķēm, vai šobrīd mīļajām bantēm.
Kad eju ar draudzenēm iepirkties, jūtu, ka izvēlos tādas amizantākas lietas, kaut ko neikdienišķu.
2. Iedvesmo laikam notikumi. Piemēram, biju atbalstīt brāli mačos, kamēr brīvs, iegāju pilsētas humpalās-un šeku reku-gaisīga, augša, rozā ar baltām pumpām, sajutu-ka gaidīja tieši mani :-) Vēlāk kļuva par galveno ievērības avotu :-D
3. Pagājušo gad tieši gaidīju apavu ziņā, ko līdzīgu manām ekokurpītēm, šogad ir un atrast var pat baigi nemeklējot.
20.07.2011 20:45 |
 
Reitings 274
Reģ: 29.01.2009
Čau,
Mans stils ir khmmm.. dažāds .. Tā kā esmu garastāvokļa cilvēks, arī apģērbu izvēlos tāpat. Ja garīgais ir super, arī apģērbā izvēlos ko košāku un tad diena izdodas :-D :-D
Šovasar manā garderobē dominē gaisīgi zīda topiņi/ gaiši šorti/ kokvilnas topi/ blūzītes / spilgti aksesuāri/ košas nagulakas/kleitas !! kurpes bez papēža/ ar to :D / platforma //
Lai nu kā es bieži čīkstu, ka nav nekā jauna, bet atziņa ir tāda , ka sakombinējot lietas, kas jau ir sanāk foršs komplekts .
Man patīk, kad viss ir gaumīgi saskaņots, un apģērbs ir kvalitatīvs, to uzreiz var pamanīt.
Iedvesmojos no žurnāliem un tv/interneta.. Man ļoti patīk viss jaunais , kas ienāk modē.. Šovasar ''loti gribu tādus vasaras zābaciņus un spillgtu kombinizonu,kā nastjai komenskai klipā otmenjajem k.s. :D (l) gribu , bet vēl neesmu sākusi meklēt haha :D
20.07.2011 20:58 |
 
Reitings 276
Reģ: 05.01.2011
*Nezinu, kāds man īsti ir stils. Kaut kāds jau noteikti ir, jo no draugiem esmu dzirdējusi "redzēju to un to, tieši tavā stilā".
Kombinēju un nēsāju dažāda stila apģērbus.
Pārsvarā patīk un valkāju kleitas un svārkus, vestes, kardiganus, žaketes ikdienā sievišķīgus zempapēžu apavus.
*Mani iedvesmo klasiskās stila vērtības. Neesmu redzējusi neko skaistāku par to, kas izgudrots jau 40.-60. gados. Patīk, ja apģērbs ir skaists un vienkāršs, un nav nekādu lieku, uzbāzīgu detaļu.
*Ļoti vēlos atrast balerīnas ar atvērtu purngalu, taču šeit esmu redzējusi tikai pāris variantus un tādus, ka pilnīgi negribas pirkt.
Vēl gribu skaistu mežģīņu faktūras somu vai "salmu" clutch.
20.07.2011 21:01 |
 
Reitings 12651
Reģ: 29.01.2009
man patīk viss. Vienu dienu varu staigāt kedās, otru 12cm papēžos, viss atkarīgs no garastāvokļa.

Bet man ļoti patīk 50`to gadu kleitas, vintage peldkostīmi un korsetes (l)

Veikalos neesmu neko meklējusi uij ku ilgi, taču domājams, ka nekur neatrastu iepriekš minētās lietas normālā paskatā.
20.07.2011 21:02 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Booga -paldies par temu! :-) Mans stils ir it ka loti vienkars,bet lielu uzmanibu pieversu no kada materiala taisitas drebes!Loti patik valkat lina,kokvilnas-batista drebes!Patik istais zids.Parsvara nesaju vienkrasainas drebes,ko varu kombinet dazadi.Pedeja laika loti patik nesat drebes kartas-tados vieglos pasteltonos ,bet visas nav viena toni...tad spilgtakas krasas kurpes,vai jostina ,ka akcents!
20.07.2011 21:02 |
 
10 gadi
Reitings 9435
Reģ: 06.03.2009
1)Nevaru noformulēt savu stilu tā konkrēti.Pārsvarā ģērbjos melnā.Man patīk melnā krāsa un man vienalga,ko apkārtējie par to domā.Taču,bez melnās man ir arī šis tas tumši zils,raibs,sarkans(pārsvarā tās ir vasaras drēbes).Pēdējā gada laikā piefiksēju,ka valkāju pārsvarā kleitu,svārkus pāri celim un gandrīz līdz zemei garus svārkus.Tas lielākoties tāpēc,ka es nevaru nopirkt bikses,kas man derētu un labi izskatītos.Man ir vieni džinsi tikai :D Turklāt,ziemā man slinkums stūķēt bikšu galus kerzās.Man patīk interesantas lietas.Tādas,kas vienkārši uzrunā :)Ļoti rūpīgi izvēlos sev apģērbu,jo man ir daudzi noteikumi kas attiecas uz to,ko gribu noslēpt.Tāpat ļoti skatos vai man konkrētais apģērba gabals piestāv.
2)Mani bieži iedvesmo kino.Redzu kādai aktrisei kko interesantu mugurā(vai kādu rotu) un tad rodas kāda ideja kko uztaisīt pašai utt.Protams,ne jau kopēju precīzi to,ko redzēju,bet vnk sanāk iedvesmoties un radīt kko savu,kas man piestāvētu utt:)Man patīk smagnējas detaļas,interesantas detaļas un pēdējā laikā ļoti patīk vīrišķīgas lietas-vīriešu krekli,vīriešu šlipses,vīriešu jostas utt.Nevis sievišķīgās versijas par vīriešu lietām,bet tieši vīriešu lietas.
3)Gribu skaistu,melnu korseti ar īstajām metāla ribām.Veikalos esmu redzējusi tikai tās topiņveida figņas ar plastmasas štruntiem,ko mēģina uzdot par ribām.Ak,jā-vēl gribētos smagnēju gredzenu,kas būtu gandrīz visa pirksta garumā(nemāku jēdzīgāk paskaidrot).Vienu reizi tikai esmu redzējusi,bet man nederēja :(
20.07.2011 21:13 |
 
Reitings 4129
Reģ: 29.01.2009
1. Man stila nav. :) Velku to, kas patīk un labi izskatās. Pārsvarā esmu sastopama kleitiņās un augstos papēžos, bet, ja daudz jāstaigā, varu uzvilkt bezpapēžus un džinsus, taču vienmēr man būs kāds sievišķīgs elements- topiņš ar ruffle detaļām, kāda īpaša rokassprādze vai auskari.
2. Neiedvesmo nekas, atkārtošos un teikšu, ka velktu to, kas patīk un labi izskatās. Atnācu, ieraudzīju, iepatikās, nopirku, velku :)
3. Visu, ko vēlos, atrodu. Ja ne LV veikalos, tad pateicoties tehnoloģiju attīstībai- interneta veikalos :)
20.07.2011 21:14 |
 
Reitings 1632
Reģ: 26.04.2010
Apavu ziņā visbiežāk velku melnas laiviņas vai melnas ādas kurpes, ar aukliņām sienamas.Principā man visi apavi ir melni, izņemot vienas kurpes.
Papēžus velku ļoti reti,jo ar savu 174,4cm garumu jūtos jau tā vājprātā gara,tā kā eju ar taisnu muguru liekos vēl garāka. Man ir draudzene,kura ir 178cm gara,bet var atļauties vilkt papēžus,jo vienkārši staigā ar tādu sakumpušu muguru,ka nostājoties blakus ir īsāka par mani.

Zilas džinsu bikses vispār nevelku, tikai melnas. Visbiežāk esmu biksēs+blūzē/topā/žaketē/jaciņā, reizēm svārkos+topā.Vasarā gan lielākoties velku kleitas košās krāsās. Detaļas- man ļoti patīk dažādi lakatiņi,šalles gan nepatīk. Reizēm ielieku lielākus auskarus,taču parasti man ir mazas pērlītes,melns ādas pulkstenis un pēdējā laikā arī gredzens.

Patreiz nevienā veikalā nevaru atrast skaistus solīdus svārkus un tiem pieskaņotu topu ar lieliem volāniem. Arī ziemas zābakus vēl neesmu atradusi. :-D
20.07.2011 21:33 |
 
Reitings 2051
Reģ: 29.01.2009
* Mans stils ir mainīgs, bieži iedvesmojos no pasaulē valdošajām tendencēm, bet pamatā pieturos pie roķīga un brīva stila. Visbiežāk valkāju džinsus, bet patīk arī šorti, kleitas, dažādi krekli, daudz aksesuāru - jostas, rotas, matu stīpiņas utt. Pārsvarā pārvietojos bezpapēžu apavos (klasiskajās kedās, baletkurpītes, sandalēs), jo tā ir ērtāk, bet uz smukām papēžu kurpēm paskatīties man ļoti patīk... Man dikti patīk kontrasti, piem., romantiska zīda blūze ar īsu ādas jaciņu ar kniedēm utml., valkāju vienkāršas lietas, bet kombinēju tās ar interesantiem aksesuāriem vai miksēju dažādus stilus.
* Iedvesmojos no dažādiem modes blogiem, dizaineru kolekcijām, arī cilvēkiem ielās.
* Veikalos trūkst kvalitatīvu, interesantu apavu par saprātīgām cenām. Tomēr visus veikalu trūkumus man atsver humpalu bodītes - tur man dikti patīk iepirkties. :-D
20.07.2011 21:42 |
 
Reitings 136
Reģ: 20.07.2011
1)Mans stils ir samērā vienkāršs, nopietns, daudz kleitu, maz bikšu. Pēdējā laikā- ērti apavi. Vispār nav šortu.
2)Iedvesmo mīļās lietas, gribas piemeklēt vairāk kombinējamu lietu, bižutērijas.
3)Gribētu skaistu vilnas apmetni- alternatīvu mētelim. Siltu, kas netraucē roku kustībām, nav smags un izskatās labi, ne tā kā arhaiskam ļaunās pamātes tēlam no pasakām :)
20.07.2011 21:44 |
 
Reitings 712
Reģ: 29.01.2009
1)Pilnīgi nenoteikts. Atkarīgs no garsstāvokļa un situācijas. No kedām līdz 12 cm papēžiem.
2) Man patīk,ja ir kāda odziņa. Pie jakas man vienmēr ir piesprausta melna roze.
Un iedvesmo mani viss. ķeru to,kas ir apkārt tad pārveidoju pa savam un aidā :)
3)Tās pašas melnās rozes. Ir vietām,bet esmu nopirkusi tikai divas,kas man patīk. Turklāt viena bija matu sprādze,kas man bija pašai jāpārveido.
20.07.2011 21:48 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Ja man butu 20-atkal!,tad noteikti staigatu taja saucamaja "anglu stila"!Ari Francija staigajot tagad tajos sortinos,kas ir tadi ,ka mezginu-neskatoties uz vecumu... |-) (l)
20.07.2011 21:48 |
 
10 gadi
Reitings 2326
Reģ: 14.07.2011
1)Mans stils ir loti sieviskigs ar seksigu piesitienu, ja ta var teikt. :-D
2)Mani iedvesmo tiesi konkreti japanu modes tendences un vinu modes zurnali, kuri vienmer pievers ipasu veribu detalam. Patik mezgines, volani, ziedu raksti, augsti platformu apavi ar interesantu dizainu.
3)Spidigas platformu kurpes un Jeffrey Campbell Litas (l) -> http://img843.imageshack.us/img843/6318/00000pa.jpg
21.07.2011 01:12 |
 
Reitings 9202
Reģ: 13.03.2011
1. Atšķirīgās situācijās ģērbjos ļoti dažādi, bet pats galvenais man ir, lai ir ērti. Līdz ar to papēžus velku vien galējas nepieciešamības gadījumos. Velku ļoti daudzko, tagad topā ir šortiņi, koši svārciņi ar paaugstināto jostas vietu, balerīnas, dažādas blūzītes, krekliņi un kāds uzkrītošāks aksesuārs, piemēram, bantīte ap roku vai pūcīte kā kaklarota.

2. Patīk saskaņots stils, ka ir piedomāts pie krāsām, aksesuāriem, ka izceļās viena lieta, piemēram, spilgti svārki, vai puķains topiņš, ja apģērbs ne tik izteiksmīgs, tad kāda foršāka piespraude, aproce, auksari vai vēl kas!

3. Vispār man šķiet, ka daudzos veikalos ir drēbes, kuras es nekad nepirktu. Bet acīmredzot, citiem patīk. Un ja jāatbild uz jautājumu, tad tagad tāda lieta nenāk prātā, bet noteikti ir ;-)
21.07.2011 02:14 |
 
Reitings 7908
Reģ: 05.02.2011
pilnīgi visāds! vienu dienu kediņās, džinsās un maikā, otrā dienā zīmuļsvārkos un papēžos.

mani "atsit" lētums apģērbā, tādēļ visu vienmēr rūpīgi saskaņoju. mani iedvesmo modes blogi, kur parādīts reālu cilvēku stils, ne modes skates :) pēdējā laikā ļooti piedomāju pie detaļām un aksesuāriem, kā arī ieviešu garderobē vairāk kleitu.

es ļooti vēlētos atrast auduma bikses ar paplatinājumu un faltītem augšā un nedaudz sašaurinātiem galiem, bet, tā kā esmu gara, man tās bikses izskatās tizlas, jo neder garumā. vēl es ļooooti gribu skaistu indigo krāsas žaketīti visiem dzīves gadījumiem :)
21.07.2011 02:16 |
 
Reitings 1202
Reģ: 29.01.2009
Man patīk divu veidu lietas - vai nu baigi ērtās, tādas vienkāršas (džinsi, vienkrāsaini krekliņi), vai arī pilnīgākās "skata drēbes" - korsetes, pvc bikses utt, ko ātri vien parasti velku nost, jo nav ērti:D Un punk drēbes (kaut kas pašpāršūts, rūtains, apdrukāti krekli utt).

Iedvesmo? Es nezinu. Viss pēc kārtas. Ieraugu bildē vai uz ielas - o, gribu kaut ko līdzīgu. Vai arī veikalā pa taisno ieraugu un nopērku, ja ir pa kabatai.

Grūti atrast tādas drēbes, kas ir uz gotisko pusi. Neeeeenormāli patīk tādas lupatas, bet, pirmkārt, veikalos nekā tāda gandrīz nav, otrkārt, tas, kas ir, ir nenormāli dārgs. Vispār kādu gadu vai pat ilgāk meklēju garus, melnus svārkus, kamēr atradu kaut kādā kreisajā bodē.
21.07.2011 02:23 |
 
Reitings 5087
Reģ: 01.03.2009
Man patik kleitas, gari auskari, svarki, bluzes, mezgines, matu lokas, kichigas kurpes piem. ar lenteem, shifona bluzes, kuplie tilla svaarki, sarafani, gari melni zabaki ar mega papedi, lielas kazokadu apkakles un cepures, mix : romantisms ar mazliet skarbu piesitienu, meteli ar izteiktu vidukli un izshuvumiem... kaut kas no 18. gs. Krievijas, pat baroka...
Man ir tikai dazi, bet padargi un kvalitativi aksesuari - saulenes, soma, pulkstenis, kedite ar kulonu, gredzentins.
Pedeja laika negribu sevi ievazhot, ikdiena uzrauju dzinsus, baltekurpes, kadu bluziti ar banti vai volaanu, aadas jacinju...
Nogriezu nesen iisus matus karee.
Nu, vardsakot - tiecos uz sievishkigo komfortu, augstpapezu kurpes loti japiespiezas, lai uzvilktu, negribas neko lieku, apgrutinoshu.
Man it kaa ir kaudze visaadu pashtaisiito kraamu (broshas, matu rotas, zaabo, volaansvaarki utml.), bet es tos pati nekad nelieku. Man vienkarshi patik kaa izskataas uz citiem :-D
21.07.2011 02:28 |
 
Reitings 7908
Reģ: 05.02.2011
ak, jā, izlasīju karinjo komentāru un piebildīšu - es dievinu šifona izstrādājumus (l)
21.07.2011 02:32 |
 
10 gadi
Reitings 3987
Reģ: 02.02.2011
Stils nenoteikts. Valkāju, protams, to, kas piestāv. Lielākoties patīk vienkrāsaini apģērba gabali - tādus tīri praktiski ir vieglāk sakombinēt kā raibi raibos. Toties formas, piegriezumi man patīk interesantāki. Auskari un kaklarotas gan nav mana stihija - traucē, nepiestāv, šķiet tiešām lieki :)
Periodiski vairāk gribas nēsāt stīvākus audumus, kuri rada izteiktu siluetu, savukārt dažreiz - ko vieglu, gaisīgu, koķetu. Diemžēl uz papēžkurpēm visbiežāk tikai noskatos kāru aci, jo esmu 1,79... t.i. ar papildkājugarumu - īsts goliāts :D

Iedvesmo viss :D Galu galā cilvēki apkārt pliki nestaigā, līdz ar to visur un vienmēr var smelties devu iedvesmas. Bieži pašai savi domu virpuļi nes kādu domu vai ideju.
21.07.2011 03:03 |
 
Reitings 1517
Reģ: 12.09.2010
Es arī 1,78 m gara, bet ai, kad vajag tos papēžus, tad piekāšu :D lai tās īsās ņemas pa savu apakšu :D
Es ļooti iedvesmojos no Kat Von D un viņa ir apmēram mana garuma, bet valkā tādus papēžus, kuros es nevarētu pastaigāt, bet tik un tā man viņa liekas ļoti pievilcīga un izskatās, ka viņai tas garums arī nerūp (l)
21.07.2011 15:46 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits