Vegāns

 
Reitings 143
Reģ: 31.01.2011

Kāda atšķirība starp vegānu un veģetārieti? Māte gūgle, šoreiz nepalīdz :-/

19.07.2011 00:55 |
 
Reitings 1202
Reģ: 29.01.2009
O, es jau zināju, ka kāda pateiks, ka visēdājs nevarētu pats nokaut lopu:D Es esmu kāvusi. Yeah, sauciet mani par slepkavu! :D

Un par to, ka ciemos piekasās par gaļas neēšanu - tas tā ir par visiem produktiem. Pamēģiniet kādreiz no tortes atteikties, kad visi ēd! Būs tas pats - "nu vienu gabaliņu, dikti garšīga tortīte!"
19.07.2011 14:58 |
 
Reitings 1867
Reģ: 14.07.2011
Mana kaķa ēdienkarte arī sastāv gandrīz tikai no dzīvnieku izcelsmes produktiem. Netaisos mocīt savu mīluli. Kaut gan, ķirši viņam patīk un garšo :D
19.07.2011 15:02 |
 
10 gadi
Reitings 2326
Reģ: 14.07.2011
miss Puma
Ja es nespetu normali funkcionet, tad in teresanti zina ka gan es esmu izvilkusi so laiku!?
Godigi sakot jutos 10x labak ka tad, kad edu galu!
19.07.2011 17:49 |
 
Reitings 1997
Reģ: 30.06.2009
Esmu veģetāriete tūlīt jau 3 gadus,veselība ievērojami uzlabojusies!Kadreiz biezi mocījos ar gripām,iesnām,vēdera vīrusiem,gastrītu.Iesnas vairs nav bijušas,saslimt nesanāk pat piedzīvojot tādus apstākļus,pēc kuriem normāls cilvēks gulētu ar 40grādu temperatūru,gastrīts arī vairs nav bijis,varu mierīgi dzert visus gāzētos dzērienus,alkoholu,asus un ceptus ēdienus-seku nav.Enerģija kā no pārpilnības raga,spēks tā pat.
Nezen bija pazeminājies hemoglobīns(kā vēlāk atklājas ne mana uztura dēļ)ārsts lika ēst gaļu,atteicos,izrakstīja tabletes,rezultata nebija,nu neko padevos un ieēdu vistu.Sorī,tad labāk nomirt!Man piemetās caureja kā ūdens,visu nakti nomocījos+ vel nelaba dūša.Mans organisms savu ir pateicis,respektēju.
Un ja jūs zinātu cik daudzi man ir teikuši,ka nomiršu,bez gaļas nevarot nodzīvot pat gadu.
Jūs sakāt,ka nav pareizi sludināt savu veģetārieša viedokli,brīva izvēle.Bet ja nu mana izvēle ir ēst cilvēka gaļu?Vai man kāds to ļaus?
Principā zaudēts netiek nekas,pat gaļas garša,jo gaļai garšu piedod garšvielas,gaļa pati par sevi garšo pretīgi.Tāda saldi,skābi sāļa un ūdeņaina.
Kas attiecas uz mājdzīvniekiem-viņi nav veģetārieši.Mans suns pupiņu vieta izvēlas gaļu,tā ir viņa izvēle un suns ir radīts kā visēdājs(jā,vilki dabā izēd savu medījumu kuņģus un lasa meža ogas),kaķis gan ir tīrākais gaļēdājs.
Cilveks starp citu gaļu sāka ēst tikai,lai izdzīvotu leduslaikmetā,augu bija par maz.
Un salīdzinājumam-indijā vai,kur tur lielākā daļa ir veģetārieši,dzīvo pāri 100 gadiem,čukčas savos ziemeļu rajonos pārtiek no gaļas un mirst ap 30 gadiem.
19.07.2011 21:15 |
 
Reitings 1202
Reģ: 29.01.2009
Harmony, kādu gaļu tad tu tur ēdi, ja tev tā garšoja saldi skābi ūdeņaina? :D Esmu ēdusi gaļu bez garšvielām, man garšoja.

Vispār es gribētu vegāniem uzdot jautājumu - vai jūs odus nesitat un prusakus neindējat? Viņiem taču ir nervu sistēma!
19.07.2011 21:21 |
 
Reitings 2677
Reģ: 27.07.2010
Manā uztverē pilnīgs bullshits
Cilvēks pēc būtības ir gaļēdājs, visēdājs, un tā tam būs būt, lai cilvēks normāli funkcionētu un tās vegānu un veģetāriešu lietas ir pilnīgi garām.
19.07.2011 21:26 |
 
Reitings 2677
Reģ: 27.07.2010
Tās ir iesdomas, ka veselība uzlabojas, viss ir galvā, ja tu domā, ka neēdod gaļu tu jutīsies labāk, tad tā arī būs...
19.07.2011 21:29 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits
vairāk  >

Lietotāji online (2)