Sievieshu lietas!

 
Reitings 125
Reģ: 13.07.2011

Neskatoties uz to,ka man shobriid ir meeneshreizes un veeders saap taa,ka nezinu kur likties,gribeeju pajautaat,kaadas tabletes parasti dzerat,ja nevarat taas saapes paciest?

Man maajaas nekaadas iipashaas nav,agraak dzeeru ibumetiinu,bet beidzaas,atradu ibuprofeenu bet man nav taa lapinja kur rakstiits kas tas ir. Varbuut kaada zin,prieksh kam ir ibuprofeens?

Un man vieniigajai no meeneshreizeem piemetas caureja? kapeec vispaar taa ir? :D

Diezgan pretiiga diskusija,atvainojos :D

14.07.2011 15:50 |
 
Reitings 331
Reģ: 10.05.2011
Es vienmēr pirmajā dienā iedzeru Solpadeine šķīstošās pretsāpju tabletes (kas būtībā ir paracetamols). Viņas pa divām uzreiz jāšķīdina glāzē, sāpes noņem momentā.. zinu, ka nav labi aknām, bet bez tām tabletēm es visbiežāk pat no gultas knapi spēju izkāpt, nerunājot par normālu funkcionēšanu :/
14.07.2011 19:58 |
 
Reitings 125
Reģ: 13.07.2011
Cik reizes esmu aizdomaajusies,cik mums sievieteem traki :D
Kad man ir mr. ar mani labaak nerunaat,es varu eksplodeet.. Visu laiku skrienu uz tualeti,juutos pretiigi. Vienmeer pirmaas 2 dienas ir BRIESMIIGAS.

Jums nav kauns no saviem viirieshiem visu laiku skrienot ar caureju un ja gadaas nopluude gultaa vai kaa? Man pagaidaam nav gadiijies,bet ja piedziivotu taadu kaunu,diezvai vareetu vinjam aciis skatiities. Bet nu,ja ir nopietns viirietis,nopietnas attieciibas,tad sapratiis.. :)
14.07.2011 20:23 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits