Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

atkal par ak

 
Reitings 43
Reģ: 10.07.2011

jā, esmu slinķe un varbūt iepriekš līfdzīga tēma ir bijusi,pārskatīju gan tikai 20 lapas.

...

4 gadus viss bija ok, nekādu problēmu ar kontracepciju,nekādu uztraukumu par iespējamu grūtniecību, bet nu jau mēneša laikā gadās otrā "avārija".

pirmoreiz iedzēru postinor, dienu pēc iedzeršans parādījās kas līdzigs mēnešreizēm, bet anormāli vieglā formā.(man parasti nav tik viegli)

nodomaju, ka viss ok, dzīvojam tālāk.

2 nedēļas vēlāk , bāc, atkal "avārijas" situācija. Varbūt liktenis, heh, ebt nav smieklīgi.

Tā kā no potinor jutos diezgan drāņķīgi vairākas dienas, šoreiz nopirku escapelle, bet tagad jūtos vēl pretīgāk, visu laiku sajūta, ka tūlīt ģībšu, reiboņi, karstuma viļņi utt.

Vai tas,ka es lietoju vienā reizē potinor, bet tagad escapelle varētu būt iemesls kādēļ ir tik šausmīga pašsajūta ?

Vai atkārtota lietošana tik mazā laika intervālā samazina AK efektivitāti ? (procentuāli)

zinu, zinu, ka AK nevar lietot tik bieži, bet man tiešām nebija izvēles tiesību, jo tas vienkārši bija jādara..šobrīd tākā bērniņu nevarētu uzturēt.

gan jau ieteiksiet hormonālo kontracepciju,jo tā taču nevar pārplīst, bet man nav īpaši laba attieksme vispār pret tablešu dzeršanu un , kad pamēģināju hormonālo kontracepciju, es 2 mēnešu laikā pieņēmos par 5kg- tas nav priekš manis.

10.07.2011 15:58 |
 
Reitings 528
Reģ: 10.08.2009
Viena cikla laikā nav jēga dzert AK atkārtoti- tā vairs neiedarbosies.
10.07.2011 16:11 |
 
Reitings 204
Reģ: 11.06.2011
ir ari citi veidi ka tikai tabletes, jauta savai arstei...spirale plaksterveida-kaut ko tadu esmu lasijusi,dzirdejusi
10.07.2011 23:11 |
 
Reitings 2302
Reģ: 13.06.2011
Pastāv arī tāds kontraceptīvais riņķis.. kuru ievieto vagīnā uz 3 nedēļām, tad uz 7 dienām izņem.. Un katru mēnesi atkārto tādā pat garā.. šaubos, ka no tā varētu pieņemties svarāa. :)
11.07.2011 00:33 |
 
Reitings 200
Reģ: 29.01.2009
Ja tev tik bieži ir tās avārijas situācijas, tad sāc lietot nopietnu kontracepciju.
Šīs zāles nevar dzert visu laiku.
|-)
11.07.2011 01:11 |
 
Reitings 2727
Reģ: 07.05.2011
Un dzeks taa ar vieglu sirdi tik shlaac iekshaa?
11.07.2011 01:45 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits