Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Draudzība situācijas, viedoklis ?

 
Reitings 9
Reģ: 24.05.2011

jūsu viedoklis

1)Draudzene ir iegādājusies viltotu Luis Vuitton somiņu un jautā vai man šī somiņa patīk, man šī somiņa nepatīk, jo man nepatīk fake, ko jūs atbildētu? Viņa visu laiku par to somiņu fano.

2)Draudzene visu laiku par sevi jūsmo, cik viņai skaista seja, figūriņa. Viņa ir skaista, bet šī sevis slavināšana man sāk krist uz nerviem. Ko darīt?

3)Ar šīs draudzenes uzvedību, attieksmi sāku zaudēt citu draudzeni, kurai ir nopietnas attiecības, viņa ir nopietnāka, gudrāka. Man ir ļoti žēl, ar viņu var labi parunāties, uzticēties bet viņa nespēj man veltīt uzmanību, jo viņai ir jau sava ģimene. Kā atrast vidusceļu? (s)

09.07.2011 00:35 |
 
Reitings 154
Reģ: 20.09.2010
1) Pret draudzenēm esmu gana tieša, jo uzskatu, ka ir lietas, kuras ir jādzird labāk no draudzenēm nekā no kāda svešinieka. Tad nu es pateiktu, ka var redzēt, ka feiks, ka gaume jau atšķirās utt. :-P

2) Ja viņa patiešām ir tik skaista un visādi citādi apburoša, tad no sākuma es viņai piekristu pasakot kādu komplimentu, bet vēlāk vienkārši viņas sevis slavināšanu ignorētu uz to neko nesakot. :-)
09.07.2011 00:44 |
 
Reitings 5478
Reģ: 29.01.2009
Izklausās pēc tīņu problēmām :-D Palīdzēs Sīrups!
09.07.2011 00:44 |
 
10 gadi
Reitings 3987
Reģ: 02.02.2011
1) Vai nu neteiktu neko vai arī pateiktu visu. Atkarīgs no garastāvokļa un vēlmes bojāt citam noskaņojumu.
2) Es ar komplimentiem neskopojos. Jo man ir tiešām vairākas ārkārtīgi skaistas draudzenes, un bieži viņām to atgādinu. Ja viņas pašas to ārkārtīgi uzsvērtu, tad viņas droši vien nebūtu manas draudzenes, jo narcismu cilvēkos panesu īsu laiku. :-P
3) Nesapratu problēmu.
09.07.2011 00:48 |
 
10 gadi
Reitings 3281
Reģ: 29.01.2009
:D
1) Pateiktu, ko domāju.
2) Lai jau slavina sevi. Labāk nekā "ai, cik es esmu resna" un tev jāatbild ar "nē, ko tu traka esi!?"
3)kādā sakarā viena draudzene jauc attiecības ar citu? jo kā iemeslu mini gan vienu draudzeni, gan to, ka otrai ir ģimene. Kas tad ir galvenais iemesls?
09.07.2011 00:49 |
 
10 gadi
Reitings 9435
Reģ: 06.03.2009
1)Pateiktu,ka man,personīgi nepatīk.Viss.Ko tur daudz slēpt.Ne jau man ir jālieto tā soma ikdienā.Un ja man prasa manu viedokli,tad es to pasaku.Nav jau tā,ka pirmais teikums katru reizi satiekoties būtu ''man nepatīk tavs feiks''.

2)Nuuu...vienā brīdī es noteikti pateiktu kko indīgu par to,kā mani kaitina viņas pašslavināšana.

3)Noteikti mēģinātu nezaudēt nopietnāko draudzeni.Mēģinātu vienalga ar viņu norunāt tikšanās un tā.Ne jau katru dienu,protams,bet nu...Pateiktu viņai,ka man viņas draudzība svarīga un negribu pazaudēt.Gan jau abas kopā ar tādu draudzeni mēs atrastu risinājumu :)
09.07.2011 00:49 |
 
Reitings 2170
Reģ: 29.01.2009
Manā draugu lokā ir meitene, kas staigā feikos, turklāt domā, ka visas tās smaržās, kurpes un somas ir oriģināli. Es esmu pieklājīga un neko nesaku. Lai staigā kā grib. Kad viņa man rāda kārtējo "foršo" lietu, pieklājīgi pasmaidu un pasaku, ka laba.
Man nepatīk cilvēki, kas pārlieku tīksminās par sevi, tāpēc nepieļauju domu, ka manā draugu lokā tāds cilvēks varētu parādīties.
Es arī ar draudzenēm netiekos bieži, jo mums visām ir sava dzīve.
09.07.2011 00:52 |
 
Reitings 1632
Reģ: 26.04.2010
1.Ka nepatīk.
2.Tā arī pateiktu,ka smuka esi,bet tīksmināties vari savā nodabā visu laiku.
3.Man tagad arī sanāk reti tikties ar draudzenēm,jo viena dzīvo 2 pilsētās un strādā, bet otra strādā un iet autoskolā.Plus,katrai ir arī citi draugi,savas lietas,savi pasākumi. Es nepārdzīvoju,man pat tā patīk,jo tāda neliela atpūta vienai no otras mums ir tikai vasarā.Ar trešo draudzeni vispār tiekamies kādas 4x gadā,man pilnīgi pietiek. Un tās divas,kuras vairs nav tuvas draudzenes,man blakus vairs arī nevajag,ka vienmēr varu tādās SOS situācijās arī uz viņām paļauties un viņas uz mani.
09.07.2011 01:16 |
 
Reitings 1632
Reģ: 26.04.2010
*zinu ka varu paļauties
09.07.2011 01:17 |
 
10 gadi
Reitings 1283
Reģ: 19.06.2010
1) Ja man tā gadās, ka draudzene par kaut ko jūsmo, bet man nepatīk, es pieklājīgi pasaku, ka ir forši vai smuki, vai vienkārši novelku mhm un pasmaidu. Varbūt nav tas pareizākais variants, bet nevēlos nevienu aizvainot.
2) Ignorē. Viena mana drauzdene šobrīd ir ļoti aizrāvusies ar tievēšanu, un runā tikai par to- bez apstājas un jebkādas tematu nomaiņas. Loģiski, ka man tas jau ir apnicis, es cenšos ignorēt. Nesaku neko, vai galējas nepieciešamības stāvoklī atkal izlīdzos ar "mhm". :-D
3)Es īsti nesaprotu- vai Tu zaudē otru draudzeni pirmās dēļ (ja tā- kā tas izpaužas), vai tieši tādēļ, ka viņai nav laika Tev?
09.07.2011 01:17 |
 
Reitings 563
Reģ: 17.02.2011
1. Pateiktu, nedomāju, ka īsta draudzene par to apvainotos. Savā draudzeņu lokā bieži mēs cita citu mēdzam kritizēt vai izteikt atklātu, godīgu viedokli par kādu jautājumu (izskats, uzskati utt.), arī man viņas ir teikušas lietas, ko es labprātāk negribētu dzirdēt, taču nespēju iedomāties, ka man nemitīgi kāda skandinātu;"Cik tu skaista, saulaina, stilīga!" Tāpēc jau ir draugi, lai bez aplinkiem runātu tiešu valodu. Vienīgi būtisks ir veids, KĀ to pateikt.

2.Godīgi? Es uzskatu, ka meitenes, kas uzsvērti publiski jūsmo par sevi, savu izskatu un figūru ir mazvērtības kompleksu māktas būtnes, viņas nemitīgi gaida ārēju, publisku apliecinājumu, ka viņas tādas ir, lai gan būtībā nemaz par to pārliecinātas nemaz nav. Patiesi skaista un par sevi pārliecināta sieviete negaida ārēju publisku apliecinājumu no 100 un 1 apkārtējā par to, ka viņa ir pievilcīga - viņa tāda JŪTAS.
Ko es darītu Tavā situācijā? Neko.Droši vien pasmīnētu pie sevis :-)

3.Pieņem to, ka draudzenēm katrai pašai ir sava dzīve, un arī Tev taču tāda ir. Draudzība, ja tā ir patiesa (un abas jūs esat ieinteresētas to uzturēt), jau tā uzreiz nepazūd. Arī mana tuvākā draudzene studē Nīderlandē, tiekamies nu ļoooti reti, taču attālums un laika trūkums mūsu draudzību nav izgaisinājis. Man vienmēr draudzenes ir draudzenes neatkarīgi no tā, ck bieži mēs tiekamies.
09.07.2011 04:03 |
 
Reitings 712
Reģ: 29.01.2009
1)Neko neteiktu,jo principā,ja viņa jūsmo par šo somiņu tad manam viedoklim nav nekādas nozīmes. Nekad īpaši necenšos izteikt negacijas par draudzeņu izskatu,ja viņām pašām tas patīk,jo katrs izskatās tā kā viņam patīk.
2)Censties novērsties no tēmas. Lai gan nezinu-pati tāda neesmu un draudzenes ar tādas nav.
3) nav ko ieteikt. :-D
09.07.2011 05:36 |
 
Reitings 953
Reģ: 13.02.2010
Cik gan dažādi ir cilvēki!
Es nekad nedraudzētos ar cilvēku, kas man liek saprast, ka mana gaume ir garām (pat ja tā tiešām ir) vai kas man pārmestu, ka runāju to, kas katrā mirklī uz sirds. Un vispār, ja man būtu kāda draudzene no iepriekš minētajām un man uzdirstu kaut ko no iepriekš rakstītā- pēc šādiem teikumiem viņas vairs nebūtu manas draudzenes.
Atbildēšu pēc punktiem:
1) Kāda tev starpība, kas to somiņu taisījis- ķīnietis ar līkām rokām vai izsmalcināti dizainera meistari (es nesekoju līdzi brendiem, man pie kājas tie, tāpēc neesmu droša, vai manā skapī arī nav kāds feiks- lietas izvēlos pēc patīk/nepatīk principa, nevis šiltītes vai oriģināluma dēļ)? Ne tev tā soma jānēsā, ne nepamatoti jāslavina. Jebkurā lietā var atrast kaut ko labu- varbūt tai somiņai skaista krāsa, forma, detaļa un ja nekas no tā-varbūt var kaut ko labu par izmēru pateikt, ka ērta tādam un tādam gadījumam? Vai tad, ja jūsu draudzenēm ir neskaista seja, jūs to viņām katrreiz atgādināsiet? Nu nē, izcelsiet taču to labo, skaisto, kas viņā ir. Tieši tāpat ar lietām. Jums taču arī nepatiktu, ja par jauniegādāto kleitu draudzene pateiktu, ka lielākas šausmas savā mūžā nav redzējusi. Gaumes ir atšķirīgas un ne vienam tā nav pareizāka vai nepareizāka, labāka vai sliktāka. Ja tev tik dikti nepatīk viņas stils- varbūt vienkārši ar viņu nedraudzējies?
2) Uz nerviem krīt tāpēc, ka tev skauž. Nu lai tak runā un tīksminās par ko grib. Ja tevi tas traucē un neliekas pieņemami- nedraudzējies ar viņu!
3) Tā gudrākā, nopietnākā draudzene nevis ir aizņemta, bet negrib tev veltīt pietiekami daudz laika. Tās visas ir tikai atrunas, ka ģimene utml. Gan jau viņa ir pamanījusi, ka esi skaudīga, uzskati, ka tev labāka gaume par citiem (lasi:iedomīga) un tāpēc pieklājīgi izvairās.

Padoms- par draugiem jāizvēlas tie cilvēki, kas tev nekrīt uz nerviem un kas no tevis neizvairās. Tad nebūs tādas tēmas jācep. Bet ja godīgi- tu pēc šādas tēmas neliecies gudra un nopietna, ja tev ir tik liels pārdzīvojums, ka kāds nēsā feiku. Vai nav vienalga, ko citi nēsā? un jautājums- vai viņa vispār zina, ka tas ir feiks kādam brendam nevis vienkārši glīta somiņa?
09.07.2011 13:44 |
 
Reitings 7781
Reģ: 12.11.2010
izklausas, ka tevi ta draudzene pamatigi kaitina. ir verts ar tadu cilveku biezi tikties??

1. nu teiktu, ka mums dazadas gaumes.
2.ignoretu, lai jau jusmo.
3.ka var ar kada attieksmi ko zaudet? cilveki nav lietas. nu vai tad nevar but atseviski draugi, kuri sava starpa nesatiekas?>
09.07.2011 14:01 |
 
Reitings 286
Reģ: 29.06.2011
1) Neteiktu, ka gluži nepatīk fake. Bet pateiktu, ka, vienkārši tāda tipa somas nesaista. Katram sava gaume. Lai fano, ja tīk! ;-)
2)Jā, ir bijusi saskare ar tāda tipa "draudzenēm", kuras mūždien sevi slavē. Tādos gadījumos man nav dūša, lai pateiktu visu, ko domāju, lai nesabojātu attiecības, ja tam vēl nav pienācis laiks :-D Taču tad, kad sevi sāk slavināt, tad izliekos, ka nedzirdu un sāku uzdot kādus jautājumus par citu tēmu vai tamlīdzīgi un tad viņai domas no sevis slavināšanas pazūd un pievēršas manis teiktajam. (Nostrādā!) :-D
3)Loģiski, ka sāc vienu zaudēt, kurai ģimene, jo :
*tu pavadi laiku ar to pirmo vairāk laika, tāpēc, ka otrai draudzenei priekš tevis īsti nav laika.
Domāju, ka šajā sakarā nekas nemainīsies, ja tai ar ģimeni neparādīsies brīvāks laiks priekš tevis.
Lai nu kā, viss ir pašsaprotami, kādēļ tā situācija ir tāda kāda ir. Iepriekš jau minēju, ja vienai nav laika, tad ar otru veidosies lielāks kontakts un līdz ar to zudīs kontakts ar otru. ;)

09.07.2011 16:39 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits
vairāk  >

Lietotāji online (2)