Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Sāp sirds

 
Reitings 17
Reģ: 05.07.2011

Esmu ar puisi kopā jau 2 gadus un pirmstam jau pazīstu gadu gandrīz, es varu ar pilnīgu godīgumu teikt ka viņu mīlu un zinu ka viņš mīl mani tik pat ļoti. Bet pēdējo mēnešu laikā es visu laiku ķildojos ar viņu jo viņš man tik pat kā nevelta laiku, vienmēr kas cits ir pirmajā vietā. es centos ar viņu to runāt utt. kur vel pa virsu mēs esam kļuvuši tik pat kā tikai gūltas biedri. es viņam vakar vienkārši izgāzu visas dusmas ka nespēju to paciest ka viss un visi citi viņam ir svarīgāki par man. Viņam pat nebija vairs kā attaisnoties jo viņš jau sen zina kā es jūtos. Es tik raudu tagad un vakar un pēdējās dienas jo man ir tik slikti, jo mīlu viņu tik ļoti un negribu viņu pazaudēt bet kā viņš saka ka nedomā ka ir spējīgs mainīties, es nezinu laikam jau viņam tā dzirkstele pazudusi kas mūs turēja tik tuvu. Bet kad mēs esam kopā blakus viens otram mēs abi jūtamies tik laimīgi tai brīdi nekam citam nav nozīmes, bet tas ir tik tad ja viņu nekas cits neaiztur. Mēs tagad runājam par šķiršanos, es viņam devu izvēli vai nu mainās viņš vai vismaz cenšas (kas no manas puses ir ļoti muļķīgs pieprasijums) vai ar es ar viņu vairs netikšos. Kaut ar patiesībā es jūtos tā ka labāk mocītos visu laiku tik to dažu mirkļu dēļ. neviens no mums nevar izšķirties abi tik putrojamies dziļāk un dziļāk vārdos. pat tagad kad esmu devusi viņam izvēli, man bail ka beigās nebūs labi kā ar visdrīzāk būs. Piedodiet par to ka te čīkstu bet man tiešām gribas kaut kādu atbalstu vai palīdzību. Jo pati jūtos jau izsmelta līdz pēdējam. viss ko spēju darīt ir tik pīpēt ik pāris minūtes cenšoties nedomāt par viņu. Ne spēju gulēt ne est, vienkārši gribas raudāt par to cik ļoti viņu mīlu bet viņš man vienkārši nav spējīgs sniegt to mīlestību pretīm, vismaz ne tā kā to kādreiz darija. vienīgais kas man liek pasmieties ir tas ka pat tagad sekss ir labs.. bet tam nav nekāda nozīme ja emocionāli gandarījuma tomēr nav, ja nējūtu to pret mīlestību no viņa ikdienā. Lūdzu meitenes no jums es lūdzu tik to ja nespējat pateikt neko citu kā tik ņirgāties tad lūdzu vienkārši nerakstiet jo es tā jau jūtos pārāk drausmīgi lai vel uzklausītu ko riebīgu no kāda.

05.07.2011 02:42 |
 
Reitings 17
Reģ: 05.07.2011
Es tik vēlos dzirdēt ko jūs darītu manā vietā? vai ar vienkārši ko uz pozitīvas nots. :'-(
05.07.2011 02:47 |
 
Reitings 7781
Reģ: 12.11.2010
sakuma gribeju rakstit ko riebigu, bet labi. teiksu saudzigi-ta ir attiecibas, ka viens mil otru vairak. tu esi smagi iemilejusies un vins noteikti ne tik smagi tevi. pamegini veltit laiku ari sv, censties saprast, ka pasaule nerinko tikai ap vinu, tad ari nebus ta milziga velme-man vjag uzmanibu, uzmanibu!
saproti, ja cilveki mil viens otru, tad tik tapec, ka tev uzmanibas par maz-skirties, nu sorry, tie ir dzives sikumi.

man ar bija attieibas tas posms, ka likas, kur ta sakotneja uzmaniba, romantika,vel tagad atceros ka abi gulejam gulta visu dienu un milejamies, skatijamies acis, tv, edam, bijam tikai gulta un mums nebija ne garlacigi, laiks atri skreja. attiecibas mainas, vinam ir vairak sava dzive, nu centies tik loti nealkt to uzmanibu(ja tiesam viss cits, ka pati apgalvo, parejajas jomas ir ok).
05.07.2011 02:52 |
 
Reitings 883
Reģ: 01.09.2010
pieņem tādu kāds ir, vai laid vaļā... neko citu ieteikt nevaru, jo neticu, ka cilvēku var izmainīt :-|
05.07.2011 02:52 |
 
Reitings 1705
Reģ: 29.01.2009
Lasot šādus stāstus, aizdomājos, kas ir sūdīgāk - būt šādās attiecībās, vai būt vienai un alkt pēc attiecībām (kā ir man)...
ko es varu pateikt - paplašini savu redzesloku, dzīves uztveri, sāc saprast, ka dzīvei ir miljons šķautņu, miljons emociju, lietu, iespaidu, nevis tikai VĪRIETIS. Mēs nedzīvojam dēļ vīrieša, vīrietis ir tikai lielisks papildinājums dzīvei. Neizsmel sevi, neraudi tik histēriski, aizej uz kādu klusu vietu, mierīgi sakārto domas, padomā ar vēsu prātu. Nomocīta, neizgulējusies, nepaēdusi, noraudājusies un izmisusi dēļ viņa Tu viņu tikai atbaidīsi.
05.07.2011 02:52 |
 
Reitings 17
Reģ: 05.07.2011
aguciitis-raudupiete Es jau tā veltu sev laiku, man ir ar savas lietas ko darīt un ko daru, bet tik un tā vai tad tas ir godīgi ar attiecībā pret mani ka labi ja viņš man uzraksta varbūt sūda sms nedēļa, bet mēs netiekamies pat divas vai 3 nedēļas, un neko ar es nedabūju pretī ka tik vienu vakaru ar viņu, ne mēs kur ejam ne ko citu tik principā vai nu es pie viņa vai nekā. un labi ja tas tā būtu kādu mēnesi tad vel es ciestos bet tagad jau es ciešos kādus 4 mēnešu. kad es viņam iepriekš rakstīju šo 4 mēnešu laikā no viņa atbildes maz saņēmu, pat varbūt pēc kādām divām dienām un tad ar tik tā atbild un atkal pazūd. vairs pat viņam nerakstu tik labāk skumstu kad nav kur likties. meiģināju ierakties darbos un dzīvot bet tik un tā, sāp jau tāpat ja tu jūties kā ēna kuru neievēro tik pat kā visu laiku.
05.07.2011 02:59 |
 
Reitings 17
Reģ: 05.07.2011
tā pati - Es jau tā ar daru kā saki tu, es jau pieklustu bet iekšēji nekas nemainās. Tas ir drausmīgi mīlēt kādu tik ļoti bet nejusties mīlētai pilnībā.
05.07.2011 03:02 |
 
Reitings 17
Reģ: 05.07.2011
Būt mūžīgai romantiķei ar nav viegli. It īpaši ja otra persona ir tik pat kā pretstats.
05.07.2011 03:03 |
 
Reitings 5478
Reģ: 29.01.2009
Man no malas izskatās,ka esi pārāk ieciklējusies uz puisi,ka viņš vnk jūt,ka viņam ir pa maz gaisa/skābeklis,lai pievērstos arī savām lietām,ne tikai 24/7 būtu visu laiku kopā!
Varbūt jūs vēl esat dikti jauni,gribas viņam arī brīvību,saprot,ka nespēj tikai ar meiteni būt kopā - tev arī vajag atrast savus hobijus,pilnveidot sevi,lai viņš redz,ka spēj arī būt savādāka,tevī ir kaut kas jauns!
05.07.2011 03:03 |
 
Reitings 7781
Reģ: 12.11.2010
ko vins tadu dara, ka ir tik loti aiznemts?? ta tak nav bijis vienmer,nu so divu gadu laika, ka tik maz dod zinu?

nu ja, sis jau liekas ta aizdomigi...
05.07.2011 03:04 |
 
Reitings 17
Reģ: 05.07.2011
:)(: - Atvaino ka saku bet tā nav! Es neesmu ieciklējusies uz viņu un tikai viņu! es viņam dodu brīvību es viņam nelieku ierobežoties dēļ manis, nekad neesmu likusi! Un vienmēr man ir dota pietiekami liela mīlestība tik tagad viss ir pavērsies tā ka viņš vienkārši nepadomā par to ka man ar vaig veltīt laiku ne jau tik darbam, mājam, ģimenei vai draugiem un tusiņiem. Tak pat tusiņos viņš ar visiem citiem tik pavada laiku bet es kā muļķe lielāko daļu nepazīstot noskatos uz viņu, varbūt jā kādā mirklī papriecāšos un pasmiešos ar citiem, bet tād 10 min smieklu ar citiem cilvēkiem neaizvietos to vienu minūti ko vēlos saņemt no sava drauga, tik mazu uzmanību vēlos ar.
05.07.2011 03:09 |
 
Reitings 7781
Reģ: 12.11.2010
nav kada 3. persona?
05.07.2011 03:14 |
 
Reitings 1705
Reģ: 29.01.2009
šāda iemesla dēļ es izšķīros no sava ex. Pēc tam viņš saprata, ka es esmu viņa Īstā. Bet bija jau par vēlu.
05.07.2011 03:15 |
 
Reitings 787
Reģ: 11.04.2009
Manuprāt, mīlestība dzīvē nav tāda, kādu to rāda filmās (pa lielam bez problēmām, mūžīgs pacēlums, neviena kašķa utt.). Dzīvē attiecībā ir krīzes, ir kāpumi un kritumi, taču, ja ir mīlestība un cilvēki tās dēļ ir gatavi cīnīties, tad viņi tam visam tiks pāri.
Konkrēti jūsu gadījumā, domāju, ka derētu atgādināt, ka attiecības ir jākopj. Bet tas ir jāgrib abiem. Starp citu, cilvēki ir spējīgi mainīties... un kā vēl ir, tikai tas pašam ir jāgrib.
05.07.2011 03:16 |
 
Reitings 5478
Reģ: 29.01.2009
Brauc vairāk pati pie viņa ciemos,parādi,ka tu arī eksistē!
Bet man arī aizdomas,ka ir 3.persona,ja tāds ignors pret tevi ir...jo tad puisis lēnām,lēnām slīd projām un neko nesakot,domā,ka būs vieglāk/labāk/ātrāk,lai meitene neceltu brēku un netaisītu histērijas+pašam vieglāk,mazāk problēmu!
05.07.2011 03:17 |
 
Reitings 17
Reģ: 05.07.2011
aguciitis-raudupiete -Viņš strādā pie mēbeļu modelēšanas un principā ir kokgriešanas nozarē. Un jā viņam nav bijis laika dēļ viena projekta.. pie kura viņš 3 mēnešu tik pat kā pavadīja no agra rīta līdz vēlam vakaram, un pa brīvdienām atkal brauc uz savām vecvecāku mājām tur ko darīt. Viss jau ir labi es ne mirkli nenosodiju jo neko sliktu viņš nedara. es vienkārši gaidiju to mirkli kad viņš to projektu būs nobeidzis, un tad tas beidzot bija pabeigts es domāju nu ka vismaz varēsim kopā ko pasākt bet nē, viņš tagad tik aizbrauc un strādā pa vecvecāku mājām.. Bet kad es tagad nesen turp aizbraucu biju diez gan sašutusi ka patiesībā viņš tur tik daudz neko nedarīja un ka viņam galu galā likās SVARĪGĀK iet makšķerēt vai ar skatīties kā kāds cits to dara, un jāņos ar tā attieksme itkā manis tur pat nebūtu. pat bija sitovācija kad viena meitene teica lai viņš labāk izklaidē savu draudzeni (mani) viņš tik tā paskatijā un neko turpināja tālāk muļķi laist. Es zinu ka viņš mani nekrāpj, par to es esmu pilnīgi pārliecināta, jo viņam nav tāds raksturs un ģimene ar to nepieļautu. bet.. tik un tā nepatīk tā doma ka viņš par mani aizmirst līdz brīdim kad pašam nav ko darīt un tad atceras par mani kas kā muļķīte tagad lūk skrietu pie viņa ik mirkli kad viņš iegrib. Un es ar viņam pateicu ka es pie viņa tā vairs neskriešu un neskrienu ar.
05.07.2011 03:18 |
 
Reitings 205
Reģ: 29.01.2009
Jā, varbūt ir tā, ka Tu to ļoti centies neizrādīt (Ka nevari bez viņa, viņš Tev ir visa pasaule). Tomēr pēc tā, kā šeit apraksti to, kā jūties, ir acīmredzams, kā iekšēji jūties. Arī, ja to neizrādi, domāju, ka tas tāpat ir ļoti labi jūtams.

Vai nevar būt tā, ka esi vienmēr rūpju nomākta, noraudājusies, depresīva... respektīvi viņam ar Tevi nemaz nav jautri un viņš pat nezina, ko reāli ar Tevi, ārpus gultas, vēl varētu darīt?
05.07.2011 03:19 |
 
Reitings 5478
Reģ: 29.01.2009
tā pati-man bija tāpat - šķīrāmies,bijām kopā,beigās es visam pieliku punktu un miers,apnika šitās neizdarības,bet pats tagad bez meitenes un saka,ka saprot,ka es biju īstā,jo vairs ar nevienu meiteni neveidojas tāda saskaņa,bet neko-skumīgi,bet vilciens aizgājis! :-(
05.07.2011 03:19 |
 
Reitings 17
Reģ: 05.07.2011
lauvens - es ar domāju ka cilvēks ir spējīgs mainīties ja to pietiekami grib, tāpēc es viņam devu to izvēli lai redzētu cik ļoti tad viņš vēlas mani paturēt patiesībā. bet bail ka viņš labāk aizmuks izraudāsies un dzīvos tālāk nekā labāk risinās problēmu. Jo es gribu to mainīt uz labo pusi, tik tiešām gribu.
05.07.2011 03:20 |
 
Reitings 1705
Reģ: 29.01.2009
nu tāda ir tā lēnā aizdedze :D paši vainīgi!
05.07.2011 03:20 |
 
Reitings 1705
Reģ: 29.01.2009
TheSoulLover, viņš negrib mainīties, jo nejūt iemeslu, respektīvi, nebaidās Tevi pazaudēt, jo zina, ka nepazaudēs, ka Tu tepat vien būsi un esi gatava viņa dēļ visu.
05.07.2011 03:21 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits