Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

mainīt sevi iekšēji

 
Reitings 265
Reģ: 29.01.2009

Sveikas,

Pēc neilga laika dodos prom uz ārzemēm, viena pati, uz vietu, kur nevienu nepazīstu.

Sevi raksturoju drīzāk kā kautrīgo tipu, īpaši svešu cilvēku kompānijās. Nekad nevaru uzsākt sarunu, vairāk patīk klausīties, nekā runāt, jūtos neveikli utt... Ar tuvākajiem draugiem gan ir citādi - varu dziedāt, raudāt, bļaustīties un jūtos pavisam brīvi.

Vēlētos, lai, aizbraucot prom un uzsākot jaunu dzīvi, es mainītos arī pati. Vēlētos, lai nav problēmu iejusties jaunā kompānijā un atrast jaunus draugus.

Vai tas vispār ir iespējams? Zinu, ka būtu jāpiespiež sevi, jāsaņemās, bet zaudēt jau nav ko...

Ja es pēkšņi šeit, Latvijā, izdomātu mainīties, tad tuvākie cilvēki nesaprastu, kas ar mani noticis utt... bet tur tāluma neviens mani nepazīst un nezin, cik kautrīga un klusa es patiesībā esmu.

Pat nezinu, ko no jums īsti vēlos dzirdēt. Varbūt kādu pozitīvu pieredzi, kādu padomu, kā lai maina savu personalitāti, kas manī mīt jau no bērna kājas?

03.07.2011 01:24 |
 
Reitings 7781
Reģ: 12.11.2010
man lidziga pieredze bija. tik ar jaunu skolu. reali apzinajos, ja es neiejutisos kompanija, nebus man draugu, tad
1. aiz garlaicibas majas mirst varesu, jo biju ari jauna pilseta;
2. ja ir pazisanas, ari vieglak kd uzrakstit utt.

kroc-vnk ir japarkapj sev pari. nu kas slikts notiks, ja parstasi but kautriga, klusa.
03.07.2011 01:38 |
 
Reitings 275
Reģ: 02.12.2010
es arī tāda biju, bet ,manuprāt, nevajag speciāli braukt uz ārzemēm ,lai mainītos. Jo arī ārzemēs vari būt tāda, kā vienmēr. Ja gribi sevi mainīti, vispirms ir jāpieņem sevi, kāda esi un jāmīl sevi. Tad viss notiksies. Es sevi tā arī pieņēmu un uzreiz kļuvu drošāka, patiesāka un esmu kā līdere.
Bet novēlu, lai viss izdodas! ;-) ;-)
03.07.2011 01:52 |
 
Reitings 41
Reģ: 06.01.2011
lasu un saprotu,ka Tev ir tieši tāda pati problēma kā man,jo arī es došos prom uz ārzemēm,mācīties universitātē,tātad sveša valsts,pilsēta,cilvēki utt. Bailes ir neizmērojamas,bet es pati arī saprotu,ka tā man būs lieliska iespēja pārkāpt pāri sev un izveidot sevi par tādu personību,kādu vēlos,jo tā tik tiešām būs jauna dzīve. Ja nav noslēpums uz kuru valsti dosies?iespējams,ka braucam uz vienu un to pašu :d
03.07.2011 01:52 |
 
Reitings 436
Reģ: 16.06.2011
īstenībā ir tā,ka jauna vide,īpaši ja tā ir jauna valsts pat,pat spēj mainīt cilvēkus.
03.07.2011 01:55 |
 
Reitings 265
Reģ: 29.01.2009
Es došos pavisam, pavisam tālu - Jaunzēlande.

Visstulbākais ir tas, ka man pat nav īstu kompleksu un neesmu arī nekāda pelēkā pele. Man apkārt vienmēr ir cilvēki un kompānija nekad netrūkst. Vienīgi tas, ka neesmu nekāda lielā runātāja un man labāk patīk paklusēt un pavērot cilvēkus no malas.

es vienkārši no dabas esmu kautrīgs cilvēks jau kopš sevi atceros.
03.07.2011 02:19 |
 
Reitings 41
Reģ: 06.01.2011
Oi,tad jau nu toč nebūs tā pati valsts :D
nu ja jau tā,tad varbūt no sākuma pavēro kādi ir tie Jaunzēlandieši un varbūt tad,Tu sapratīsi kāda Tu pati vēlies būt tajā sabiedrībā ;)
03.07.2011 02:22 |
 
Reitings 848
Reģ: 14.04.2010
casandra, oi, ar mani tieši tāpat vairāk esmu vērotāja, bet ar savējiem vnk varu nepārtraukti runāt, un arī rudenī došos uz citu valsti,nu ko atliks vien piemēroties videi un komunicēt :D
03.07.2011 02:35 |
 
Reitings 579
Reģ: 09.04.2011
Lasu un domāju, vai tik šo diskusiju neizveidoju es? :-) Nu ko lai saka? Tikai to,ka esmu rieši tādā pat situācijā, tikai es nepārcelšos uz citu valsti, bet uz citu pilsētu gan.Pārliecini sevi,ka viss būs kārtībā, jo tā arī būs, un tev viss izdosies! ;-) :-)
03.07.2011 03:19 |
 
Reitings 1705
Reģ: 29.01.2009
Vide tik tiešām maina cilvēku. Es vidusskolā biju klusa. Nesaku, ka tā īpašība ir slikta, tiem, kam tā ir dabiska, tiem tā ir piemērota, bet es iekšēji jutos tā, it kā mani kāds visu laiku bremzētu, traucētu izteikties utml.. Bet tad sākās studiju gadi augstskolā un līdz ar jauniem cilvēkiem atļāvos parādīt savu īsto ES, mazāk domāju par to, ko par mani domā citi. Un galvenais, ka, satiekot vidusskolas paziņas, manī vairs nav tas mulsums, nu esmu jaunā (īstā) persona.
03.07.2011 05:55 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits