Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pašapziņas celšana

 
Reitings 1550
Reģ: 29.03.2010

Esmu konstatējusi, ka man ir šausmīgi zema pašapziņa un ne bez iemesla. Bail pat iet uz darba intervijām, jo domāju, ko tad es viņiem teikšu? Nekas īpašs jau neesmu un tas ir pamatoti - neko sasniegusi neesmu, īpaši gudra un izglītota arī neesmu, un iespējas to visu iegūt arī ir pašlaik ierobežotas un domāju, ka tā arī būs turpmāk. Ko lai ar sevi iesāk? Kā lai atgūst pašapziņu, ja reāli nav jau no kā... Vispār kauns, ka tāda eksistēju un ka dzīve tāda izveidojusies vai pati tādu esmu viņu radījusi :-/ . Pilnīgi sajūta, ka sava zemā pašvērtējuma dēļ nekādu darbu nedabūšu. Pat bail iet uz darba intervijām.

01.07.2011 20:12 |
 
Reitings 10475
Reģ: 01.08.2010
Ak, šausmas, mīļa sirds! Tagad pretstatam nosauc, kas tev sevī patīk, kas tev padodas, ko tu ar prieku dari? Nu nevar būt tā, ka tu esi viens vienīgais lielais nekas.
01.07.2011 20:18 |
 
Reitings 651
Reģ: 20.06.2009
Kumeliņ, steidzami jāmaina attieksme, jo esmu pārliecināta, ja aiziesi uz darba interviju tā arī teiksinekas neesmu, neko nemāku! tad Tev gan prasīs, ko Tu tur tādā gadījumā meklē!
Nenolīdzini sevi zemāku par zemi!


Nu kāda tad Tev ir izglītība? ;) Kas interesē vispār ? (darba ziņā) :)
01.07.2011 20:22 |
 
Reitings 336
Reģ: 29.01.2009
saac ar darbu, kura prasibas atbilst tavai kvalifikacija un padari so darbu spidoshi, tad bus tev gan pieredze, gan sasniegumi un attiecigi varesi talak kapt pa karjeras kapnem un ari pashapzinja celsies, ka kaut ko vari izdarit, turklat labi
01.07.2011 20:25 |
 
Reitings 1550
Reģ: 29.03.2010
Patīk jau daudz kas sevī, tikai tas 'patīk' nav iekļauts sludinājumu prasībās pret topošo darbinieku. Sanāk, ka esmu pie sasistas siles, jo kvalifikācijas un izglītības man var teikt, ka nav - tikai vidējā un iesākta/pamesta augstākā. Labi, varbūt viena kvalifikācija ir, ja to par tādu var uzskatīt, iegūta NVA kursos. Darba pieredze arī nekāda īpašā nav - apkalpojošā sfērā, lai gan no ekstra komunikablajām neesmu un valodas arī nav perfektas. Nezinu, ko tālāk iesākt ar tādu bagāžu. Skatos sludinājumus un vienkārši raustos sūtīt CV, pat nezinu kāpēc. Motivācijas vēstulei paredzētā smadzeņu daļa arī ar mokām rada vajadzīgos teikumus. Zinu, ka attieksme ir jāmaina, tāpēc meklēju atbalstu šeit.
01.07.2011 20:41 |
 
Reitings 446
Reģ: 29.01.2009
Man ari dazreiz uznak sitadi melnie. Tad es zvanu draudzenei un prasu-kas mani ir labs :-D Vai ari atceros paveikto darba, par ko pasai lepnums.
Un jā, ir jāmekle iespejas papildinat zināšanas. Onlinā valodas arī var mācīties. Nolādēt bezmaksas programmas. Slinkums jāmet malā.
Un par pārrunām- visu ritu stasti sev cik laba un zinoša attiecīgajā jomā esi, cik atri mācies, slavē sevi, ja iespejams skaļi. Izklausas tizli un ari pati sev sakumā izklausisies tizla, bet ar laiku tu sāc tam ticēt :-) - un uzvelc kaut ko sarkanu-man tas palīdz :-D
01.07.2011 20:53 |
 
Reitings 197
Reģ: 25.05.2011
Es tagad esmu darba meklējumos un atzīstu, ka esmu vēl joprojām bez darba tādēļ, ka meklēju tiešām labu, nevis vergu darbu. Un bija man tāda pati problēma - nesūtīju CV tikai tādēļ, ka likās "ai nu, tā taču esmu tikai ES, neesmu es tik kvalificēta". Galvenais ir aizsūtīt šo CV. Ja neatbildēs, tas nekas. Sūti tālāk! Galu galā viss izdosies. Nekas neizdosies , tad, ja neko nedarīsi kā nākas :-) Man ļoti palīdz mans jaunais cilvēks, kurš saka man šīs lietas un viņam ir taisnība :-) Iesaku Tev atrast kādu tuvu personu un izklāstīt savu bēdu, tā būs vieglāk :-)
01.07.2011 20:53 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits