Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pietiekoshi skaista?

 
Reitings 17
Reģ: 24.06.2011

Nekad ieprieksh nebiju noformulejusi to sajuutu sevii,vienkaarshi nedomaaju par to. Bet tikko kaa ar aamuru pa galvu atnaaca pie manis sii doma, vai esmu pietiekoshi skaista vinjam?

Vai esat kaadreiz jutushaas taapat..un uzdevushas so jautaajumu sev?

Standarta komentaars buutu- ja viirietis tev neliek justies kaa vislabaakajai, skaistaakajai utt, pamet vinju. Bet godiigi, kurai dziivee ir tas ideaalais viirietis kursh liek justies neatvairaamai?( jautaajums taam sievieteem, kuras daba nav radiijusi ideaali,dabiigi skaistas).

01.07.2011 05:26 |
 
Reitings 2304
Reģ: 06.12.2009
Es nekad nejutīšos pietiekoši skaista, jo es zinu, ka tāda neesmu - es sevi varētu nosaukt par izskatīgu, glītu, kā jau lielākā daļa sieviešu, taču skaistums tomēr nav TIK bieži sastopams un es noteikti neesmu skaista, to es zinu.
Un ko nozīmē "vīrietis liek izskatīties skaistai"? Kas tad viņam būtu jādara? Visi vīrieši, kuri man ir izrādījuši uzmanību, arī tie, ar kuriem biju attiecībās mani sauca par skaistu un lika justies skaistai, bet protams, ka tikai priekš viņiem, jo es zinu, ko nozīmē rozā brilles. :-D Bet es neticu, ka kāds vīrietis man liks domāt, ka es esmu visskaistākā, ja es zinu, ka tāda neesmu un es zinu, ka ir skaistākas sievietes, daudz, daudz skaistākas. :-)
01.07.2011 05:31 |
 
Reitings 26
Reģ: 30.09.2010
Ne jau visi viriesi mil savas sievietes tikai vinu izskata del.
01.07.2011 05:38 |
 
Reitings 17
Reģ: 24.06.2011
Nemiil _tikai_ skaistuma deelj, bet tas ir viens no iemesliem.

Jo cilveeku pievelk viss skaistais..
01.07.2011 06:06 |
 
Reitings 563
Reģ: 17.02.2011
Kāpēc vispār tāda centrēšanās tikai uz skaistumu? Manā skatījumā divu cilvēku attiecību jēga ir tad, ja abi viens otru balsta, "ceļ" un dod iedvesmu darboties.
Kas attiecas uz Tavu pēdējo teikumu... Tā taču ir tāda ilūzija, ka visām dabīgi glītām sievietēm ir perfekta dzīve, un jebkurš vīrietis viņām liek justies neatvairāmām ;-)Neprasmīga vijolnieka rokās pat vislabākā vijole neskanēs :-(
01.07.2011 06:06 |
 
Reitings 17
Reģ: 24.06.2011
nevienaa vaardaa neminu, ka dabiigi skaistaam sievieteem(tev?) ir vieglaaka dziive.
Par attieciibaam, vienam otra atbalstiishanu, taa ir taisniiba, tacu tas ir kas cits.
01.07.2011 06:21 |
 
Reitings 5087
Reģ: 01.03.2009
Ja reiz ir mani izvēlējies un ir kopā, tātad esmu pietiekoši.. vinam. Dzilāk cenšos nerakt, reizēm sliktajās dienās, kad negribas spogulī skatīties, uzmācas visādas šaubas, bailes, nepārliecinātība, apkārt tik daudz skaistu meitenu, bet nu jāaizmirst.. Es protams cenšos 50% vina dēl, nemu vērā vina vēlmes, ieteikumus, par apgerbu, frizūru utt, lai vinam prieks diendienā skatīties uz to būtni blakus:)
01.07.2011 06:51 |
 
10 gadi
Reitings 3987
Reģ: 02.02.2011
Ak, dievs.. šitā tēma šonakt ir punkts uz i!
Kā man riebjas šis skaistuma kults.. Tam visam, mīlestībai, laimei, saticībai taču vajadzētu būt tik tīrai un vienkāršai.. Bet viss ir tik sabojāts.. kas vispār ir skaistums? kaut kāda slimīgi subjektīva mērvienība, ar kuru pelna miljonus un grauž miljonu dzīves un sirdis..
01.07.2011 07:17 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Es savam viram esmu "pedejais sampanietis"!Es domaju ,ka noteikti esmu pietiekosi skaista utt :-D
01.07.2011 08:10 |
 
Reitings 2087
Reģ: 29.01.2009
50:50, ir vīrieši, kuri man liek justies neatvairāmi, ir tādi, kuri grauj to sajūtu. Kopā parasti esmu ar 2. tipa pārstāvjiem
01.07.2011 08:34 |
 
Reitings 509
Reģ: 24.03.2011
Juutos vairaak kaa skaista, to man teikushi gan neskaitaami viriieshi, gan sievietes un aizdomas kriit, ka savam viirietim es tik ljoti patiiku tikai taapeec, ka vinjsh mani sauc un uzskata par "divine" (l) Tomeer ne taapeec es buutu laimiigaaka par citaam, jo labi apzinos, ka izskats, iespeejams, ir vieniigais, ko viirieshi manii uzkjer. DIEMZHEEL.
01.07.2011 08:42 |
 
Reitings 953
Reģ: 13.02.2010
Skaistums ir relatīvs. Vai esat kādreiz ar draudzenēm vai otrajām pusēm apspriedušas, kurš ir skaists un kurš nē (ar draudzenēm visus pēc kārtas, ar puišiem- aktierus, mūziķus, utml.)? Būsiet pārsteigtas, cik atšķirīgi ir cilvēku uzskati. Kas vienam skaists, tas otram šausmas un otrādi. Tāpēc, tas, ka nepatīkat sev, nenozīmē, ka esat neskaistas- vienkārši jūsu gaume atšķiras no jūsu izskata. Toties saviem vīriešiem jūs patīkat, jo viņu gaume sakrīt ar jūsu izskatu.
01.07.2011 11:39 |
 
Reitings 8189
Reģ: 02.02.2010
domaaju , ka esmu pietiekosi, kaapeec gan nee.. ;-)
01.07.2011 11:45 |
 
Reitings 2170
Reģ: 29.01.2009
Es bieži par to iedomājos un agrāk man izskats likās pats svarīgākais - galvenais būt pietiekami skaistai. Bet skaistums ir pārejošs. Tāpēc, tās nav normālas attiecības, kurās galvenais, kas tur cilvēkus kopā, ir skaistums. Kas būs tad, kad šis skaistums mainīsies, vai sāks zust? Attiecības izjuks? Tāpēc tagad piedomāju pie tā, lai es būtu tāds labs "komplektiņš". Lai vīrietis būtu ar mani kopā dēļ tā, kāda esmu "iekšā", bet labs izskats tam ir kā lieliska piedeva.
01.07.2011 11:48 |
 
Reitings 5115
Reģ: 03.06.2011
Nejūtos nekāda supermodele, bet, ja jau ir kopā ar mani, tad noteikti liekos simpātiska un pietiekami laba.

Esam kopā 3 gadus. Šajā laikā esmu mainījusies, par ko esmu pietiekami daudz atzinīgus vārdus saņēmusi - gan stils kļuvis sievišķīgāks un solīdāks, gan esmu notievējusi par dažiem kg. Neviens man to nav spiedis darīt, bet tagad, protams, ka atzinīgus vārdus saņemu :)
01.07.2011 11:51 |
 
Reitings 8189
Reģ: 02.02.2010
bet protams, ka attieciibas ir jabut arii kam citam nevis tikai skaistumam, jo skaistums var zust vienaa dienaa ..ir dziivee dazaadas situaacijas, un ko tad? ja cilveks buss zaudejis skaistumu -tad viss - atiecibam gals. tad jau taa nav milestiba. un attiecibu galvenaa sastaavdala ir milestiba. un iista milestiba paliek, lai kaa izskatiitos cilveeks
01.07.2011 12:03 |
 
10 gadi
Reitings 3122
Reģ: 29.01.2009
Lai arii daba mani nav apveltiijusi ar pasiem briiniskiigaakajiem sejas vaibstiem, es to ljoti labi kompenseeju ar labu humora izjuutu un pasironiju. Bet nu negliitene arii neesmu. Simpaatiska, bet ne skaista. Mans viirietis man liek justies skaistai. Sad tad gan mees viens otru pavelkam uz zoba par kaadaam fiziskaam nepilniibaam, bet tas nekad nav ljauni domaats. :)
01.07.2011 12:31 |
 
Reitings 1083
Reģ: 11.09.2009
Gribās pajautāt autorei. Kā tu sevi palutini? Kā kop? Jo, manuprāt, nelielas skaistumkopšanas procedūras (sakopti nadziņi, gluda āda utt) liek celties pašapziņai :-) Vai mājās staigā smukā kleitiņā vai omītes halātā? Pamēģini dažas dienas pat mājās pucēties ;-)
01.07.2011 12:36 |
 
10 gadi
Reitings 9435
Reģ: 06.03.2009
Esmu uzdevusi sev tādu jautājumu.Es neesmu kaut kāda naiviste,kas skatās spogulī un mēģina sevi iegalvot,ka esmu superskaista.Neesmu.Skolas laikā ļoti pārdzīvoju par to,ka neesmu skaista.Tagad-pārdzīvoju,bet mazāk un iekšēji.Bez lielām asaru lēkmēm mājas spilvenā.Un nekādi klasiskie sieviešu žurnālu ieteikumi ar manikīriņiem,frizierīšiem vai vazāšanos pa mājām apakšveļā man pašapziņu neceļ,jo manikīrs nevar mainīt to,kādu seju man daba devusi,vai manu kāju garumu utt.
Godīgi,es bieži esmu domājusi kāpēc mans dārgais mani ievēroja,jo nu...es esmu atklāta pret sevi-neesmu gluži no tiem tipāžiem,kas patīk puišiem,bet manu personību pirmajā tikšanās reizē viņš nevarēja izpētīt.
01.07.2011 13:59 |
 
Reitings 8189
Reģ: 02.02.2010
Heartkiller, bet cilveeki ir dazaadi un gaumes ir dazaadas. esmu redzeejusi dazaadus paarus un reizeem brinos ko vinji viens otraa ir atradusi, bet vinji izskataas laimiigi un tas ir galvenais. tavam miljotajam cilveekam tu liecies skaista tada kada esi un tas ir galvenais. ;-)
01.07.2011 14:05 |
 
Reitings 1720
Reģ: 29.01.2009
Tieši tā- katram skaitsuma izpratne ir savādāka! Man vispār ir atškirīga gaume no vairākuma. Vakar trolejbusā priecēju acis ar kādu puisi- gari mati, kedas kājās, manāmi tetovējumi. Lielākā daļa šejienes meiteņu novērstos no tāda un pavīpsnātu, bet es tik skatījos un priecājos! Vispār, manuprāt, vārdu "skaists" uz cilvēkiem nedrīkst attiecināt!
01.07.2011 14:22 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits
vairāk  >

Lietotāji online

 
Šobrīd nav neviens reģistrēts profils portālā!