Lietus!

 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010

Kalifornija lietus junija beigas ir kaut kas pilnigi neparasts,jo list vienmer ziemas menesos(kalnos snieg)!Vakar lija specigi,varetu teikt ka"gaza ka ar spainiem".Man ta patika!Man loti patik lietus vasara-tiesi vakar ,izjutu puku smarzu specigak...viss likas tik zals, tirs!Es vel neesmu sakusi savu lielo darbu,jo ara lija,tacu jasaka ,ka mani lietus ietekme specigi uz lieliem darbiem.Ka man gribetos ,lai list atkal!

Vai jus lietus iespaido pozitivi!? :-)

29.06.2011 21:15 |
 
Reitings 71
Reģ: 29.01.2009
Lietus ir romantiski un forši, ja to var laukos pa logu skatīties, vai ja ir ērtas drēbes, apavi un tad var pastaigāties. Lietus pilsētā gan nepatīk, sevišķi ja ir labas kurpes kājās.. Rīgas centrā ir traki, ja jāiet pa kādu šauru ietvi un mašīna ātri pārbrauc pāri peļķei tieši blakus. Tomēr smarža un gaiss pēc lietus ir vienrēzēji labi!
30.06.2011 00:29 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Man patik sedet hataba ari lietus laika-ta sajuta ir loti interesanta-udens loti silts un burbulo-virs galvas koku zari-tiesi uz galvas nelist,bet tas skanas ,tas gaiss tomer ir tik specials!!! (l)
Esmu nevaldama romantike! :-D
30.06.2011 03:45 |
 
10 gadi
Reitings 3987
Reģ: 02.02.2011
Ou, jā, būt lietus ieskautai, bet nesalīt ir vislielākā bauda! :D (l)
Mīlu stipru, kārtīgu, veldzējošu lietu!
30.06.2011 03:48 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits