Šorīt atkal agrais rīts.
Biju pastā pēc paciņas un pa ceļam uz darbu nopirku foršu kleitiņu, ko ieraudzīju galīgi netīšām.
Vēl šādi tādi darbiņi jāizdara un tad atkal autoskola.
Vakarā būs mazs piedzīvojums. Varētu dēvēt pat par aklo randiņu. :-P
čau, čau! :-)
Pievienojos tām, kas gribēja uz jūru braukt-laikam jau nebraukšu :-D
Un tā kaudze drēbju,kas žūst, ar laikam nežūs šodien. |-)
Gribu uz filmu šodien, bet neizskatās nekas prātīgs programmu seansos.
Labriit!
kka sanaca 3os naktii ieiet gulet un sodien telefons mani no pasha riita jau bombardeeja (e) bet pati vainiiga ka skanju nesledzu laukaa (t)
kā man brīvdiena,tā saules nav,kada netaisniiba (e)
wiki vakar vakaraa sanemu savu darba grafiku bet diemzel 17 un 18 jastrada no riitiem :-( samainiities nevaru jo panemu briivu uz maasas kaazam un pirms tam uz pasakumiem... :-/ a tu ko 23.juulijaa dari?
ņam ņam esmu gatavojusi spinātu salātus ar sieru,garnelēm,balzamiko etiķi un vārītām olām-supergardi manā garšas ziņā ;-) tos salātiņus kādus 5 gadus atpakalj nobaudiiju un veljoprojām atceros garšu :-D
Dellicious-es pēc 5tā randiņa ko man atteicu un trešās vēstules uz ,kuru man neatbildēji,jau atmetu cerību satikt Tevi un uzbāzties arī vairs negribas.
bija jau forši mūsu kino vakari un vakariņas..bet negribu jau uzbāzties.
Labrīt! :-D
Tikai nesen pamodos, un jau sāp kkas, vienā pusē smaganas uzpampušas, tā vien liekas, ka gudrības zobs grib nākt ārā, lkm rīt, ka iešu pie ģimenes ārsta būs jāpiekāpj pie zobārsta, lai paskatās. ;-)
šodien plānos uztaisīt auksto zupu un iet sauļoties (l) (l)