Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Draugs un viņa bērns.

 
Reitings 9
Reģ: 24.05.2011

Mani interesētu jūsu viedoklis.

Man jau vairāk kā gadu ir attiecības ar vīrieti kuram iepriekš bija attiecības kurās ir kopīgs bērns, nu jau pieaudzis dēls, viņam ir 19 gadi, drīz būs 20.

Vīrietis ir šķīries no iepriekšējām attiecībām aptuveni 5 gadus, neesmu šķiršanās procesa vaininiece :-) .

Ar drauga dēlu necenšos veidot nekādas attiecības, nesarunājamies, jo no viņa puses jūtu negatīvu attieksmi, tā iemesla dēļ arī man nav vēlēšanās būt viņa dēla sabiedrībā.

Neuzskatu to par problēmu, jo ar to varu sadzīvot, drauga attieksme nemainās, dēlam esot bijis smagi pārciest drauga šķiršanos ar viņa māti.

Es esmu dzirdējusi, ka neesmu vienīgā sieviete, kas saņem tieši no vīrieša dēla negatīvu attieksmi.

Kāpēc?

Neesmu aizvīlusi viņu no iepriekšējās sievas, nodarījusi pāri draugam vai viņa dēlam.

Es tikai mīlu savu vīrieti, un ļauju viņam mīlēt sevi, bet jūtu tādu negatīvismu un nepatiku, viņš taču ir pieaudzis vīrietis kuram tas būtu jāsaprot.

28.06.2011 18:55 |
 
Reitings 360
Reģ: 19.09.2010
Kāpēc... tāpēc, ka viņš droši vien joprojām pārdzīvo par to, ka tēvs nav kopā ar māti.
Iespējams, arī gadu starpību viņš neuztver nopietni..
28.06.2011 18:57 |
 
Reitings 1853
Reģ: 27.01.2011
Bet ja viņš sajutīs pozitīvu attieksmi no tevis, varbūt arī viņa attieksme mainīsies.
Kāpēc tā ir? Var tak būt daudz un dažādu iemeslu...
28.06.2011 19:03 |
 
Reitings 9
Reģ: 24.05.2011
Arī mani vecāki izšķīrās, kad man bija 18 gadi. Domāju, ka starp jums ir ļoti daudz meitenes kurām vecāki ir škīrušies un šobrīd katram ir savas attiecības, vai vismaz vienam, tas nav iemesls lai ienīstu. Cienu sava tēva mīļoto sievieti.
28.06.2011 19:03 |
 
Reitings 9202
Reģ: 13.03.2011
Es viņa vietā noteikti izturētos tāpāt, ne jau tāpēc, ka man būtu naids uz tevi kā uz cilvēku, bet kā uz sava tēva draudzeni! Man nebūtu naids, bet vienkārši vēsa attieksme un varbūt viegla nepatika.
28.06.2011 19:06 |
 
Reitings 1853
Reģ: 27.01.2011
Bet visi nav vienādi, varbūt tu esi izdarījusi, vai pateikusi ko tādu, kas izraisijis to nepatiku pret tevi. Un kāda ir viņa māte? un vispār, kādas ir viņa attiecības ar vecākiem? Tur var būt viss kas...
28.06.2011 19:08 |
 
Reitings 126
Reģ: 29.01.2009
Tas nav arī iemesls, lai ar atplēstām rokām sagaidītu.

Ja mani vecāki izšķirstos un sencītis saietos ar jaunu džudu, es arī noteikti - simpātijas neizrādītu.Jo vienmēr galvā būtu doma:"Bet, ja nu viss būtu nokārtojies vecākiem..."
28.06.2011 19:08 |
 
Reitings 1319
Reģ: 11.10.2009
Nesen vienā žurnālā bija raksts par to, ka vīrieša meita no iepriekšējām attiecībām nepieņem vīrieša jauno draudzeni; tur bija teikts, ka vajag izturēties neitrāli- ja negrib būt ar tevi draugos, lai nav ;-)
28.06.2011 19:08 |
 
10 gadi
Reitings 1524
Reģ: 29.01.2009
Katram cilvēkām ir savādāk uztvere par tām lietām... Cits nevar un nekad nevarēs pieņemt, ka viņa vecākam ir jaunas attiecības, jebkurā vecumā!!! Samierinies ar to! Var būt viņam ir nepatīkami redzēt, ka tēvs ir laimīgs, veido jaunu ģimeni attiecības, bet māte piemēram to nevar!!! Iemesli var būt dažādi, var būt tu viņam nepatīc kā cilvēks... Necepies un esi laimīga! ;-) Manējais ar ar savu bēna māti jau gadus 5 nedzīvo kopā, pat nekontaktējās, bet ar viņa meitu man ir izdevušās labas attiecības, kaut gan dažreiz arī no viņas dzirdu, mana mamma darā šādi, mana mamma dara tā... Karoč dara visu, lai es justos neērti... Bet tagad jau sāk atslābt!
28.06.2011 19:10 |
 
Reitings 360
Reģ: 19.09.2010
Nevar arī zināt ko dēlam par tevi stāsta māte :)
28.06.2011 19:37 |
 
10 gadi
Reitings 1283
Reģ: 19.06.2010
Tavs vīrietis ir šķīries ar dēla māti jau 5 gadus. Tas ir pietiekami ilgs ilgs, un pieaugušam cilvēkam (20 gadi vairs īsti nav bērns, lai arī vīriešiem šajā vecumā nereti sprāgst laukā bērnišķīgie gājieni) vajadzētu saprast, ka ir normāli, ka tēvs (vai māte) veido jaunas attiecības. To jau nevar tā pateikt, kāds ir iemesls viņa nepatikai pret Tevi- varbūt nepatīk, ka esi tik jauna, varbūt vienkārši negrib nekādas attiecības ar Tevi. Nu lai negrib. Pieaudzis cilvēks. Tas jau nav tā, ka Tavam vīrietim būtu, piemēram, 5gadīgs bērns, ar kuru gan Tev, visticamāk vajadzētu sadraudzēties, jo šāda vecuma bērnam vēl vajadzīga audzināšana u.tml, bet, ņemot vērā šī "bērna" vecumu, es nedomāju, ka Tev būtu jāstarucas par siltu attiecību ar drauga dēlu neesamību, vēl pie tam, ja pati apgalvo, ka tā nav problēma. :-)
28.06.2011 19:48 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Man ari sakuma bija gruti,jo tagadeja vira dels jau pieaudzis!Vins sakuma mani nespeja pienemt ,jo domaja ,ka esmu apprecejusi vina teti tikai tapec ,ka nauda,ipasumi utt.Atceros ,ka pateicu vinam skaidri un gaisi,ka lai pilnigi nomierinas....neesmu no tam! |-)
Musu attiecibas pec vairakiem gadiem ir tikai uzlabojusas,jo vins tiesam priecajas,ka esmu laba sieva :-) .
Tava vieta ,es butu tada neitrala.Cilveki ir dazadi-atminas utt.
Vinam noteikti ir jau, sava -pieaugusa cilveka dzive sakusies!Tu nejaucies vina dzive,vins tava!Nekada gadijuma nevajag ietekmeties pieaugusu bernu negativa ietekme :-O !Vini kadreiz atruma pasaka neapdomigas lietas,beigas pasi aiziet sava dzive...izjaucot teta,mammas attiecibas! |-)
28.06.2011 21:13 |
 
Reitings 2170
Reģ: 29.01.2009
Kā šķirtu vecāku bērns, kura nelabvēlību dabūja izjust vecāku otrās pusītes, varu teikt, ka visdrīzāk viņš joprojām nespēj samierināties ar to, ka vecāki nav kopā un tētis ir laimīgs nevis ar mammu, bet ar kādu citu. Man gan toreiz bija 12 gadi, bet mammas draugu nīdu no visa spēka, jo man likās, ka viņš traucēs mammai ar tēti salīgt mieru, kaut viņi pat netaisījās to darīt.
28.06.2011 21:18 |
 
Reitings 953
Reģ: 13.02.2010
Bet protams, ka viņš pret tevi izturēsies negatīvi- tev 26, viņam 20. Kuram gan tādas- bez maz pedofīlas (pedofīlas tādā ziņā, ka esi gandrīz viņa dēla vecumā) attiecības var likties ok? Man pat liekas pretīgi, ja žurnālā redzu sirmgalvi ar 18-gadnieci pie sāniem, jo uzreiz pamostas stereotips, ka meitene stulba, pinoties ar vecu kraķi naudas dēļ, bet vecis stulbs, pinoties ar trulu meiteni. Nu nevar būt normālas attiecības ar cilvēku, kas ir divas vai pat trīs paaudzes (viena paaudze ir apmēram 10 gadi) vecāks par otru. Jo vismaz teorētiski būtu jābūt atšķirīgām morālā brieduma pakāpēm un ja tomēr tāds pāris ir, tas liecina, ka vecākais ir infantils vai kompleksains. Un jaunākais- galīgi stulbs, jo nesaprot, ka pinas ar lūzeri vai kompleksaino.
28.06.2011 21:22 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Lollipop-tu ,man liekas, parspile! :-P Ir varbut ari tavi minetie gadijumi,bet man jasaka ,ka man netalu dzivo paris jau vairakus gadus ,kur gadu starpiba tiesam loti liela-viriesa meitas stipri vecakas par jauno sievu!Visi sadzivo loti saticigi,kad tiekas!Tas laikam atkarigs no audzinasanas,varbut pat inteligences pakapes!
Maniem deliem ,piemeram ,pilnigi nav nekadu problemu ar manu amerikanu viru-loti normalas attiecibas!Vini normali izturas ari pret teta tagadejo sievu!Viss loti civilizeti-priecigi ,ka tetis(ari precejies ar daudz jaunaku sievieti) apmierinats ar dzivi! :-)
28.06.2011 21:30 |
 
Reitings 953
Reģ: 13.02.2010
Emmanuelle
Es jau rakstu tikai par savu personīgo viedokli un personīgo nepatiku. Iespējams, ka konkrētajā gadījumā tas dēls ir ar mani vienisprāt- tāpēc tur nu neko tēmas autore nevar darīt.

Bet es piekrītu Tev, Emmanuelle, ka ir arī daudzi labi gadījumi- es jau tikai par saviem stereotipiem runāju :)
28.06.2011 21:34 |
 
10 gadi
Reitings 9435
Reģ: 06.03.2009
Man šķiet,ka vnk viņš nevar samierināties,ka mātei un tēvam nekas nesanāca.Turklāt,varbūt tiešām mātei tagad nav attiecību un viņam ir negatīvas emocijas tāpēc,ka tēvs dzīvo tālāk,kamēr māte moš vēl cieš(un kas zin,varbūt dēlam stāsta,ka tu arī esi vainīga pie ciešanām,kā jau tēva jaunā draudzene).Kas zin kāda bija pati šķiršanās un tā.Daudz iemeslu var būt...
Turklāt,ja tu neesi vienīgā,kas saņem tādu attieksmi,tad nedomāju,ka vaina ir tevī.Ja viņam būtu superīgas attiecības ar tēva iepriekšējām draudzenēm un tagad negatīvisms tikai pret tevi,tad gan varētu teikt,ka tu varbūt kko pateici,ne tā paskatījies...Taču,ja tas ir pret visām...tad kkā nedomāju,ka visas kko ne tā pateica utt.
Vīrietis ar savu dēlu nav runājis par šo tēmu?Jeb viņš neko nezin,jo tas negatīvisms nav tā pa gabalu jūtams?
28.06.2011 21:36 |
 
Reitings 9561
Reģ: 12.04.2009
Emanuelle, Tev jau vajadzētu saprast, ka letiņiem labpatīkas izgāzt žulti, pietam jo sulīgāk, jo labāk :-)
28.06.2011 21:37 |
 
Reitings 1632
Reģ: 26.04.2010
Nedaudz off topic,bet atcerējos interviju ar nu jau diemžēl mirušo Haimu Koganu,kuram arī bija jaunāka sieva,kuru viņš uzturēja un viņš tik godīgi un mierīgi par to runāja,ka viņu mīl un viņam neinteresē pārējais(tai skaitā arī tas,ka sieva tik pat labi varbūt viņu krāpj),viņiem kopā ir labi un viss,viņš ieguldīja simtus tūkstošus biznesā,kuru viņa gribēja,bet, kurš ātri noplaka, un viņš zināja,ka tas tā būs. Tā intervija ļāva uz šo 'jauno sievu&vecāku vīru' tēmu paskatīties citādāk, varbūt tiem cilvēkiem ir labi,viņiem ir par ko parunāt,ir sarunu biedrs/mīlestība un abiem ir labi,nav nekādas parazitēšanas.
28.06.2011 21:43 |
 
Reitings 8189
Reģ: 02.02.2010
taapeec , ka berns negrib pienemt citu cilveeku gimenee un veelas lai vecaaki buutu kopaa..varbuut paaugsies veel un gadiem 5 padomaas un sapratiis visu, bet pagaidaam tev jaapbrunojas ar pacietiibu :-)
28.06.2011 23:26 |
 
10 gadi
Reitings 4946
Reģ: 20.08.2010
mani vecaaki izshkjiiraas, kad man bija kaadi 10 gadi, un mamma sagaaja kopaa ar vienu viirieti, kad man bija kaadi 13/14. nu man vinjsh vienkaarshi konkreeti riebaas, likaas, ko tas teevinjsh tagad centiisies ienjemt mana teeta vietu ir smth? bet taa nebija, vinjsh pat centaas buut choms man un manam braalim. tagad attieciibas vispaar super, gandriiz kaa otrais teetis :D varbuut tur taa vaina? varbuut chalis redz, ka tu meegjini kaut kaadus jaunus noteikumus ieviest gjimenee, teelot maati, vai arii komandeet savu puisi? varbuut tu esi no taam zhubeem, kas meegjina veci zem tupeles palikt? es ljoti atvainojos, ja taa nav, bet padomaa par to. galvenais, lai tas deels nejuut, ka tu centies ieviest savus noteikumus, vinjsh tomeer ir tas, kursh bija pirmais gjimenee, un tagad naak jauna kaza vinja gjimenee. logjiski, ka tu vinjam nepatiic. pameegjini pa chomam, kaa manas mammas draugs centaas
30.06.2011 19:44 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits