Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

buliimija!! + notiveet?

 
Reitings 10987
Reģ: 12.07.2010

Šogad esmu nokļuvusi vissmagaakajaa bulimiajs stadijaa un to vien daru kaa eedu, eedu eedu un vemju. Ir paraadiijusies tie rokturiisi saanos + svaaarsos 3 kg robežaas..vairs zemaak par 48 netieku, šodien sveru jau 51 kg!!!!!!!! fuj!!!!!Un nespeeju paartraukt. 16 juulijaa jaaiet uz maasivas kaazam un gribu ieliist šaura kleitiņaa, bet stulbaas riisanas leekmes man nelauj tikt zem 48 kg;( un citreiz r mokaam ko dabuunu aaraa. Sportot ar iisti anv speeks, jo visas lociitavas saap + man ir mazasiniiba. Kaa lai reaali nometu svaru lidz vismaz 45 kg taa lai kaazas avreetu ko mieriigi ieest bez izvemšanaas? Izskatos nenormaali resna saanu un ap veederutai rajoonaa. Kaajas man ir kaulainas, bet tie saani ieniistu;(

23.06.2011 17:26 |
 
10 gadi
Reitings 3987
Reģ: 02.02.2011
Nu, ko lai saka... Diemžēl esi iekāpusi vienā pamatīgā ritenī - neēd normāli, neļauj kuņģim uzsūkt vajadzīgās vielas, izrauj visu laukā, vajadzīgās vielas, kuras pāstrādājas zarnās, vispār tur nenonāk... līdz ar šo visu tev parādās mazasinība, kaulu problēmas.. līdz ar šo tu nevari sportot, bet ja nevari sportot, nevari atdabūt vielmaiņu normālā ritmā un nodabūt svaru normālā veidā...
Es tev goda vārds saku, ka tev ir jāsāk ēst un atstāt sevī uzņemto. Sāc ar mazumiņu, un ik vakaru vienu jauku, garu pastaigu pa rajonu (tas arī ir sports!). Tā tu uzlabosi veselību, un varēsi atsākt sportot jau aktīvāk. Ar laiku viss sabalansēsies un cerams arī galva vairs neizsmadzeņos šādas muļķības.
26.06.2011 19:43 |
 
Reitings 15
Reģ: 20.06.2009
zināji, ka zem 45 kg svara izbeidzas mēnešreizes, jo svars sievietes ķermenim ir tik katastrofāls, ka organisms neatļaujas zaudēt vēl...Tu bērnus arī gribi, jeb dzīvo šodienai? neiztērē sevi!
26.06.2011 19:27 |
 
Reitings 1083
Reģ: 15.04.2011
kachen, tev nopietni jāpadomā par psihologa apmeklēšanu!
Man ir 1,70m augums un sveru 53 kg un dzīvojos uz S/M izmēru un gribu uzēst bišku vairāk.
Kāda starpība no tiem 3 kg? Tu neesi padomājusi par to, ka kauli katram cilvēkam sver savādāk?
un ja tevi uztrauc tie sāni, tad uzvelc korseti
26.06.2011 19:20 |
 
Reitings 102
Reģ: 25.06.2010
kachene - man lidzigas domas, bet es censhos tam tikt pari. bet neko jau jaunu tev nepateiksu - atrodi labus arstus, kas tev var palidzet.. jo sita (gan jau tu zini) vari riktigi sabeigt ieksas..
26.06.2011 19:09 |
 
Reitings 1402
Reģ: 17.10.2010
ēšanas traucējumi ir ĒŠANAS traucējumi un tam nav sakara ar svaru. ja meitene, kas sver 90 kg mēneša laikā ar bulīmiju tiek līdz 75 kg, arī tad tie ir ēšanas traucējumi un tam nav sakara ar svaru.
Tev iesaku aiziet pie psihologa un dietologa, kas tev varēs izstāstīt un palīdzēt to kontrolēt.
un ja tev tiešām ir tās bulkas sānos, kam es maz ticu, koriģējošā veļa ir lieliska manta. kaut vai stājas noturēšanai. turklāt šaurā korsetē ir grūti daudz ieēst :D
24.06.2011 23:09 |
 
Reitings 12
Reģ: 29.01.2009
es esmu 1,70 cm gara un mans svars.. 68 kg laikam..
nu nez, notieveet liidz kkaadiem 50 man toch negribeetos..
padomaa vispirms ko tu nodari savam kjermenim, pirms domaa par to, kaa ieliist extra mazaa kleitinjaa ;)
24.06.2011 16:55 |
 
Reitings 181
Reģ: 01.11.2010
Magdaleen,neuzskati citus par mulkjiem. Es arii esmu slimojusi ar buliimiju,un tas ir taa kaa shajaa gadijumaa,ka tu rij visu peec kaartas,ar anoreksiju ir otraadi,ja tev bija savaadaak,gan jau pati sev diagnozi uzstaadiiji ;) :D
Un tieshaam beidziet Kachenei paarmest,nav jaazheelo,bet nav arii jaapaarmet. Juus smejaties par slimu cilveeku,un KARMA'S A BITCH! Taakaa tfu tfu tfu un apklustiet ;)
Kachene,es varu dereet,ka tu esi skaista,luudzu nenodari to sev.
Bet piekriitu,ka kaut cik praats tomeer ir,ja pat vinja meklee paliidziibu cosmo forumaa.
Ja tu esi jau bijusi tajaa iestaadee,gan jau tu pati zini,ka tur var izaarsteeties,un ja pat tev liekas,ka esi resna,vienkaarshi aizbrauc pie aarstiem un vinji tev paraadiis,kas ir resni cilveeki. Pati tur esmu pabijusi deelj savas stulbiibas,un nenozheeloju,jo es sev paliidzeeju un tagad esmu laimiiga. Lai tev veicas! Un luudzu neklausies cosmo meitenees,kas saka ka Tu esi pretiiga. Tu neesi,tev vienkaarshi vajag paliidziibu,noveelu tev izveseljoties!
24.06.2011 16:41 |
 
Reitings 2170
Reģ: 29.01.2009
Es pati esmu slimojusi ar bulīmiju, tāpēc labi zinu, kas un kā mēdz būt. Visi gadījumi, protams, nav vienādi, bet man nevienu brīdi nebija ne kilograma vairāk kā parasti, bet manai paziņai vispār ribas sāka spiesties ārā.
24.06.2011 15:35 |
 
Reitings 7
Reģ: 29.01.2009
Magdalēna, muļķības. Viena no bulīmijas pazīmēm ir pilnīgi normāls vai pat palielināts ķermeņa svars, atšķirībā no anoreksijas, tas nenozīmē, ka cilvēkam nav problēma.
"Sporto, ēd veselīgāk" šeit arī nepalīdzēs, esmu ar konkrēto meiteni runājusi un viņa ir nopietni slima. Profesionāļu palīdzība, tikai un vienīgi; nevis cosmo forums; kaut gan fakts, ka viņa vismaz meklē atbalstu jebkādā izteiksmē ir labāk, kā noliegt, lai gan jāsaka, ne īpaši produktīvs lēmums, jo kā jau teicu, normāliem cilvēkiem ir grūti izprast kā tādas slimības nomocīts cilvēciņš jūtas.
Ja kādai interesē Portia de Rossi grāmata Unbearable Lightness (The Story of Loss and Gain) ir ļoti laba jebkuram, kuram bijušas grūtības ar sevis pieņemšanu un paštēlu.
24.06.2011 15:32 |
 
Reitings 2170
Reģ: 29.01.2009
Es minēšu - pie saviem "speķiem" tu netiki vienas dienas laikā. Lai paliktu resnai, pietiekami ilgi ir apzināti jārij. Tātad - pati esi vainīga pie visa, kas tev ir ( ja ir ) lieks. Tāpēc nav ko čīkstēt. Ej sportot, ēd veselīgāk.
Vienīgais, kaut kā līdz galam neticas šis stāstiņš, jo bulīmiķi parasti paliek tievāki, nevis ievērojami pieņemas svarā. Un, ja tu tiešām vem tās 7 reizes dienā, tev tagad vajadzētu būt plikpaurainai, apdrupušiem zobiem, pelēku ādu un puscaurspīdīgai.
24.06.2011 15:25 |
 
Reitings 7
Reģ: 29.01.2009
Čau! Ja atceries, es Tev pasen uzrakstīju epastu ;)
Kopš tā laika esmu cīnījusies un šobrīd man iet ļoti labi! Ir eksāmenu laiks, attiecību drāma, nāk vasara, ar plānām drēbēm, es meklēju jaunu dzīves vietu; daudz notikumu reizē, bet par spīti stresam - viss kārtībā!
Ja vēlies, varu vakarā uzrakstīt epastu un varam parunāt atkal. Gribu Tevi kaut nedaudz uzmundrināt ;)
Žēl par meitenēm, kas tik skarbi atbild; bet tā tas izskatās no malas cilvēkam, kuram tādu problēmu nav; to ir grūti izprast!
Bet nekas nav neiespējams; tikai vispirms Tev jāvēlas izveseļoties; nevis nomest vēl svaru. Kad iemācīsies atkal ēst, tad arī ķermenis tiks līdzi un gan proporcijas izlīdzināsies, gan veselība uzlabosies, būs spēka vairāk un pati pārsteigsi sevi, cik liela atšķirība ir tajā, kā jūties, kad nemoki sevi. Turies!
24.06.2011 10:43 |
 
Reitings 503
Reģ: 11.05.2011
Kachene, pilnībā saprotu Tevi! Esmu bijusi pavisam netālu no tā visa. Kad biju sīkāka, ar Tavu augumu tiešām svēru kādus 42kg, apkārtējās meitenes vienmēr teica - oo kāds Tev foršs augumiņš. Un tad dažādu iemeslu dēl pieņēmos svarā. Man pašai tas netraucēja, bet apkārtējie nekaunīgi aizrādīja ka man vairāk par formu jārūpējās. Un kad skatījos ka drēbju skapī vairs nekas neder, sapratu ka ir traaaki! Biju pieņēmusies svarā par kādiem 17kg (tavi 3kg nestāv ne klāt!). un tad sākās kkādas mistiskas diētas, kas tiešām strādāja līdz brīdim kad atkal bija atļauts ēst normāli, un es normāli pārēdos, tik tikko vaŗeju pakustēt un vienu dienu izdomāju, ka tas viss fiksi jādabū ārā. sajaucu stipro alkoholu kopā, pārdzēru jēgu un izvēmos :-O Kad pēc tam pamodos, sapratu, ka tā ir viena no visu laiku dumjākajām lietām, iedzīvošos gastrītā un paranojās kā minimums. Tagad dzīvoju ar nelielu lieko svaru, bet kāaa to novērtē vīrieši :D goda vārds - šodien vien saņēmu kādus 2 komplimentus par augumu, kā uzturot sevi formā.. ja vien vinji zinātu :D Tici man, ir forši būt sievietei ar krūtīm un dibenu, un lai būtu tur tā riepa, tā pazudīs līdz iemācīsies mīlēt sevi, nevis to muļķigo kleitu :p
24.06.2011 03:03 |
 
Reitings 50
Reģ: 29.01.2009
Carmelai patīk šis , tieši manas domas.

Izskatās, ka citādāk nemaz nesaprot, jo ne ar visiem var un vajaga pa labam. Tas tā nākotnes zināšanai. ;-)
23.06.2011 19:28 |
 
Reitings 608
Reģ: 29.01.2009
Tev ir vajadzīga ārsta palīdzība. Un pašai jāatcerās, kurš bija tas kritiskais punkts- kura dēļ Tu tagad tā mocies, varbūt, labojot kādu pieņēmumu, Tu varēsi dzīvot normāli un pilnvērtīgi ēst, nebaidoties to visu izvemt.



23.06.2011 19:27 |
 
10 gadi
Reitings 9435
Reģ: 06.03.2009
Starp citu-ko par visu šo saka tava ģimene,draugi,puisis(ja tāds ir)?Viņi šo murgu neredz un tiešām nevar palīdzēt tev kādu speciālistu atrast?
23.06.2011 19:18 |
 
Reitings 632
Reģ: 19.03.2010
Esmu 1.62 un sveru 52kg, citas mani par to apskauž!
Tu gribi 45 - ej ārstējies!
23.06.2011 19:10 |
 
Reitings 2677
Reģ: 27.07.2010
iedzer purgenu :D
bet, ja nopietni, Tev vajag kāda speciālista palīdzību, bet tev tas nepāries, ja pati nesapratīsi,ka tas ir slikti...
Man arī tā bija, man uz manu 1,77 garo augumu bija 47,5 kg, un kad vienu rītu sevi ieraudzīju kaulainu, visur spīdēja kauli,to mirkli nekad neaizmirsīšu tā it kā kāds būtu atvēris acis, tad es sapratu, ka tā turpināt nevar...
23.06.2011 19:05 |
 
10 gadi
Reitings 9435
Reģ: 06.03.2009
Te ar steigu jādodas pie ārsta,jo nu sorry,tas nav normāli.
23.06.2011 19:05 |
 
Reitings 3074
Reģ: 15.01.2010
Nu neredzu par ko šeit žēlot.

Es ļoti reti rakstu ko riebīgu,bet nu šeit jau ar labu nekas nebūs līdzēts.

Viņai šķiet,ka ir pretīga,jo viņai ir kāds tauku pikucis,manuprāt problēma ir vemšanā.
23.06.2011 19:00 |
 
Reitings 1319
Reģ: 11.10.2009
Dažas kas te raksta komentārus...palasiet ko esiet sarakstījušas! Jums pašām kauns nepaliek? Teikt cilvēkam, kuram jau tā pašvērtējums ir zemāks par zemi, ka viņš ir pretīgs utml....sāciet pašas domāt ar galvu!
Bet autore- tiešām ej pie ārsta, jo izklausās pavisam traki, ja vienas kleitas dēļ esi gatava sevi badā nomērdēt :-/
23.06.2011 18:56 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits