Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Uzvārda nomaiņa

 
Reitings 81
Reģ: 10.02.2010

Sveikas, dārgās dāmas! :)

Esmu precējusies jau kādu laiku, taču nevaru "sadzīvot" kopā ar vīra uzvārdu. Nevaru un viss. Pēc garām pārdomām izlēmu nevis mainīt, bet gan vecajam pielikt klāt. Tās, kuras zin, vai ir tāda iespēja? Ja man, piemēram, ir tagad tikai vīra uzvārds, bet es vēlos atpakaļ savu pirmslaulību uzvārdu kopā ar vīra, piem, elīna nille-rozīte, taču tagad esmu elīna rozīte. Zinu, ka tas ir dārgs pasākums, jo jāmaina pase, tiesības, mašīnas tehniskā...

23.06.2011 05:09 |
 
Reitings 100
Reģ: 29.01.2009
Domāju, ka var, bet spriedelēšana te īsti neko nedos, varbūt vienkārši pazvani :)
23.06.2011 10:47 |
 
Reitings 68
Reģ: 19.06.2011
Var nomainīt, un ja tas ir tavs pirmslaulības uzvārds, vispār nav problēmu, taču rēķinies, ka tas nesanāks nekāds lētais pasākums, jo uzvārda maiņa maksā, kkur no 15 - 50 ls, ja nemaldos, plus vēl jāmaina - pase, tiesības, ja tev ir nodokļu grām., tad vēl jaapciemo vids, plus vēl bankas utt., nu jāmaina visi dokumenti, kur figurē tavs vārds/uzvārds.
23.06.2011 12:26 |
 
Reitings 1402
Reģ: 17.10.2010
to var izdarīt. uzvārda maiņa vai pielikšans klāt izmaksā 50 ls. tad vēl 15 par pasi, apmēram tik pat par tiesībām, 5 par katru bankas karti. lai gan pašā sākumā ar to vari nesteigties, jo kādu laiciņu vari vienkārši nēsāt līdzi uzvārda maiņas apliecību un uzrādīt to, ja nu kādam rodas jautājumi.
24.06.2011 23:16 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits