Nedoma par kazaam

 
Reitings 1668
Reģ: 31.03.2011

Sveikas!

Mani moka si doma precesanos. Es vinjam neko neuzspiezu jau sen vairs nerunaju par precesanos,jo vnk jau sezh si tema.

Bet aizvakar braucot pie maniem vecakiem,vins saka uzskaitit ko grib izdarit sava dzive-sakraat naudu dzivoklim,pabeigt skolu, ja bus iespeja uzcelt mums maju utt utt,bet es pateicu,ka es gan gribetu pakraat kaazaam...Jo tuvojas 2 gadi muusu kopdzivei.Iestajas klusums no vina puses.Pec 1min vins pateica-es nezinu ko Tev atbildet...Zinu ko Tu gribi dzirdeet.Uz ko es atbildeeju-es ari neko negaidiju,tikai pateicu savas domas.Ok,vinam ir tikai 21,man paliks 24,un neliegsu man tas ir svarigi,jo tadejadi cilveks parada domas par nakotni-kopa ar mani,bet...vienmer,kad par to iet runa no manas vai vinu vecaku puses,vins sak nervozet,dazreiz dusmoties.Ok,man nav veelme,ko uspiest vai ka,bet es baidos,ka tagad veltu savu dzivi un nervus vinam,bet kada diena paliksu pie sasistes siles,jo reali tagad esmu jauna,bet bail,ka pec gadiem 3,kad man bus 27,busu peksnji viena!Saprotu-bailes no atbildibas utt,bet visam nekad nesapelnisi,pec vinja planiem viss bus manos 30!Nerunajot par to,ka kaazas nav pat vinaj domas.Itka ir teicis,ka grib appreceet,bet tas ir tikai tad,kad saligstam pec stridiem un ir sajuta,ka tie vardi ir tikai manis noturesanai taja bridi :( Viss itka liecina,ka nespelejas ar mani,miil utt,bet sita doma mani nepamet...

ka ir ar Jums,vai kada ir palikusi pec sadiem solijumiem pec kada laika 1?

21.06.2011 14:44 |
 
Reitings 31
Reģ: 08.05.2009
Pilnībā piekrītu. Sen neredzēti radi nemaz netiktu aicināti, tik paši tuvākie cilvēki un paši tuvākie vien jau veido krietnu pulciņu. Varētu jau arī divatā pa kluso, bet nu kāzas ir nozīmīgs notikums dzīvē ar kuru gribas dalīties arī ar saviem mīļajiem cilvēkiem.
21.06.2011 17:13 |
 
Reitings 2304
Reģ: 06.12.2009
Kad mans brālēns precējās, kāzās bija aptuveni ~65 viesi un man tās šķita lielas, neuzskatu tās par vidējām kāzām. :) Skaidri zinu, ka es gribēšu mazāk cilvēku, jo 1) man ar radiem ir ļoti neitrālas attiecības, reizēm pat vēsas, nevēlos redzēt tik daudz cilvēku, kuriem ikdienā pat nezvanu, 2) vispār nepatīk būt uzmanības centrā. Kāzas kādreiz vēlos, bet pataisīt tās par balagānu - noteikti nē. Tā kā kā kuram, man šķiet, ka es gribētu kāzās redzēt ne vairāk kā 30 cilvēkus. Tas tāds offtopic, tikai vēlos norādīt, ka kāzu izmaksas ir atkarīgas no vēlmēm, domāju, ka ir cilvēki, kuri arī bez 2000 Ls spēj kaut ko prātīgu izdomāt.
21.06.2011 17:14 |
 
Reitings 1668
Reģ: 31.03.2011
Cik varu atkartot-KA NESPIEZU VINU UN PAR TO IKDIENA NERUNAJU!Vispar!Saku,vins mineja savus planus,es savus!Pat kad citi runa par kazam,vinam riebj ta tema!Neesmu nekada skabarga!Neesmu no tam histerikjem,kas delj ta taisa scenas!Ari tad,kad vins kluseja,es pateicu-ok!
Un ari es nevelos kazas uz 100 viesiem,man nevajag radit visai pasaulei,ka nu precos,tik tuvakos!Man ar labak-piradzinji.
21.06.2011 17:17 |
 
Reitings 15092
Reģ: 29.01.2009
Nu ja riebj, tad riebj.
Vai nu samierinies vai pamet!

Ir ari cilveki, kuri nodzivo laimigi kopa 50 gadus, bet preceties nevelas. Naksies vien respektet vinja nostaju, kas vel 10x var mainities, njemot vera, ka par nobriedushu virieti vinju vel nenosauksi!
21.06.2011 17:20 |
 
Reitings 1852
Reģ: 29.01.2009
Es nespēju iedomāties savas kāzas kā "pīrādziņi pagalmā". (t)
Es tomēr gribu skaistas kāzas, skaistu kleitu, dejas, dzīvo mūziku, skaisti klātu galdu un sev tuvos , mīļos cilvēkus apkārt. Nevajag man 100+ cilvēkus, bet,ņemot vērā, ka mēs abi nākam no diezgan lielām ģimenēm, un mums ir ļoti tuvi kontakti ar saviem radiniekiem, tad minimums ir 50+ cilvēki.
Esmu bijusi uz patiešām mazām kāzām, 20 cilvēki. Sapratu, ka negribu neko tādu. (t)
21.06.2011 17:20 |
 
Reitings 2677
Reģ: 27.07.2010
un par kāzu lielumu runājot, es arī gribētu mazas un vienkāršas, bet skaistu kleitu, es par mazām, emocionālām kāzām...
21.06.2011 17:20 |
 
Reitings 5395
Reģ: 29.01.2009
pēc pēdējā komentāra gan tā nešķiet, par histērijām :-D :-D :-D
bet, nu es ar puisi runāju par kāzām, par to kā kopā dzīvosim, pēc neilga laika viņš aizbrauca uz ASV, ar to tas viss arī beidzās. Un tās runas pēc tam ļoti sāpēja. Labāk izbaudi to kas ir un neuzbur drāmu.
21.06.2011 17:21 |
 
Reitings 1668
Reģ: 31.03.2011
Gaidisu,u spiestam vaam neko nevelos,ka teicu,kaut 10 gadus...Pamest jau nu ne,lai izaug un gjau sparatis ko velas :) Un par tiem 50,nevaru nepiekrist!Bet bernu delj gan gribas.
21.06.2011 17:22 |
 
Reitings 1668
Reģ: 31.03.2011
Nav nekadu histeriju,tas,ka seit izpauzu savas emocijas,nenozime,ka dzive ta daru!Vnk seit varu izteikt savas domas,jo vins neruna par to ar mani,itin nemaz.
21.06.2011 17:24 |
 
Reitings 1383
Reģ: 03.10.2010
tikko tieshi atcereejos, ka vienai manai pazinjai nesen vecaaki appreceejaas...abiem ir paari 50, viiram laikam pat tuvu 60 un izleema appreceeties, vinji uzriikoja greznas kaazas un man tas shkiet gauzaam romantiski :-) nodziivot visu muuzu kopaa taapat vien un beigaas appreceeties un pieraadiit visai pasaulei, ka statusam nav noziimes, bet gan juutaam!
21.06.2011 17:25 |
 
Reitings 1668
Reģ: 31.03.2011
Ljika-protams,ka tas ir skaisti :) Bet katram savs redejums,ko darit,ka man vins tads :)
21.06.2011 17:31 |
 
10 gadi
Reitings 9435
Reģ: 06.03.2009
Nu,es savā nākotnē noteikti gribu kāzas.Kā jau šeit minēja-ar kādiem 30-50 cilvēkiem maksimums: tikai ģimenes un draugi.Nekādi 10.pakāpes radinieki,kas savu mūžu nav redzēti vai arī draudzeņu darugu paziņu brāļu draugi.Gribētu tādu foršu savējo ballīti. :) Nekad mani nav saistījusi tā ieskriešana dzimsarakstu nodaļā,fiksā parakstīšanās,pīrādziņš pagalmā un skrienam tālāk ikdienas gaitās.
Man tikko ienāca prātā-a tavam džekam nav kkāda ''trauma''?Nu,varbūt vecāku laulība nebija laimīga un tā...viņš negrib,lai viņam būtu tāpat,tāpēc nedomā vispār par kāzām nākotnē.
21.06.2011 17:32 |
 
Reitings 853
Reģ: 29.01.2009
Kāpēc autorei tik steidzami vajag apprecēties? Derīguma termiņš beigsies?
21.06.2011 17:34 |
 
Reitings 4718
Reģ: 29.01.2009
Mārdžisita, a Tu viņam vienkārši tā nevari pajautāt, kāpēc viņam tā tēma riebjās?

varbūt šitāds jautājums jau ir bijis, vienkārši es visus komentārus neizlasīju.
21.06.2011 17:37 |
 
Reitings 1552
Reģ: 04.05.2010
A manās kāzās gan jau būs tie 100-120 cilvēki. Mums ar draugu ir daudz cilvēku,kurus vēlētos redzēt kāzās,lai gan pašlaik vēl par to nedomājam. Un kas tur briesmīgs? Nav tā nekāda izrādīšanās.Kuram nav ko aicināt,tas neaicina,bet tiem,kuriem ir,kāpēc to nedarīt? ( Un es nedomāju 2.,3.ceļa māsīcas un cilvēkus,ar kuriem kontaktējas reizi gadā.) Tādēļ jau par kāzām ir laicīgi jādomā tīri no materiālā punkta,lai var iekrāt naudiņu.
Un nav tiesa,ka lielas kāzas nevar būt romantiskas! Es arī piederu pie tām, kurām tā pīrādziņu ēšana pagalmā nešķiet atbilstoša tādam notikumam kā kāzas.
21.06.2011 18:10 |
 
Reitings 1655
Reģ: 27.08.2010
Pārlasīju visus komentārus un man radās dažas pārdomas par šo tēmu.

Esam kopā precīzi pusgadu un vīrietis vairākkārt ir izteicis domu, ka vēlas mani redzēt kā savu sievu. Protams, lai gan sacītais glaimo, tomēr cenšos nesapriecāties, jo mums jau vēl tas rozā briļļu periods, kad liekas jau visādi :-) Tomēr saprotu, ka viņam jau ir 30 un ka šādas runas ir gluži labi saprotamas. Mums ir 7 gadu starpība un ikdienā esam uz viena viļņa. Katrā gadījumā vienmēr esmu zinājusi, ka mans vīrietis būs gados vecāks.

Turpinot par vecumu, man tomēr gribētos atzīmēt puiša vecumu. 21 gads manās acīs ir riktīgs puika! Saprotams, ka Tu jau savā vecumā domā par ģimeni un bērniem, taču Tev jāsaprot, ka Tev blakus vēl ir... bērns. Es, protams, neattiecinu šo uz visiem, jo nereti 20 gadu vecumā cilvēks var būt saprātīgāks par dažu labu trīsdesmitgadnieku! Bet jārēķinās, ka viņš vēl ir dzīves krustcelēs un pieļauju, ka esi viena no pirmajām sievietēm viņa mūžā.

Starp citu, piekrītu Hannai par naudām. Es pat pieļauju domu, ka manās kāzās būs tikai vedēji. Tie ir svētki man nevis baram radu, draugu, paziņu :-) Zinu noteikti, ka lielas kāzas man nebūs, negribu :-)
21.06.2011 18:10 |
 
Reitings 1668
Reģ: 31.03.2011
Jaa,esmu pirma nopietna,sis ir gan manas,gan vinja nopietnakas un ilgakas attiecibas :)
Par to deriguma terminu-vajag izlasit manus komentarus ;)
Ka mineja pedeja autore,vina tiek mineta ka sieva KADREIZ,bet es pat nedrikstu skart so temu.
Vins savos 21 ir gan berns,gan pieaudzis virietis...Piemeram,vins doma daudz nopietnak un talejosak kaa mans braalis,kuram ir paari 30.Meerkji vinam ir,neskraida vairak pa pasauli utt,tik neviena plana nav kaazu. Rauj vinu velns,nav jau dieniskja desa :D Paldies,par komentariem :)
21.06.2011 18:26 |
 
Reitings 1668
Reģ: 31.03.2011
Heartkiller-nav traumu,vinam ir vecakiem forsa laulibu dzive un 4 berni :) Vienigais ko zinu,vins ir auklejis savus braljus,tapec beernus nekad neuzspiedisu,kad pats velesies.(lidz zinamai vecuma robezai).Bet visdrizak,varbut,galva ir doma-ka atradis varbut ko labaku,kaut saka,ka es esmu viss labaka utt. Nu dzivos redzes,karstu strebt ar nav labi |-)
21.06.2011 18:29 |
 
Reitings 2727
Reģ: 07.05.2011
Nu normali - dzeks apdoma tadu nopietnu soli pirms bildina.
21.06.2011 18:36 |
 
Reitings 1257
Reģ: 16.03.2011
Puisis vnk ir jauns un nedomā par to, katrs ir atšķirīgs, tas atkarīgs gan no rakstura, gan no personības, gan, gan, gan..

Piekritīšu Blānšai par visiem 100%, viņa uzrakstīja pirmā to, kas man bija sakāms :-D

Kā arī varbūt puisim vnk ir iemesls, kāpēc viņš negrib kāzas, ne arī par to runāt, tač izrunājiet visu un viss būs skaidrs.

Katrs vīrietis ir dažāds, piemēram, mans brālis apprecējās 20 gadu vecumā, tgd viņam 25 - vēl joprojām laimīgi precējies un audzina ar sievu divus burvīgus bērneļus.


Un jā, kāzas es noteikti gribētu. Mums abiem ir 23, esam runājuši par to, Viņš mani redz kā topošo sievu (un man tas ir pats svarīgākais) Pašas kāzas? Viņa vecāki jau grib šovasar viņas sarīkot, bet paši neesam tam gatavi - kā puisis teica, kad mums vairs nebūs meksikāņu cienīgi strīdi un es viņam uzticēšos pa visiem 100, tad būs kāzas..
21.06.2011 18:44 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits