Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

(Ne)gulēt manās attiecībās ar Viņu

 
Reitings 13
Reģ: 13.06.2011

Ir! ir tā diena pienākusi, kad Viņš atkal paliek pie manis pa nakti.Šī būs atkalsatikšanās pēc lielā brīvdienu strīda.Bet tas strīds šobrīd vairs nav svarīgs. Kompromiss tika sasniegts un abi pasmējāmies par to, cik jocīgi esam.

Nozīme šobrīd ir tam, ko esmu uzzinājusi - Viņš jau laikā, kad mēs satikāmies, turpināja lolot cerības, piedāvāt sevi un vēljoprojām ir bezgala mīļš pret 1 meiteni. Pazīstami viņi ir jau 2 gadus, bet nekad nekas starp viņiem nav bijis.Kas situācijā kaitina? Ne jau Viņa vēlme patikt, izpatikt un paturēt šo meiteni savos draugos.Ārprāc, Viņš Nekad tā nesamīļo mani, Nesaka man tādus uzmundrinošus vārdus. Un vienmēr sauc mani vārdā, kur viņa jau ir paspējusi būt visādi putniņi un mīļumi.

Bet Viņš guļ ar mani!!!

Manā galvā tagad ir varena putra.Un tai ir varens pievilkšanās spēks pret sienu, galdu u.c. sadzīves priekšmetiem. Jo jūtos stulba un mazliet mānīta. Un to nu no galvas neizsitīsi pat ar mīklas rulli.

Un šovakar.....ah...man negribas radīt viņā trauksmi par to, ka man iekšā vairs nav OK un principā nebūs. Jo neesmu neko izdomājusi vai pārlikusi. Bet negribas arī gulēt ar Viņu. Nejūtos, ka gribu dzirdēt kā Viņš dara TO, kamēr es savās domās pārlieku vai šī situācija gadījumā jau nav absurda.Nedomāju, ka gribu būt kopā ar Viņu gultā kādu labu laiku līdz netieku skaidra par to, kas es esmu un kur ir mana loma šajā jocīgajā trijstūrī.Tad nu maģiskais jautājums - Cik ilga seksa noliegšana vīrietim neliktos aizdomīga, ja ar vārdiem saku ka viss čiki, bet nevaru piedabūt sevi gulēt ar viņu??? Galva man nesāp nekad :)

15.06.2011 12:29 |
 
Reitings 912
Reģ: 07.06.2011
Es arī uzzināju pirms kādiem 2 menesiem, kad laikā, kad es ar tagdējo puisi sāku draudzēties, sākām jau gulēt kopā, bet nekas nopietns nebija izveidojies, viņš bija arī sarakstījies ar citam meitenēm, ar draudzenēm (parastām it kā). Ar vienu pat saticies, bet nekas viņiem tur nebija.
15.06.2011 12:33 |
 
Reitings 13
Reģ: 13.06.2011
Elchaa, ļoti labi noraksturoja papildus manu situāciju.:) bet tas neatrisina to strupceļu kas ir manā prātā un sirdī.
15.06.2011 12:36 |
 
Reitings 273
Reģ: 11.04.2009
izskataas, ka Tev ir aizvainojums pret vinju sakrajies un, ja Tu no ta valjaa netiksi, tad ari nekas nekas nebuus OK. Vislabak butu ar vinju par to parunat, jo neizrunajoties tas Tevi grauziis vel vairak un seksu arii ar vinju negribesies, vismaz man ta bija. Un viirietim vienmer tas liksies aizdomiigi, ka tu peksnji ar vinju negribesi gulet, ja visu laiku gribeji :-D
15.06.2011 12:37 |
 
Reitings 912
Reģ: 07.06.2011
Gulēšana ir viena lieta, iemīlēšanās ir pavisam cita.
Nesaprotu, tās meitenes, kuras uzskata, ka ja negulēs ar puisi, uzreiz būs baigi neaizniedzamās un puisis skries viņām pakaļ. Padomā pati, viņš taču jau ir gulējis ar Tevi, tā kā nebūs nekas svaigs priekš viņa. Tas nedaudz ar ironiju.
Es arī uzzināju, ka mans tagadējais pusis vēl pirmā mēneša laikā sarakstījās ar citam meitenēm, es naivā cerēju, ka esmu vienīgā :D Kaut gan pati arī nebiju nekādā svētā tajā laikā :)
Iespējams, ka viņam ir kaut kādas nostaļģijas pret to meiteni, bet Tev ir visas iespējas likt viņam viņu aizmirst :)
15.06.2011 12:37 |
 
Reitings 912
Reģ: 07.06.2011
Mums bija tā kā filmā "No strings attached", līdz kamēr viņš saprata, ka mīl mani :D
15.06.2011 12:39 |
 
Reitings 912
Reģ: 07.06.2011
Iespējams, ka Tev ir jāuztver viss vieglāk, ja negribi viņu pazuadēt, jo pati zini, ka ar varu jau nevienu nesasaistīsi. Ej izklaidējies ar dradzenēm, lai viņš paliek nedaudz greizsirdīgs, bet visu vajag ar mēru :)
15.06.2011 12:41 |
 
Reitings 1668
Reģ: 31.03.2011
Shadu ricibu neuzskatu par attiecibu veertu,nespetu but kopa,jo manis tas grauztu...Kamer es sadegtu.
15.06.2011 13:09 |
 
Reitings 6797
Reģ: 06.07.2009
mans draugs arī attiecību sākumā ļoti nu ļoti draudzīgi sarakstījās ar dažādām meitenēm, un sauca tajos pašos mīļvārdiņos kā mani! (t) Bet kad uzzināja, ka es arī neesmu viņu baigi nopietni uztvērusi,k tad mainījās!
15.06.2011 13:14 |
 
Reitings 2727
Reģ: 07.05.2011
Teoretiski - ja vins patiesi miil, tad ari bez seksa jaabuut juutaam.
15.06.2011 13:21 |
 
Reitings 13
Reģ: 13.06.2011
Ok. liekam faktus galdā:
1.Es esmu attiecībās ar Viņu, nevis otra
2.Es pavadu brīvdienas darot fun lietas kopā ar Viņu, nevis otra
3. Es esmu iepazīstināta ar vecākiem un gaidīts viesis Viņa mājās, nevis otra
4. Es pavadu laiku garās sarunās par mūsu abu ikdienu un meklējam risinājumus visādām ikdienišķām lietām kopā, ne otra
5. Es azmiegu un pamostos Viņam blakus, ne otra

Rezumējums varētu ar to arī nebeigties, bet pagaidām meklēju pozitīvas lietas pie kā pieķert savu prātu, lai nesadegtu iekšēji vēl pirms šī vakara.Es saprotu, ka mums katram ir cilvēks, kurš vienmēr aizķers kādu stīgu mūsos, jo attiecības vai nu bija vai nu nenotikās, bet cilvēks tik un tā ir tāds, kuru, satiekot pēc visādiem laika posmiem, saļimst kājas. Viņam tā noteikti ir šī meitene. :-/
15.06.2011 13:25 |
 
Reitings 13
Reģ: 13.06.2011
Man pašai arī ir tāds cilvēks. Bet es skatos uz dzīvi pozitīvi un patiesībā gribu to dzīvot, nevis kavēties pie lietām, kas nenotikās/ nenotiksies.
15.06.2011 13:43 |
 
Reitings 1906
Reģ: 05.04.2009
ja draugam esi svarīga, viņam jāpārtrauc jebkāds kontakts ar šādu 3. personu. tev ir tiesības to pieprasīt, nopietni.
15.06.2011 15:33 |
 
Reitings 15092
Reģ: 29.01.2009
Un ko Tu panaksi ar kaut kadu stulbu celibatu?
Tak izrunajies ar veci, sieviete, nevis drukaa memuarus te.. (t)
15.06.2011 15:41 |
 
Reitings 2727
Reģ: 07.05.2011
Taa doma ir taada, manuprat, nociesties un pec tam pamazam to kaisli atbriivot, lai nav taa, ka pec neilga laika jau piegriezies.
15.06.2011 17:10 |
 
Reitings 190
Reģ: 12.01.2011
Vīriešiem mūsu izrunāšanās kāre īsti pie sirds neiet, bet ja ir vēlme ar šo cilvēku turpināt attiecības, nav citu variantu kā pateikt, kā Tu jūties un ko Tu domā. No pirksta viņš to neizzīdīs. Cita lieta, ja Tu ceri, ka viņš no seksa neesamības sapratīs, ka ir ziepes un kaut kas izdarīts nepareizi.

"Cik ilga seksa noliegšana vīrietim neliktos aizdomīga, ja ar vārdiem saku ka viss čiki, bet nevaru piedabūt sevi gulēt ar viņu???" - šis teikums liek domāt, ka Tu plānot viņu "negribēt" ilgstoši nevis trīs dienas vai nedēļu. Vai tā patiesībā nav maza, slēpta atriebība? ;)
15.06.2011 17:56 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits