Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

kad tevi ir iemīlējuši pa pusei

 
Reitings 13
Reģ: 13.06.2011

Esmu kopā ar fantastiksu puisi jau 5 mēnešus un esmu viņam skaļi pateikusi jau agrāk, ka man uz viņu ir noticis tas fantastiskais klikšķis, kad tu saproti, ka tas ir tavs cilvēks un ka tev ir patiesi iestājies rozā briļļu periods un sirds nodreb katru reizi, kad tiekamies.

Vakardien atkal Mīļumam teicu, ka neskatoties uz pagājušo laiku, vēljoprojām manas izjūtas nav mainījušās.

Un tad sekoja vnk jautājums no manas puses: ''Vai esmu starp mums abiem diviem tā vienīgā ar rozā brillēm un tauriņiem vēderā?''

Uz ko Mīļums atbildēja, ka Pa Pusei!!!

WTF??? Nu jā, nobira asara....

Vai šajā gadījumā pareizākais nebūtu vnk pamest šīs attiecības un meklēt kādu kurš arī manis dēļ ir bez prāta?

13.06.2011 12:23 |
 
Reitings 3022
Reģ: 29.01.2009
Nav labi 24/7 kladzināt, ka mīli un esi sajūsmā.

Beidz izdomāt problēmas tur, kur tās nav.
13.06.2011 12:31 |
 
Reitings 4718
Reģ: 29.01.2009
5 mēneši ir mazs laiks. Šajā laikā cilvēks sāk tikai iepazīt otru cilvēku.
Bet protams, tava drauga galvā mēs ielīst nevaram.
13.06.2011 12:32 |
 
Reitings 13
Reģ: 13.06.2011
precizēju info: pateicu marta mēnesī, ka man ir pavasaris sirdī viņa dēļ un vakardien (jūnija mēnesis). Veselīgās attiecībās tas nebūs par daudz.
Tas ko uzskatu par problēmu ir Viņa atbilde: Pa pusei.
13.06.2011 12:33 |
 
Reitings 1468
Reģ: 04.04.2011
nu manējais 3ajā tikšanās reizē paziņoja,ka mīl mani un kādreiz apprecēs :D

tas ir baigi atkarīgs no cilvēka. ja tavējais pēc 5mēnešu kopā būšanas saka,ka ir iemīlējis tevi pa pusei, tad pagaidi vēl 5us mēnešus.. :)
13.06.2011 12:40 |
 
Reitings 3022
Reģ: 29.01.2009
Ne jau nozīme ir kopā pavadīto mēnešu skaitam. Katram taču attiecības ir savādākas. Es savējam mīlestībā atzinos pagājušā gada maijā, viņš man apmēram pēc gada. Ko man tagad iet kārties?

Izskatās, ka tev viss pēc grafika: šomēnes es atzinos mīlestībā, ķeksītis ir, tagad vajag no viņa ķeksīti...
13.06.2011 12:45 |
 
Reitings 1055
Reģ: 10.04.2010
Viņš jau neteica, ka ir iemīlējis Tevi pa pusei. Tu to pati izdomāji, kā jau sieviete. Cik tiešs jautājums, tik tieša atbilde. Tu prasīji viņam par rozā brillēm un tauriņiem, un ne visiem mīlestība izpaužas tā. Labāk iesaku priecāties,ka viņš Tevi mīl tādu, kāda esi, bez visām rozām brillēm, bet gan ar tīru veselo saprātu. Ir arī vīrieši, kuri mīl nevis ar sakāpinātām emocijām, bet gan ar prātu un dvēseli. Un tas nenozīmē, ka viņi mazāk mīl. :-)
13.06.2011 12:45 |
 
Reitings 273
Reģ: 11.04.2009
piekritu dream-liquid cilveki ir dazadi. Es ar savejo esmu kopa apmeram 3 menesus un vins jau pateica ka mil mani, kaut gan es to vinjam vel neesmu teikusi. Tu, man skiet, esi diezgan jutiiga un emocionala meitene, tapec to njem tik ljoti pie sirds. Mans padoms Tev- nekrenjejies tik daudz un vienkarsi izbaudi attiecibas :-)
13.06.2011 12:45 |
 
Reitings 963
Reģ: 08.05.2010
Manam draugam vajadzeeja uzsaakt citas attieciibas,lai saprastu,ka vinsh mani miil un ko es vinjam vispaar noziimeeju...Viirieshi ir neizprotamas buutnes,takaa nav ko lieki uztraukties ;-)
13.06.2011 12:57 |
 
Reitings 13
Reģ: 13.06.2011
Mīļās, meitenes! Jums visām ir taisnība! Jūs esat mani labi sapratušas. Lai gan viena lieta jānoprecizē, ka nemīlu viņu, bet esmu vnk iemīlējusies. Tā viegli un forši. Esmu droša, ka neesmu nevienu vēl līdz šim mīlējusi, bet iemīlēšanās man nāk un pāriet. Un es laikam priecājos, ka man tas vēl nav pārgājis. Un iespējams, ka viņa pa pusei īstenībā nozīmē ļoti daudz. Tāpēc sarāju sevi, sapurināju un tagad jūtos mazliet sakaunējusies, ka uzmetu viņam vakar virsū savas sakāpinātās emocijas.
13.06.2011 12:57 |
 
Reitings 1245
Reģ: 17.04.2009
Man ir kas līdzīgs. Tāpēc esmu izslēgusi pret viņu jūtas un neuzskatu pat par savu draugu.Ja kāds jautā, esmu brīva sieviete un neatteikšos no cita vīrieša,ja tāds gadīsies. Tikai pēdējā laikā ir noticis pretējais- pēkšņi vairāk zvanu,sms un kopīgi pavadīta laika. Tie veči tak ir jokaini.
13.06.2011 12:58 |
 
Reitings 9561
Reģ: 12.04.2009
Tavs jautājums manuprāt izklausās pārāk muļķīgs, tas ir apmēram tas pats: „ vai Tu mani mīli, nu pasaki lūdzu, nu lūdzu”... Vīrietis bija atklāts pret Tevi un pateica, kā ir, nevis meloja par mīlestību. Ar tādiem vārdiem nemētājas, 5 mēneši tas ir ļoti mazs laiks lai saprastu ko pret otru jūtam, vienīgais kas valda ir lielas simpātijas un patika. Es uzskatu mīlestība ir gados krātas sajūtas, tajās ir ne tikai pozitīvie mirkļi, bet arī grūtības kas stiprina attiecības un pārliecību, kā gan cilvēks var mīlēt, ja nav redzējis otra dabu, kas principā tikai parādās laika gaitā...
Ir protams dažādi cilvēki, vieni kuri savas sajūtas pauž darbiem, citi vārdiem, citam gan darbi, gan vārdi, bet visi noteikti nav vienādi, lai arī mēs tik ļoti gribam lai mūs mīl un to pasaka, bet prasīt ko tādu nedomāju, ka ir pareizi, tikai otru nostādām neapskaužamā situācijā, īpaši tad, ja otra cilvēka uzskati ir līdzīgi kā manējie.
13.06.2011 13:04 |
 
10 gadi
Reitings 9435
Reģ: 06.03.2009
Katrs pāris jau ir savādāks.Nevar visus mērīt pēc vienas mērauklas.Gan būs labi. :)
Manējais,kad jau bijām kopā pateica,ka viņam bija bez maz iemīlēšanās no pirmā skatiena.Citam,savukārt vajag pusgadu,lai saprastu,ka iemīlējies.
Varbūt viņš ir no tiem cilvēkiem un nav isti drošs vēl,tāpēc negrib melot.
13.06.2011 13:44 |
 
Reitings 1245
Reģ: 17.04.2009
Ar saviem piemēriem par puiša atzīšanos otrajā randiņā jūs nemaz meitenei nepalīdzat :-D
13.06.2011 13:52 |
 
Reitings 2925
Reģ: 29.01.2009
katrs vīrietis ir savādāks, viņi ir daudz,dažādi un lielākā daļa visai dīvaini. :-D
tur nav ko iespringt un mēģināt izprast, jo ja iespringsi un paliksi par nervozu psihopāti,tad tas viņam patiks vēl mazāk :-D

bieži vien gadās,ka attiecībās sieviete mīl vairāk vīrieti,jo nevar taču visi mīlēt vienādi, tā nu tas ir,lai gan vispār saka,ka vīrietim jāmīl sieviete,bet sievietei vīrietim ir tikai jāpatīk :-)

varbūt centies tik dikti neskriet viņam pakaļ un nepārspīlēt ar to mīlināšanos,pagaidi un viņa kādu iniciatīvu.
13.06.2011 14:00 |
 
Reitings 13
Reģ: 13.06.2011
meitenes, ir ok. es neatzīstos simpātijās viegli. arī ar šo puisi 2x uzdrīkstēšanās ir man ļoti daudz. Es neskopojos ar komplimentiem, uzsitu viņam uz pleca, ja ir kāds labs darbiņš padarīts, bet šo numuru ar atzīšanos par tauriņiem vēderā es vairs neatkārtošu. Un viņš ļoti, ļoti piestrādā pie mūsu attiecībām ar saviem darbiem, nevis vārdiem. Tā kā principā ap pusdienaslaiku man ir skaidra bilde, kas esmu uzpsihojusi un emocionāli noreaģējusi.
13.06.2011 14:32 |
 
Reitings 2486
Reģ: 10.06.2009
es dēļ viena šitā "iemīlējos Tevī no pirmā acu uzmetiena" mokos jau pusgadu (e) Ciest nevaru šitos pa ausīm braukātājus, es labāk gribētu, lai man godīgi pasaka, kā ir..Kaut gan sākumā likās tiešām, ka es viņam patīku vairāk kā viņš man, bet tagad viss ir apgriezies kājām gaisā!
Un veči ir dīvaini, jā!Liktu viņš mani mierā, ja viņam vienalga, bet nē..Vajag regulāri čakarēt vēl man smadzenes!saprotu, ka neapzināti, jo viņš jau visdrīzāk nezin, ka es tik nenromāla pēc viņa esmu, bet nekad arī neuzzinās!
varat man pat nemēģināt teikt pretējo, jo taureņi un brilles ar laiku pazūd jebkurās attiecībās!! ;-)
13.06.2011 14:33 |
 
Reitings 443
Reģ: 07.02.2009
Eh, līdzīgi kā man. ;-) Tikai mēs esam kopā 3 mēnešus, es esmu samīlējusies tā diezgan ļoti, bet viņš man skaidri un gaiši pateica, ka viņam pagaidām vēl neesot tādas jūtas pret mani... No sākuma tāāā par to pārdzīvoju, raudāju utt. Bet tgd beidzot sapratu, ka lkm tas jau nav nekas traks, viss nāk ar laiku. :-) Tgd man tikai jātiek galā ar savu lielo greizsirdību, kas lkm visvairāk šobrīd bojā attiecības. :-/
13.06.2011 14:46 |
 
Reitings 13
Reģ: 13.06.2011
Girly, bet tad rodas baigi labs jautājums - ja mēs neraisam puišiem tās pašas sajūtas, ko viņi izraisa mūsos, tad kas pie velna ir tas iemesls kāpēc viņi ir ar mums kopā monogāmās attiecībās uz ilgstošu laika periodu????
13.06.2011 14:53 |
 
Reitings 1705
Reģ: 29.01.2009
no saviem diviem EX esmu sapratusi, ka turpmāk nekladzināšu savas jūtas, palikšu nedaudz noslēpumaina. Domāju, ka vīrieši jau tādi paši kā sievietes, arī grib saņemt uzmanības apliecinājumus, bet, lai arī grib, tur kaut kā jāmāk parādīt vienlaikus gan intereresi, gan arī to, ka vajadzības gadījumā man tikpat labi var būt arī kāds cits puisis :D tas liek puisim baidīties mani pazaudēt. kā es to sapratu? biju super mīļa, jauka attiecībās, izrādīju mīlestību, bet īsti nejutu no šiem puišiem (abi bija gandrīz identiski gadījumi :D). Tad pieriebās tas vēsums, pati paliku vēsa un beigās aizgāju. Tagad abi puiši grib mani atpakaļ :D
13.06.2011 14:59 |
 
Reitings 443
Reģ: 07.02.2009
Espo1111, manējais pateica, ka viņam esot tpt ar mani kopā labi un esot laimīgs, un tas, ka viņam šobrīd neesot tādas spēcīgas jūtas pret mani, nenozīmējot to, ka nekad tādas nebūšot. Viņš zinot, ka kkur dziļi viņā tās esot, bet pats vēl nevar varbūt pat pieņemt to, ka beidzot ir tādas nopietnas attiecības. Jo viņš nu viņš ir jauns,un vispār vnm tāds pa gaisu bijis. :-D Visas iepriekšējās attiecības viņam bija īslaicīgas. Pat viņa draugi visi brīnās, kā tad šoreiz tik ilgi viņam ir viena un tā pati meitene. :-D Un tgd veidojas kkas nopietnāks, tpc pašam to grūti pieņemt. Man patiesībā ir bijs vairākkārt, kad domāju - kāda vispār jēga no tādām attiecībām. Bet tad sapratu, ka viss pārējais jau it kā ir kārtībā, un tas viss nāks ar laiku. :-)
13.06.2011 15:14 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits
vairāk  >

Lietotāji online (1)