Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

šausmīgās sievietīšu problēmiņas - pašvērtējumiņš:)

 
Reitings 49
Reģ: 28.05.2011

Sveiki, sveikas

piedodiet, ja sanāks gari, bet īsi droši vien nesanāks :-D

šovasar (jau kārtējo reizi) esmu apņēmusies savest sevi kārtībā. un nu galvenā doma un atziņa, kas man pēdējā laikā ir iepatikusies ir - iemīlēt sevi tādu, kāda esi. pēc tās arī gribētos vadīties. nu respektīvi, nevis skatīties uz citām meitenēm un skaust, bet priecāties par to, kas MAN ir. izskatā nevis gruzīties par to, kā man nav, bet to, kas man ir, izveidot visaugstākajā līmenī un lepoties . :-)

esot mājās jau viegli runāt, staigāt apkārt šortiņos, skatīties spogulī un smaidīt, bet iziet cilvēkos jau ir cita lieta. piemēram, man ir ādas tonis, kurš nosauļojas ļoti minimāli, nedaudz jau tas brūnumiņš ir, bet kājas vienmēr bālas. it kā skatos spogulī mājās un WOW, priekš manis tik brūnas rokas, bet izej uz ielas un skaties - pretī nāk meitene, kurai viss ķermenis kā šokolāde, īsi šortiņi, nu jā, seksīgi, un tajos brīžos atkal sāc salīdzināt un domāt virzienā - es nu gan esmu neglītene un puišiem vasarā patīk taču tās brūnās. loģiski ka uz tādu meiteni atskatīsies biežāk nekā uz mani, jo nu koši sarkanā kleitā un 15cm augstpapēdenēs arī vēl drosmes uz ielas iziet nav (kas piesaistītu uzmanību vairāk nekā ādas tonis)

vēl viena drausmīga salīdzināšana ir mana ( nu jau uz vasaru bijusī) kursabiedrene. būtībā viņa pēc rakstura ir tāda, kāda es vienmēr esmu vēlējusies būt - atvērta, draudzīga, flirtējoša, ļoti ļoti pašpārliecināta. man dažreiz mute paliek vaļā skatoties kā viņa acis nepamirkšķinot flirtē ar pasniedzējiem, ne jau vulgāri, bet tā .. nu piemīlīgi :-D es pēc rakstura esmu diezgan intraverta, es gribētu tā, bet nespēju atbrīvoties un ļaut vaļu savai sievišķībai, flirtēt ar pieaugušiem (veciem) vīriešiem. kaut kāda bremze iekšā. un dažreiz aizdomājies, ka varbūt esi neriktīga :%27-( ka dzīvē ar savu intravertumu neko daudz nesaniegsi. dažreiz to meiteni tik ļooti apskaužu, jo viņa spēj pastāvēt par savu viedokli un ir tiešām personība

vismaz izkratīju sirdi :-D lūdzu pastāstiet man kā jūs cīnāties ar salīdzināšanu un iekšējo kritiķi galvā, un visu pārējo, kas traucē izbaudīt dzīvi un iemīlēt sevi KĀDA ESI...

paldies (l) :-P

07.06.2011 17:07 |
 
Reitings 2087
Reģ: 29.01.2009
Retā problēma, kuras man nav bijis, tāpēc neko daudz neieteikšu...Man vienkārši ārējā pasaule nav tik svarīga, lai par to uztrauktos.Esmu salīdzinājusi sevi ar vīriešiem skolas laikā, jo viņiem eksaktie priekšmeti labāk padevās, bet tas arī viss. Runājot par iemīlēšanu, ir jāpabauda uzmanība no cilvēkiem, kuri māk izteikt komplimentus. Man agrāk likās, ka krūtis varētu būt lielākas un dibens apaļāks, 2 dienas ar gruzīnu un man krūtis+dibens liekas ideāli :-D
07.06.2011 17:16 |
 
Reitings 1245
Reģ: 17.04.2009
Tas nāk ar vecumu.Ar apziņu,ka esi unikāla.
07.06.2011 17:18 |
 
Reitings 912
Reģ: 07.06.2011
Es uzskatu, ka ikvienai ir nācies aizdomaties dzīvē "Ak cik forši, ja man būtu tādas kājas, rokas, mati" utt. :D
Uzskatu, ka tas ir ļoti pārejoši, jo ar laiku Tu sāc apzinaties, ka katram ir savi trūkumi.
Tas jau nav slikti, kad Tu piemēram novertē kadas meitenes personību, taču vienīgais ko nevajag darīt ir parodēt kādu, jo tapat tas sanāk nedabiski un tikai novedis Tevi pie mulsinošām situācijām.
07.06.2011 17:21 |
 
Reitings 3022
Reģ: 29.01.2009
Piekritīšu not_for_sale - tas nāk ar laiku.
Pacenties izcelt to, kas tev pašai sevī patīk. Piemēram krūtis. Es arī aizvakar uzvilku push-up krūšturi un kleitu ar palielu dekoltē. Un lepna eju ar saviem smukajiem pupiem :D
Vakar biju pie friziera. Un no frizētavas iznācu tik pašpārliecināta :) Un kad mans puisis, kurš nemēdz bārstīt komentārus, par matiem pateica "zajebis" (pozitīvā nozīmē), es vispār no laimes pacēlos gaisā :-D
07.06.2011 17:22 |
 
Reitings 1720
Reģ: 29.01.2009
Sākumam ieteiktu beigt tik stereotipiski domāt! Domāts par tādiem tekstiem- puišiem patīk tās brūnās, seksīgāki ir augstpapēžu apavi un koši sarkana kleita utt. Nu nav visiem vīriešiem tik vienāda un šaura uztvere!
Vispār man neliekas, ka tev kaut kādas baigās problēmas, vienkārši gribās dzirdēt, ka tu taču esi īpaša tāda kā esi!
07.06.2011 17:22 |
 
Reitings 1720
Reģ: 29.01.2009
Un tēmas nosaukums gāž no kājām! :-D
07.06.2011 17:24 |
 
Reitings 49
Reģ: 28.05.2011
es neesmu īpaši stereotipiska (stereotiska :-D ) , bet es nezinu KĀ lai nomāc to pretīgo sajūtu galvā. jā, it kā iegalvoju sev, ka viss ir labi, ka izskatos labi utt, patīk sava personība, bet kā pretī nāk kāds pa manai gaumei smukāks/labāks, tā bieži vien cauri ir un uz to brīdi sajūtos sliktāka. kaut kādas problēmas ar pašvērtējumu ir, to es zinu un jūtu
07.06.2011 17:27 |
 
Reitings 2087
Reģ: 29.01.2009
Tā ir Tava bilde šeit cosmo?
07.06.2011 17:28 |
 
Reitings 744
Reģ: 29.01.2009
ā,es esmu tieši tāda pati,vienmēr sevi salīdzinu un vienmēr nonāku pie tā,ka es esmu sliktāka un, protams, no tā izrietošais gruzons utt. :-/ ok,āda man labi iesauļojas,bet tagad esmu sarkana :D neesmu no slaidā tipa meitenēm,drīzāk tāda sievišķīgi sportiska,viduklis man ir slaids,plakans, bet tāds lielāks dibens,plati gurni,un kājas ir masīvas,un nav viņas tādas no taukiem vien,bet tādas ļoti spēcīgas, patiesībā,man šķiet,ka muskuļi vien. Bet uz manas masīvās apakšdaļas, un arī ķermeņa augšdaļa man ir diezgan spēcīga, manas 75B krūtis izskatā tā,it kā viņu tur nebūtu :( vienmēr skatos un mazajām slaidajām meitenēm,ka viņām pēc lieluma ir tādas pašas krūtis,bet uz viņu augumiem izskatās tik labi,bet man nekā :( un jā,kājas,mans mūžīgi sāpīgais jautājums - tā patīk,ka citām ir tik skaistas,slaidas kājas, bet man nu tik pamatīgas,ka pašai tā vien šķiet,ka puiši uz mani paskatās,ierauga manas kājas un uzreiz novēršās. zinu,ka dumji,bet fakts. vienkārši mani skolas laikā laikam tik pamatīgi kompleksos iedzina,ka tas atspoguļosies vēl ilgi. :(
07.06.2011 17:29 |
 
Reitings 49
Reģ: 28.05.2011
kājas man arī ir muskuļotas un negaras, citreiz skatos uz Kameronas Diazas garajām slaidajām kājām un kaifoju :-D nav tā mana bilde profilā.
vienmēr jau gribas tā, kā nav, tāpat kā tām, kam sprogaini mati gribas taisnus un otrādi. bet tracina tās meitenes, kas ir SMUKAS (jā) un iet pa ielu ar paceltu galvu un citas meitenes acīmredzami iznīcina!!! tracina, jo viņas zina, ka ir skaistas! :-D
07.06.2011 17:34 |
 
Reitings 2727
Reģ: 07.05.2011
Spriezot pec ta, ka temata autore komente seksa lietas viena cita temata, nejutu to pasparliecinatibas trukumu.
07.06.2011 17:35 |
 
Reitings 49
Reģ: 28.05.2011
it kā vienkārši ieteikumi pašapziņai - ģērbies drēbēs, kurās izskaties super, aizej pie friziera, skrien katru vakaru. bet man gribētos mainīt savu domāšanu, kas noteikti ir grūtāks un ilgāks process. nerunāt par sevi negatīvo (domās, jo skaļi sevi par stulbu nekad nenosauktu), iemācīties pieiet pie spoguļa un nesaviebties. tas ir tiiiiik grūti.
07.06.2011 17:38 |
 
Reitings 49
Reģ: 28.05.2011
nu, man nav aizpriedumu pret seksu vai pret jebko citu dzīvē, bet ir aizspriedumi pret sevi. kāda vispār saistība seksam ar to, ka salīdzinu sevi ar citām sievietēm :-D
07.06.2011 17:39 |
 
Reitings 3278
Reģ: 18.02.2009
Man - TU NOLASĪJI MANAS DOMAS!!!!! :-D :-D :-D
Es tieši to pašu domāju, bet domāju, ka labāk neko nerakstīšu! :-D :-D :-D
07.06.2011 17:39 |
 
Reitings 744
Reģ: 29.01.2009
ļaunā pamāte-un es domāju,ka vienīgā šāda te esmu :-/
ir jau tā,ka ir jau tā vīriešu uzmanība,bet ne no tiem,no kuriem gribētos. Dažkārt šķiet,ka varētu mēģināt noriskēt un pati kaut ko uzsākt,bet paskatos spogulī,un, protams,visa drosme pagaist...
07.06.2011 17:40 |
 
Reitings 49
Reģ: 28.05.2011
Shoko, ko tu gribi uzsākt?
07.06.2011 17:43 |
 
Reitings 2310
Reģ: 09.06.2009
ja tev shkjiet,ka baalas kaajas ir tava probleema,tad tur vajag tikai nedaudz,lai tu vareetu par sho lietu aizmirst.-nopeerc pashtoneejosho kreemu vai aizej vairaak uz solaariju. nosauljoties jau nav liela maaka,un visaam nav jaabuut bruunaam..-uz mani arii neviens nekad nav atskatiijies manas bruunaas aadas deelj. bet es nemaz negribu. nu kaa negribu.-bet vnk man tas pat nav ienaacis praataa,ka,redz,neviens neatskataas,jo esmu baala..un es nemaz negribu ,lai atskataas visi...vajag tikai ,lai viens atskataas.
un tava kursabiedrene izklausaas jauka. bet tu jau nezini,kaadi kompleksi vinjai ir patieisibaa.jo,kaa jau tu teici,-visaam sievieteem pa kaadam ir.
man arii ,piemeeram,nevisai patiik manas peedas.taapeec es censhos izvairiities no zandalju un atveertu purngalu kurpju valkaashanas.bet patiesiibaa man ir dzilji vienalga..

man liekas,ka tev nevajag tik ljoti koncentreeties uz aarieni.. tas nav galvenais. un citas te raksta,ka savu puishu klaatbuutnee nevar ar netiiriem matiem buut,netiiriitiem zobiem vai nolupushu nagulaku...-es nez.es to visu vienmeer esmu atljaavusies savu puishu klaatbuutnee,un neviens nekad man neko nav paarmetis-ka man ir paaraak baalas rokas vai netiiri mati. tas tak nav buutiski.
07.06.2011 17:43 |
 
Reitings 566
Reģ: 29.01.2009
Man ir komplekss par ausīm. Nu nevaru sasiet smuki matus astē, jo jāpiedomā par ausīm. Bāc. Tādas dusmas. (e)
07.06.2011 17:43 |
 
Reitings 2727
Reģ: 07.05.2011
Dazreiz sievietes pardzivo par lietam, par kuram nav ko pardzivot. Man loti patik tas domasanas veids, ka ja miil, tad miil pilnigi visu, nevis miil tikai dalu, bet gan miil visu kopaa.
07.06.2011 17:45 |
 
Reitings 49
Reģ: 28.05.2011
protams, man arī ir vīrietis, kurš mīl kāda esmu. ir ģimene, kas mīl kāda esmu. vecvecākiem ir vispār gandrīz vienalga kā ģērbjos, izskatos, kā vienā žurnālā bija rakstīts - galvenais, lai paēdusi :-D bet gribas jau patikt arī sev un cilvēkiem uz ielas, JUSTIES labi un apmierinātai ar sevi. starp pazīstamajiem ir tik viegli būt kāda esmu, bet starp svešajiem - atkal sākas salīdzināšana :-D
man liekas, ka es pat neesmu noformulējusi savu problēmu un kaut ko te maļu riņķī un apkārt
bet vismaz izrunājos 8-)
07.06.2011 17:49 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits