Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Taupīšanas laiki

 
Reitings 79
Reģ: 09.01.2010

Sēžu un nekādīgi nevaru izdomāt, ko varētu šo mēnesi pirkt pārtikā un ēst, lai būtu paēduši es un draugs un iztērētu pēc iespējas mazāk naudiņu.

Varbūt kāda var palīdzēt ar padomiem, ieteikt kādus pārtikas produktus ko varētu pirkt, taisīt, lai mēneša beigās nevajadzētu mirt badā?

05.06.2011 01:00 |
 
10 gadi
Reitings 1647
Reģ: 29.01.2009
MAN,vīrietim vispār vajadzētu parūpēties par to, lai sievietei vispār nevajadzetu knapināties, pie tam barojot vīrieti, nevis priecāties, cik viņa taupīga. :-P
05.06.2011 23:50 |
 
Reitings 136
Reģ: 22.05.2011
Parasti ejam kopā ar draugu uz veikalu - iepriekš mājās izdomājam ko vajag vakariņām, nākamajai dienai. Tad izpētam neta/pastkastītē iemestos veikalu piedāvājumus, kur kas izdevīgāks. Pērkam pārsvarā akcijas produktus, maksājam uz pusītēm.
Meitenes jau ieteica - putras, makaroni ar kādām desiņām vai gaļas mērci, kartupeļi, zupas. Vispār ja gatavo mājās, tad ir daudz lētāk un ilgākam laikam, nekā pārtiekot no pusfabrikātiem, piem. pērkot jau gatavās pankūkas vai tml. :-)
05.06.2011 23:44 |
 
Reitings 2727
Reģ: 07.05.2011
Pareizi, vajag salidzinat cenas pirms pirkt. Prieks par jums, ka protat but tadas taupigas.
05.06.2011 09:17 |
 
Reitings 947
Reģ: 17.12.2009
paēdat pirms ejat iepirkties,tad groziņā neslīdēs visādas nevajadzīgas preces :-D

Lēti un barojoši (vismaz man) ir rīsi visādās kombinācijās, griķi, olas, putras, vienvārdsakot - viss, kas nav gaļa :D
05.06.2011 03:37 |
 
Reitings 9202
Reģ: 13.03.2011
vajag salīdzināt cenas, nevis ieiet vienā veikalā un nopirkt visu, kas nepieciešams! Man no mājām netālu ir divi lieli veikali, vienmēr aizeju uz abiem!

Biju pārsteigta, ka pagājušonedēļ Rimī redzēju, kādu kartupeļus pārdod rimi pa 45 sant/kg! Tirgū daudz labākus var dabūt vismaz uz pusi lētāk, takā tirgus arī nav smādējams! :)
05.06.2011 02:24 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Infatuation-man liekas ,ka tava mamma loti priecajas par to tavu ipasibu!Reizem liekas ,ka cilveki musu dienas, loti tere naudu tadam lietam,bez kuram varetu iztikt-tados sikumos!Atceros ,ka mana radiniece pirka apsveikuma kartinu Riga draudzenei-es ieminejos,ka tas kartinas vieta tacu var nopirkt kaut ko tadu,ka kaut vai melno sokoladi-tur vismaz magnesi ieksa-garsiga un veseliga!Tu mani saprati! :-) Es vel pieteicu ,lai man nekad nesuta nekadas apsveikuma kartinas-tad jau labak mazliet pielikt un nopirkt gramatu,vai zurnalu!Un tados sikumos iziet nenormali daudz naudas!!!Es ari vienmer loti uzmanigi rikojos ar naudu-ari tad ,kad vareju neskaitit,vareju pirkt visu ,ko acis karo-nekad to nedariju!Ta taupiba ir laikam ieaugusi mani! :-D
05.06.2011 02:11 |
 
Reitings 5115
Reģ: 03.06.2011
Loģiski, ka lielveikalos vidēji preces ir lētākas nekā mazos veikalos, jo cenas atšķirība tiek panākta uz lielo apjomu, apgrozījumu un ļoti regulāro cilvēku plūsmu :)

Pati mazajā piemājas veikalā pērku tikai saldējumu vai kādā "ārkārtas" situācijā - piemēram taisu jau ēdienu un tad pamanu, ka kāda sastāvdaļa tomēr mājās nav.
05.06.2011 02:07 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Ruxeniite-Man tas musu "milzenis" patik ari tapec, ka atradu sampunu,velas mazgajamo lidzekli tur loti labu-domaju soreiz veseligu! |-)
Man patik uz so veikalu vest visus manus cieminus no Latvijas,jo var dabut tadas lielas burkas ar riekstiem ari,acai sulu,labo zobu pastu Crest-daudz letak!Ari kaut ko no apgerba-ta kvalitate nav slikta!Cena loti laba!!! (l)
05.06.2011 02:03 |
 
Reitings 3615
Reģ: 01.09.2009
Emmanuelle, mans draugs jau to ir pamanījis un saka, ka man vienmēr ir žēl izdot naudu, bet es nevaru pārkāpt tam limitam, kas ir galvā noteikts! :) Man tādi spontānie pirkumi ir visai maz es medzu pētīt mantu un jautāt - vai man to patiešām, patiešām vajag, vai var iztikt? Ja nevar iztikt vai arī iemīlos kādā manta uzreiz, tad, protams, padodos. Esmu nežēlīgi taupīga, man mamma ir arī savu budžetu uzticējusi. Jā, tā ir lieta, kas man sevī patiešām patīk.
05.06.2011 02:00 |
 
Reitings 485
Reģ: 29.01.2009
Pie mums jau arī lielajos veikalos ir lētāk. No mazajiem izvairamies(sanāk iepirkties tikai tad, ja brīvdienu rītā maize,piens, kaķim barība, šampūns, veļas pulveris beidzies), jo tajos ir milzīgs uzcenojums.
05.06.2011 01:56 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Infatuation-man liekas ,ka man ari ir sis talants (l) -es vienmer izdomaju ,bez ka varu iztikt,ko loti velos!Isi sakot ,es vienmer no divam lietam ,izvelos vienu! (l)
05.06.2011 01:56 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Maizi es vienmer perku "Krievu veikala"!
Tapat jau iznak izskriet uz to mazo veikalinu-zalumi vienmer janoperk ,tapat ari tomati ,gurki utt!Tomer esmu ieverojusi ,ka viena iepirksanas maza veikalina izmaksa-apm.30$.Turpretim taja lielaja veikala-lielos daudzumos utt-iztereju apm.200$,bet loti daudz nopirkts :-) !Ja labi padoma -lielaja ir tiesam daudz izdevigak-es vel iedomajos ,ka vakar nopirkam tadu milzigu krabi-loti garsoja,bija loti svaigs !
Es mineju tas naudas summas tikai tapec ,ka salidzinosi vieglak saprast,ka tados mazos veikalinos tiesam iziet daudz vairak naudinas!Mana kaiminiene-kiniete saka ,ka vinai jataupa,tapec vina neieperkas lielaja -es gan centos pieradit,ka ir otradi...! |-)
05.06.2011 01:52 |
 
Reitings 3615
Reģ: 01.09.2009
Man laikam ir viens mazs talants-man ir kalkulators galvā, kas ieslēdzas pārtikas veikalos, es protu izdevīgi iepirkties un nekad neesmu dzīvojusi badā. Zinu cilvēkus, kam ar to grūti iet. Es jau mēneša sākumā aprēķinu jeb nolieku naudu paikai, neatliekamajiem gadījumiem, savam prieciņam, naudu pārtērēt nedrīkst, kod kaut pirkstos.
Protams, receptes ir daudz un dažādas, bet vispirms jāsāk ar savu līdzekļu sabalansēšanu pa prioritārēm.
05.06.2011 01:47 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Es nupat iedomajos par to saldesanu-Latvija agrak nebija lieli ledusskapi!Tad bija gruti ar to sasaldesanu,partikas iegadasanos lielos daudzumos!Ja majas ir ,sis lielais ledusskapis,tad noteikti ieteiktu pirkt galu lielaka daudzuma -varbut no lauciniekiem un sasaldet-ieprieks sadalot -izrekinot,cik ilgam laikam iznak...!
Brokastis var varet ari auzu parslu putru ,griku putru,putraimu putru!To vel atceros no Latvijas-eda visa gimene,ari suns(tikai mazliet bija japieliek klat galina)! :-)
05.06.2011 01:43 |
 
Reitings 35
Reģ: 26.05.2011
vispar apbrinoju tos cilvekus kas var vienreiz nedelja sapirkties un tad visu nedelju veikala neradities....man ta nu galig nesanak, jo tad to, tad to savajagas, vai vienkrsi sagribas!
Bet es ar labprat veikala ietu jo retak jo labak
05.06.2011 01:41 |
 
10 gadi
Reitings 9435
Reģ: 06.03.2009
Mājās visu izplāno un ej uz veikalu ar sarakstu.Paseko līdzi akcijām Rimi.
Es,personīgi,tirgū neiepērkos,jo sanāk dārgāk un bieži vien derīguma termiņš arī klibo.
Man vispār vasarā mazāk gribas ēst visādus našķus(uz ko parasti lieka nauda aiziet),jo ir tik karsts,bet ogas un augļus varu dabūt omītes dārzā.
Tāpat vari taisīt ēdienu vairākām dienām: zupas,sautējumus.
05.06.2011 01:39 |
 
Reitings 485
Reģ: 29.01.2009
Zupas vairāk jāvāra, jo uzreiz ir ko ēst vismas 2 dienas. Uz akcijām jāsapērkas vairumā un vispār bez atlaides neko nepirkt. Varu ieteikt sekot līdzi akcijām www.gudriem.lv
Kaut kur lasīju, ka viena algas dienā sapērkas pārtiku priekš visa mēneša - gaļu samarinē, sasāla un liek saldētāvā, dārzeņus arī ledusskapī un līdz nākošai algai uz veikalu tikai tik cik nopirkt to, kas mājās beidzies.
05.06.2011 01:37 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Gabriela-mums ir tads milzigs veikals,kur faktiski galu var nopirkt veselam menesim-domaju diviem cilvekiem!Piemeram mes taja vekala vakar nopirkam divas vistas-jau sapakotas kopa-tas ir daudz letak ka ,ja pirktu kada smalka veikalina un butu ta safasetas gabalinos!Tad skinkis ari milzigs utt!
Es ar to gribeju teikt ,ka es vienmer izdomaju ,ka to skinki piemeram est dazadi-esmu likusi zirnu zupa,biesu lapinu zupa,edusi uz maizes,cepusi kopa ar olam utt!
Galu parasti taisa virs-ari var to vistuu dazadi taisit-mans virietis pat netaisa pec receptem-vienkarsi varie! (l) Katru reiz var uztaisit dazadas piedevas klat tai vistai-tad ari liksies citada!!Galvenais biezi-tas pasniegsanas veids... :-)
05.06.2011 01:35 |
 
Reitings 5115
Reģ: 03.06.2011
Manam vīrietim pats pats mīļākais ēdiens ir ar krējumu sacepti kartupeļi. Ļoti lēts ēdiens. :)

Bet tā iesaku visu, ko šeit meitenes jau minēja - kartupeļi, makaroni, putras, griķi...Tagad jau dārzeņi arī lēti paliek un var taisīt salātus vai vienkārši piekost klāt. Lēti sanāk vārīt zupas. Piemēram, tikko taisījām skābeņu zupu - parēķināju izmaksas un sapratu, ka smieklīgi mazas.

Vienīgais es kaut kā nepiekrītu, ka tirgū viss ir lētāks. Mani interesē tieši augļi, tos nekad Centrāltirgū neesmu redzējusi lētākus kā, piemēram, Rimi. Ok, lētāki ir tie, kas jau sākuši bojāties, bet tie kaut kā neinteresē. Bet tūliņ būs LV zemenes - tās gan tur būs lētāk! (l)

Vēl varu ieteikt cītīgi sekot līdzi akcijām. Pēdējā laikā gandrīz tikai un vienīgi akciju produktus pērku. Piemēram, eju uz veikalu ar domu, ka man vajag olas, tad nopērku tās, kurām ir akcija. Ja gribu šokolādi, arī ņemu ar akciju. :)
05.06.2011 01:31 |
 
Reitings 606
Reģ: 17.04.2011
Tām meitenēm, kas dzīvo vai strādā Čiekurkalna raj., varu ieteikt Miesnieka firmas veikaliņu pie pašas rūpnīcas. Tur laiku pa laikam tādas atlaides, ka 8 kg gaļas var nopirkt zem 5ls kopā. Bieži tā nav, bet laiku pa laikam ir.
05.06.2011 01:31 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits