Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Nekorekts darba zvans

 
Reitings 1668
Reģ: 31.03.2011

Sodien man pazvanija no uznemuma,kuram darba biju pieteikusies pirms GADA.

Nosutiju jauno CV,protams,bija jautajums,kapeec es vairs nestradaju PII,ja skolenu brivlaiks vel nav sacies!Kads bija iemesls kapec aizgaju...Es ta ari pateicu,ka manuprat tas ir personisks jautajums,jo atlaista netiku!

Un tad bija 100 jautajumu,kapec es macijos par skolotaju,ja darbs nepatik,kapec bija tada izvele.Gaja runa par pieredzi cita darba,vina man saka,ka skolotajus nenem,jo taja darba nav grutibu,nav japieliek pules!!!Es izteicu savu pieredzi, ka tas ir smags darbs ar vecakiem, berniem,jamak sarunat,visu informaciju pasniegt korekti,lai kada ta buutu utt...Un vel jautaja,kados portalos emkleju darbu un cik intensiivi!!!!Runajam gari, lidz man pateica, ka mana nostaja ir loti interesanta un progresiva un uzaicinaja rit uz darba interviju.

Bet vai sadi jautajumi par manu izveli,kas ko kapec bija korekti?

Es tak neiesu teikt,ka mana iepriekeja vaditaja bija ritiga k*** :D

Jums ir bijusi lidziga pieredze?

25.05.2011 22:31 |
 
Reitings 2258
Reģ: 29.01.2009
Es domāju, ka esi nopelnīju + punktus sev.
Es arī ļoti augstu vērtētu PII audzinātāju, kas tomēr maina darbu un grib sasniegt ko vairāk un vēl izturēji to izjautāšanu! Malacis!
Man šitā nav gadījies, bet vispār nav pieredzes ar intervijām, jau 4 gadus strādāju vienā vietā un tur tiku ļoti vienkārsi par sevi pastāstot, vnk iepatikos, bet tie bija citi laiki un cita konkurence.
25.05.2011 22:47 |
 
Reitings 1668
Reģ: 31.03.2011
Paldies :) Redzes ko riita teiks!
Tur ta lieta,daudzi doma,ka PII tik pieskata mazos,bet viniem viss jaiemaca,jamak to likt darit,eh,kaut darba deveji to saprastu :(
25.05.2011 22:48 |
 
Reitings 326
Reģ: 22.02.2011
Es nesen tieši lasīju par darba intervijām un, izrādās reizēm speciāli uzdod nekorektus jautājumus, lai radītu stresa situāciju un paskatītos kā tu uz to reaģēsi un vai spēsi tikt galā.
Palasi šeit - http://ej.uz/g8e1 diez gan interesanti par darba interviju veidiem, kā arī daži ieteikumi. :-)
25.05.2011 22:50 |
 
Reitings 1668
Reģ: 31.03.2011
Super,paldies,tagad lasot atbildi,liekas,ka tiesam ta bija :D
25.05.2011 22:54 |
 
Reitings 1668
Reģ: 31.03.2011
Viss atbilda taja majaslapa rakstitajam :D Fuuuuuu,var teikt,ka esmu izturejusi pirmo kaartu :D
25.05.2011 22:59 |
 
Reitings 2258
Reģ: 29.01.2009
o jā, es zinu ko nozīmē pirmsskolas vecuma bērni, tieši tāpēc... tas ir mazohisms un tur ir jābūt vai nu pilnīgam fanātiķim pedagoģijā vai vnk velk dzīvi kaut kā, jo neko citu negribas uzsākt, mainīt utt.
25.05.2011 23:00 |
 
Reitings 1668
Reģ: 31.03.2011
Ka nagla uz galvas! Tiesi ta un es,kaut padodas,diemzelfanaatike neesmu.Tur jabut dzelzs nerviem un bagatam viram! :-P
25.05.2011 23:01 |
 
Reitings 485
Reģ: 29.01.2009
Tiešām tik traki ir strādāt PII? :-O

Grasos uzsākt studijas par pirmskolas izglītības iestādes skolotāju...
25.05.2011 23:04 |
 
10 gadi
Reitings 1513
Reģ: 29.01.2009
es gan nepaskatījos kas ir norādītajā adresē, bet gan jau tas pats-
es arī lasot tieši iedomājos par "stresa interviju" vai kā nu kurš dēvē. dīvaini gan, ka telefonsarunā uzreiz blieza.
Bet, jadarbs ar bērniem tad noteikti gribēja jau savlaicīgi pārbaudīt Tavu attieksmi nestandarta situācijās, kā spēj savaladīties, iziet korekti no nekorektas situācijas.. ;-)
25.05.2011 23:05 |
 
Reitings 1668
Reģ: 31.03.2011
ruxeniite-Tas ir tikai MANS subjektivais viedoklis un pieredze :)
Man bija situacija,ka vaditaja nenema vera manus ieteikumus par darba kolegji,kurai manaami bija kaadi gariigi traucejumi,man sudzejas vecaki patstavigi,bet vinai patika taadi,kas klanas un tur muti,bet es, diemzel,rupejos par berniem,kurus VIENA izgliitoju,rupejos par drosibu,nespeju to iztureet...Tas ir smags darbs ar sevi,vecakiem un...attalgojums ir smiekliigs,valsts nenoverte pedagogu darbu.Nak visadi berni,dazi 2 gados zin geometriskas formas,citi atnak un 4 gados nezin pamatkraasas,jamak to visu savienot,maaceeju,bet,ja darbs netiek novertets un pasaka,ka TU esi ta,kas neko nedara... :) Diemzel veerteeju sevi ka pedagogu augsti,jo prakses izgaju ar izcilibu un pa 200ls un necienu negrasos bojat sev nervus un naakt maajas kaa bubulis un bojat liidz ar t otram dzivi.Ta ir tikai mana pieredze :) Un vecaaki arii nenoveertee,ne labriit ne uz redzesanos(ar iznemumiem). Jo ir uzskats-Mes Tev maksajam algu. Ludzams,neiespaidojies n manis un maacies,tas ir mans SUBJEKTIVAIS viedoklis :)
25.05.2011 23:10 |
 
10 gadi
Reitings 3987
Reģ: 02.02.2011
oi, tiešām malacis, jo darbs bērnudārzā absolūti nav viegls. Tante strādā par audzinātāju, vēl vien radiniece, tā kā daudz par to dzirdu.
Bērni ir ļoti daudz un katrs viņš ir personība, un viņu vecāki bieži ir dubultlielas personības... tādā darbā spiediens ir no visām pusēm.
Protams, ir jau forši, bet šis darbs nav nekāds "utji putji mazie cālēni", jo mūsdienās pat mazākie bērni ir ar pamatīgiem ragiem, nagiem un zobiem :D
Tā kā labi, ka parādīji raksturu :)
25.05.2011 23:11 |
 
Reitings 4504
Reģ: 21.05.2009
Nu stresa jautājumi tāds varbūt primitīvs apzīmējums, bet doma ir pareiza, un ne tikai par nekorektajiem jautājumiem-nereti intervijas lielākā daļa ir balstīta nevis uz atbildēm (kas, protams arī nav nesvarīgas), bet gan uz reakciju un spēju būt elastīgam.
Man jau ir piemirsies, bet tur bija ļoti daudz jautājumu, kurus mums deva kā piemērus, kur vēro galvenokārt reakciju.
25.05.2011 23:11 |
 
Reitings 1668
Reģ: 31.03.2011
Switched on-ir taadi ragi,ka maz neliekas, te mani miiloja,ja aizradiju splava virsu un kulakus raadiija :D
25.05.2011 23:13 |
 
Reitings 35
Reģ: 01.12.2010
oo, pirmsskola :-D es ar' apgrozos šajā vidē. gan PII kā pedagogs, gan privāts bizness, gan pedagogu tālākizglitība. nav viegli! gribētu pat teikt - jaunam, potencionālam cilvēkam gūtā pieredze PII ir noderīga, bet palikt tur uz entajiem gadiem - nenovēlo to nevienam. TAS NAV TĀ VĒRTS! Nekas tajā darbā nav tā vērts - Tu sevi atdod pasaulei, pretī saņem samazgas ;)
25.05.2011 23:17 |
 
Reitings 1668
Reģ: 31.03.2011
Zelta vaardi.
25.05.2011 23:22 |
 
10 gadi
Reitings 3987
Reģ: 02.02.2011
:D Goda vārds ticu!
Manā tantē pat vienreiz iekodās bez redzama iemesla. Arī visādi pārmetumi no vecākiem, vecmammām.
Protams, ir jau arī daudz jautrības, visādus jokus mazie izsper :D Tante mūždien stāsta, un tik interesanti klausīties.
Bet bērni paliek stresaināki. Mājās nav vairs tik rožaina vide. Viņiem tās negācijas kaut kur ir jāizliek, tad nu bieži cieš audzinātājas, grupiņas biedri, parādās tā spītība un dusmas uz visu. Jābūt ar ļoooti lielu emocionālo noturību, lai ko tādu darītu. ;-)
25.05.2011 23:25 |
 
Reitings 1245
Reģ: 17.04.2009
Nesen biju uz darba interviju un jā, man arī uzdeva nepatīkamus jautājumus.Manā izpratnē nepatīkami jautājumi ir tie,uz kuriem intervētājs zina atbildi, bet paprasīs vienalga.Piemēram, kapēc jums vajadzīgs šāds darbs,ja jūs mācaties citā specialitātē?Vai nevēlaties pusgadu pagaidīt līdz dabūsiet pēc profesijas? Nu bāc, man vajag naudu! Man vajag darbu! Kas tas par jautājumu?!'Protams,tā es neatbildēju. Bet vai tiešām nav skaidrs,kapēc izglītoti cilvēki iet par sētniekiem? Nu ne jau lai iemācītos ko jaunu! Stulbums!

Par PII.Draudzene strādā 2 gadus un jūk jau prātā.Aktīvi meklē ko citu un savu bērnu vēl ilgi negribēšot.
Atgādiniet, kurā valstī vai štatā pat tiesā neņem vērā PII audzinātājas liecību,kura nostrādājusi 10 un vairāk gadu.Jo attīstībā paliek tāds pats, kā audzināmie.
25.05.2011 23:27 |
 
Reitings 35
Reģ: 01.12.2010
man darbs ar bērniem patīk ;) pareizā pieeja - un viss ir štokos. traģiski jau ir strādāt ar viņu cacainajiem un prasīgajiem senčiem :-D LV izglītības sistēmā šis darbs ir katastrofāls, mūsu sabiedrības attieksme pret pedagogiem nekāda, līdz ar to - samaksaS VNK NAV!
25.05.2011 23:36 |
 
Reitings 35
Reģ: 01.12.2010
nepiekrītu par pirmsskolas pedagoga "nepieskaitāmību" pēc gadiem ;) nav ko līst lauciņā, kurā neesi derīgs. (beigti nervi utt) ar to viss ir izteikts.
p.s. daudzās valstīs šī prfesija ir cieņā un Tu esi pielīdzināts sabiedrības intelektuālajai daļai ;)
25.05.2011 23:38 |
 
Reitings 485
Reģ: 29.01.2009
Man vienmēr ir bijušas tās labākās asociācijas par darbu bērnu dārzā. Draudzenes vīramāte ir b/d vadītāja un esmu bieži bijusi tajā b/d - viss mierīgi, pasākumos arī bērni klausa un viņa pati no darba nāk starojoša (arī tad, kad bija vēl audzinātāja). Tāpēc arī ir doma iet par audzinātāju, protams, ar vēlmi augt. Bērni man galvassāpes nav sagādājuši, pagaidām. :-D
25.05.2011 23:39 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits