Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

PAr BD

 
Reitings 5395
Reģ: 29.01.2009

Klau, dāmas man sakrājās daži jautājumi:

1. ko īsti vajag anotācijā?

2. vai iesākot jaunu nodaļu var biki izplūst ko tur viņā apskata un pēc kāda principa, jo savādāk man sanāk nodaļas virsraksts un uzreiz apakļnodaļas virsraksts :D

3. KAs pie velna komentāros jāraksta? :D

25.05.2011 19:51 |
 
Reitings 5395
Reģ: 29.01.2009
visi mani ignorē? :D
25.05.2011 20:24 |
 
Reitings 1257
Reģ: 16.03.2011
Cik daļās ir tev BD?

Manā anotācijā ir šādi pieturpunkti-

Darbs sastāv no ievada, x daļām, secinājumiem un x pielikumiem.

Darbā tiek risināta problēma par ...

Darba mērķis ir ...

Darba teorētiskajā daļā ir aprakstīta ...

Darba metodiskajā daļā ir aprakstīta ...

Darba empīrisko pētījumu daļā ir izvērtēta ...

Nozīmīgākie secinājumi ...

Bakalaura darba rezultāts ....

Adresāti...

Tas viss ir pedagoģijas jomā!
25.05.2011 20:28 |
 
Reitings 1457
Reģ: 18.03.2009
vismaz man, anotācijai bija jābūt īsai! max 2/3no lapas!
un tajā iekļāvu principā to, ko knīpa rakstīja tikai plusā vēl darbs sastāv no _lpp, _tabulām un _attēliem, kā arī atslēgas vārdus :-)

par otro punktu, man arī bija vienai nodaļai tā, ka apakšnodaļa uzreiz pēc daļas virsraksta, to pat darba vadītāja ieteica! :-D

a kas tie komentāri, nezinu?!
25.05.2011 20:32 |
 
Reitings 197
Reģ: 29.01.2009
anotācijai ir jābūt divās valodās,vismaz man tā bija obligāt prasība...anotācija ir galvenais,ko vēlies pateikt par darbu kopumā-ne vairāk kā 0,5-1 lpp
Jā,uzsākot jaunu nodaļu noteikti vari aprasktīt tās būtību,jo apakšpunktos plašāk tiek iztirzāta lietas būtība,kas gala rezultātā pamato nodaļas nosaukumu...kaut kā tā
A komentāri ir tā sadaļa,kurā tu pasaki kaut kādas lietas,kuras neesi varējusi īsti darbā iestarpināt...nu,piemēram,darrbs sanāca tāds vadotie spēc tā un tā,bet,iespējams,ka viss būtu citādi,ja tev būtu vairāk laika vai cita vieta,nu tā kaut kā...Ja ir secinājumi,tad tie rakstās pie secinājumiem un ir kā atziņas no darba-ņemtas pamatojoties uz gatavo tekstu darbā,bet komentāros var rakstīt drusku brīvāk...tas sanāk kā kautkas līdzīgs tavām piezīmēm!
25.05.2011 20:39 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits