Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

nejūtu baudu

 
10 gadi
Reitings 626
Reģ: 29.01.2009

Sveikas, meitenes..

varbūt muļķīgi kaut ko gaidīt no 3. seksa reizes (ja 1. vispār var neskaitīt pat par kaut ko uz patīkamām sajūtām vedinošu.. sāpēja tā, ka ārprāts.. 2. un 3. sāpēja, ievadot locekli), bet - es nejūtu PILNĪGI neko, neskaitot nelielās sāpes sākumā. vīrietis ir pieredzējis, cenšas, lai man būtu labi.. daudzmaz patīkamas sajūtas ir priekšspēles, orālā seksa laikā, un šķiet, ka esmu sagatavota, bet - pēc tam - viņš ir manī un man sajūtu nav būtībā nekādu. kaut kas tur iekšā kustās, tas arī viss. :-D

dumji varbūt jautāt, bet gribētos zināt, kad kaut ko sākšu just.. :D gribēšana IR, cilvēku MĪLU, bet.. nejūtu neko.

un kurrr nu vēl līdz orgasmam.. pietiktos jau ar kaut mazliet patīkamām sajūtām.. (t) mazliet traucē negatīvā 1. seksa pieredze, bet - esmu to psiholoģiski pārvarējusi...

hmmm.. saprotu, dzīvē ir arī daudz lielākas problēmas, bet nu tomēr...

11.05.2011 02:15 |
 
10 gadi
Reitings 626
Reģ: 29.01.2009
p.s. piedošanu par divām tēmām. mans datoriņš rullē.
11.05.2011 02:17 |
 
Reitings 30
Reģ: 17.01.2011
Notiek mums viss galviņā, ja domāsi- gribu baudu, gribu baudu! Nesaņemsi neko. Atslābsti un vnk izjūti to. Izštuko sākumā savu organismu utt., lai tas pierod pie 'lielās dzīves'. Visam savs laiks :) Nevienai no mums nav bijis baudas pilns pirmais seks)
11.05.2011 03:29 |
 
Reitings 16
Reģ: 27.04.2011
Varat meklēt alternatīvas piemēram.

Anālo strap on seksu, paņem ar strap on dildo un izmīlē savu draugu anālajā novedot viņu līdz prostatas orhasmam.

Statistika liecina, ka 75 % vīriešu dievina anālo strapon seksu.
11.05.2011 14:54 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits
vairāk  >

Lietotāji online (2)