Skriet no rīta?

 
Reitings 458
Reģ: 22.03.2010

Rīt man brīva diena, tāpēc ir doma piecelties agrāk un paskriet, jo šodienas visatļautības dēļ dikti smagi kuņģim, un līdz ar to-ir arī morāli pārmetumi sev pašai par to. Tātad, lūdzu, gudrāki prāti, iesakiet, labāk skriet pirms brokastīm vai kā un cik ilgi pirms tām? Ar skriešanu šopavasar jau sāku nodarboties marta sākumā, vēl pa vidu aerobika un kalnētika, tik šonedēļ darbu dēļ nekas nav darīts, tas vien jāņem vērā izspriežot rītdienas labāko sporta grafiku.. lūdzu pēc padoma. :)

29.04.2011 01:56 |
 
Reitings 251
Reģ: 29.01.2009
Es jau skrēju šovakar, ap pus9 vakarā, pēc tam riktīgi izvinrojos kleoo.lv, 8minūšu treniņu vadībā - patīk man, ka mani komandē un uzmundrina muskuļots vīrietis, nu un ka caur datorekrānu. :-D

Uzskatu, ka jāsporto tad, kad ir laba pašsajūta, garīgais. Man labāk tieši patīk pirms saulrieta. (l)

A rīt no rīta taisīšos un iešu uz Lielo Talku. Arī sports, pluss gandarījums.
30.04.2011 01:39 |
 
Reitings 23
Reģ: 22.04.2010
Es arī daru tā, ka no rīta pieceļoties, izdzeru glāzi ūdens, saģērbjos un eju skriet. Skrienu 45 min, izstaipos, ieeju dušā un eju ēst brokastis.
DOmāju,, ka tās 2 stundas, it īpaši no rīta, nav tik būtiskas :)
30.04.2011 01:42 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits