Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Sāpes pēdās un nešpetns lūgums

 
Reitings 1055
Reģ: 10.04.2010

Sveikas, meitenes!

Varbūt varat ieteikt, lūdzu, kādu ārstniecisko vannas sāli, līdzekli vai kādu ziedi, vai dabas metodi, kas noņem sāpes! Domājams, ka sāpošajām pēdām pie vainas varētu būt arī muguras skriemeļi..tā var būt? sāp nevis no apakšas vai nu no papēža, bet tieši no vidus iekšā tās sāpes. Un abām kājām. Ārsti apgalvo, ka viss ok, ka nekas nesāpot, ka tās esot iedomas un ka par to, ka sāpot, mānoties bezmazvai. (e) Sāp gandrīz visu laiku, citu brīdi vairāk, citu mazāk, citu vsp nevar piecelties, jo nevar pēdas uz zemes nolikt. :-/ Varbūt kāda kko var ieteikt?

Un nešpetnais lūgumiņš - varbūt kādai ir ārsta zīmes kopija jebkāda, ko man varētu atsūtīt, lūdzu! Vajadzēs tikai parādīt cilvēkam, kuram cilvēciskais faktors nav tuvs, pieprasa parādīt ārsta zīmi un viss, citādi uzēdīsies. :'-( Nesaprotu tādus cilvēkus, kuri nesaprot, ka otrs arī ir tikai cilvēks. Lūdzu, lūdzu, izpalīdziet, ja varat! :-|

Jauku vakaru un naksniņu!

27.04.2011 02:46 |
 
Reitings 1055
Reģ: 10.04.2010
Ja nu atrodas kāda labā sirds, kas var man palīdzēt, atstāšu e-pastu.
[email protected]
27.04.2011 02:59 |
 
10 gadi
Reitings 3987
Reģ: 02.02.2011
Par tām sāpēm man šķiet, ka problēmas pēdās izraisa problēmas mugurā, nevis otrādi.
Kas tie par ārstiem, kas tev to teica? Pie ortopēda biji? Tas noteikti nav normāli... Negribu biedēt, un nav pieredzes, bet varbūt kaut kas bīdās uz plakanās pēdas pusi, ne? Ja tā, tad ortopēdam to vajadzētu saprast, un ieteikt izgatavot vismaz tās speciālās apavos liekamās zolītes, kas atbalsta pēdu un veido pareizu izliekumu.
27.04.2011 03:01 |
 
Reitings 1055
Reģ: 10.04.2010
Paldies liels par viedokli! :-)
Pēdu problēma ir man tuvam cilvēkam, ne man, bet tas būtību nemaina. Pieši neaug, Ahileja cīpslai viss ok, pietūkuma nav. Pēc ortopēda viedokļa plakanā pēda arī nē, jo tad sāpot vairāk ārējā mala. Bet es to pamanos apšaubīt, jo plakanās pēdas tak arī ir vairāku veidu, un tak var veidoties tā, ka sāp tur, kur sāp, nevis konkrētā punktā. Un cik manas zināšanas dod priekšstatu, tad plakanā pēda ja veidojas, tad arī var sāpēt šķietami pat abu kāju apakšstilbi + vēl stīvums rasties. Nedomāju, ka vnm sāpēs vienā ārējā malā tikai. ehh, nezinu. Vsp trakums, naudas arī nav pa ārstiem dzīvot.
27.04.2011 04:56 |
 
Reitings 1190
Reģ: 03.10.2010
man , kad kājiņas sāp, ieziežu ar alvejas sulu . te laikam ne tas gadījums, jo spriežot pēc apraksta, sāp kauli . nu bet varbūt kādi palīdzēs. :)
Alveja nomierina un palīdz ne tikai pret apdegumiem vai brūcēm, bet arī kāju sāpēm . pārbaudījusi uz savas ādas esmu
27.04.2011 05:48 |
 
Reitings 308
Reģ: 08.01.2011
Man sāpes pēdas vidū mēdz izraisīt ilgstoša stagāšana ar apaviem, kuros iekšā nav tas pacēlums, t.i. ar laiviņām. ;-)
27.04.2011 10:03 |
 
Reitings 1668
Reģ: 31.03.2011
Vajag aiziet uz kaadu privaato kliiniku,valsts iestades neka saprast nevar,tur slimnieks nav cilveks.Taapat ka man,sonaskopija redz multicistu,bet cita daktere patausta un saka-nekas traks!Mana kolegje del valsts iestades nonaca uz operaciju galda,jo viss bija ielaists.To vina uzzinaja,kad aizgaja uz privatam iestadem.Nevajag jokot;)
27.04.2011 11:19 |
 
Reitings 3216
Reģ: 12.01.2010
Nu man ir tukšas receptes, ja nu vajag, varu noskanēt uz aizsūtīt :) Bet nu diez vai tad tas cilvēks ticēs, ka ārsts tev noskanējis zīmi un aizsūtījis .
:-)
27.04.2011 11:31 |
 
Reitings 1055
Reģ: 10.04.2010
Uzzināju, ka var taisīt kompreses - svaigu kartupeli sarīvē ar visu mizu + alveja + jūras sīpola lapa sasmalcināta. Tā ir tāda kā sīpolpuķe. Bet kur var dabūt to jūras sīpolu? (t)

Pakaln, atsūti, lūdzu! Zinu, kā nošmaukšos, lai viss būtu ok. ehh, sirdsapziņa jau grauž. Bet nu varu pateikt, man vnk bija tādas īpašo dienu sāpes, ka es nevarēju piecelties no gultas nemaz. Sen tā nebija bijis. Mana ārste uzskata, ka tas nav attaisnojums nekāds (pašai savos 50 gados ne reizi nav sāpējis nekas MR laikā, kā viņa man teica), tāpēc arī atsakās zīmi tādā gadījumā rakstīt. :-|
27.04.2011 16:16 |
 
Reitings 2943
Reģ: 29.01.2009
Rokija, es tev iesākumā vispār ieteiktu ģimenes ārstu ar steigu nomainīt. Vismaz tādu kam svarīgs cilvēciskais faktors. (t) Varētu padomāt ka tev izrakstīta zīme, viņai naudā tiks no algas novilkta- bezkauņa ne cilvēks.
27.04.2011 16:30 |
 
Reitings 3216
Reģ: 12.01.2010
Rokija - uzraksti uz [email protected] vai tev vajag ar zīmogiem vai bez utt :-)
27.04.2011 16:49 |
 
Reitings 3096
Reģ: 09.06.2009
Pakaln - es Tev ar tūlīt e-pastā iemetīšu!!! :)
27.04.2011 17:00 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits