Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pieticība!

 
10 gadi
Reitings 2563
Reģ: 29.01.2009

Sveikas, protams, man šobrīd vajadzētu rakstīt kvalifikācijas darbu, bet, eh , nekādi nevaru saņemties, atlicis tik maz!

Gribēju tāpat vien papļāpāties.

Tad nu tā, pati esmu pilnīgi normāla ar vidējiem ienākumiem, patīk pucēties, labi izskatīties un tā, bet esmu pieticīga, drēbes, kuras nopērku valkāju pietiekami ilgi, kad izskatās novalkātas valkāju pa māju, es nemetu prom mantas.

Labs veids ir protams pārdot kādai ja nevajag, vai ari turu, domāju, ja kkur braukshu ciemā uz laukiem noderēs.

Bet es nesaprotu savu draudzeni, visas lietas, kas vinjai ir pāris reižu lietotas, met brutāli miskastē, citiem cilvēkiem nav ko vilkt, bet vinja ir tik kaprīza.

Nu ok, katrs mēs esam savādāks, es vnk nesaprotu, jebkurai lietai var būt vairākas dzīves, visu var pārtaisīt ja ir vēlme. :)

Kā ir ar jums? Vai jūs arī visas savas mantas brutāli izmetat tiklīdz tā vairs nepatīk tik ļoti, vai arī no parastas jaciņas uztaisat kko frišāku, vai kādu vecu somu noliekiet ar nodomu, gan jau noderēs uz laukiem mantas vest? :)

21.04.2011 01:07 |
 
Reitings 5087
Reģ: 01.03.2009
Manu pieticiibu mazliet izaudzinaaja paarvaaksanaas 3 reizes peedeejos gados, vienkarsi fiziski nebija iespejams panemt lidzi tas pavalkatas parpalas, vajadzeja izveleties - atstat tikai jaunas. Bet vaaai cik zeel bija :-D .... man gan vel tagad pie mammas glabajas vesela krava pus-jauno, esmu jau noskatijusi galda vietu, izpardosu par kapeikam, izmest nevaru :D
21.04.2011 01:26 |
 
10 gadi
Reitings 9435
Reģ: 06.03.2009
Es esmu drausmīga šajā ziņā.Man drēbes,ko valkāju joprojām ir kkādus 3-4 gadus vecas.Labi,ka neizskatās novalkātas un vecas :D Par dažām brīnos,ka nav izjukušas,jo nav nekādi zīmoli,kas mūžīgai kalpošanai radīti. Ar mani ir tā problēma,ka es nevaru atrast veikalos kko,kas man patiktu.Man ir specifiskas vēlmes attiecībā uz to,ko gribu valkāt.Un pirkt kko pirkšanas pēc vai tāpēc,ka tas tagad ir modē,es negribu.
Man draudzenei kojās bija istabas biedrene,kas bija ārprātīga šopaholiķe.Viņa pirka bez maz katru nedēļu drēbes un pēc mēneša vai diviem meta maisiem ārā.Pat tādas,kas vispār nebija vilktas.Tjipa-nav vairs stilā,vairs nešķiet foršas kā pirkšanas brīdī-sagrūda maisos un izmeta.Draudzene bija šokēta.
Es mēdzu izmantot aksesuārus,lai vecajam liktu izskatīties kkā savādāk.
Man vispār ir drausmīgi grūti izmest drēbes,jo vienmēr šķiet,ka rīkojos drausmīgi utt.
21.04.2011 01:26 |
 
Reitings 5087
Reģ: 01.03.2009
Tas princips jau ari, kaa esi ieaudzinaats drosvien. Saudzeet, kopt, ruupeeties par mantaam, man mamma to vienmer uzsverusi, macijusi, tikpat loti labajos laikos, kaa smagajos 80tajos.
21.04.2011 01:29 |
 
Reitings 5087
Reģ: 01.03.2009
Varbuut ari nemaz tik labi nav, tik paarlieku liela piekersanaas lietaam, vecaaku jauniibaa jau bija savaadaak, neko nevareeja dabuut, muusdienaas mosh tas nemaz tik loti nav vajadziigs.
21.04.2011 01:31 |
 
Reitings 315
Reģ: 20.04.2011
saki,lai atdod tev kad šī grib mest musarā :-D :-D :-D :-D
21.04.2011 01:32 |
 
Reitings 1466
Reģ: 26.09.2010
Atkarībā no summas par, kuru esmu iegādājusies.
Ir mantas, kuras 1x uzvilktas, bet 3 gadus skapī stāv, slinkums bildēt un pārdot, bet zinu, ka to izdarīšu.
Vispār šai ziņā skatos cik naudiņa ieguldīta, turklāt tagad man vairs nevajag pirkt apģērbu, pati uzskicēju un man uzšuj :-)
21.04.2011 01:32 |
 
Reitings 576
Reģ: 29.01.2009
Misenē es parasti metu tiešām izdilušas drēbes. Bet tādas, kas man vairs nepatīk vai vnk nevelku. Salieku maisā un aizvedu uz baznīcu, lai ņem cilvēki, kam noderēs.
Pati iepērkos tgd tikai humpalās tāpēc īpaši bieži tas tā nenotiek.
21.04.2011 01:34 |
 
Reitings 1655
Reģ: 27.08.2010
Jūtu, ka man draud Karinjo variants- pārcelšanās rezultātā esmu spiesta atkal pārcilāt savu skapja saturu. Jaunajās mājās nav tik daudz vietas un, zināt, esmu par to priecīga :-) Rūpīgi atlasīšu un sakārtošu apģērbu un bez žēlastības atlikšu malā to, ko nenēsāju.

Drēbes ārā nemetu, bet mēdzu pie miskastes nolikt kaudzīti ar domu, ka varbūt noderēs kādam bezpajumtniekam. Šo to esmu notirgojusi tirdziņā vai atdevusi kādam rada bērnam.

Bet kopumā man nav daudz drēbju, variēju ar to, kas ir, kaprīza neesmu- pieticīga gan. Pēdējā laikā pret apģērbu man ir dalītas jūtas. Kad naudas nebija, likās, ka varētu pirkt un pirkt, tagad, kad strādāju divos darbos, ienākumi ir palielinājušies, es nepērku praktiski neko, jo tas nesniedz gandarījumu. Naudu labāk ieguldu sportā, atpūtā un labi pavadītā laikā :-)
21.04.2011 01:35 |
 
10 gadi
Reitings 2563
Reģ: 29.01.2009
Nu jā, ne jau tā lieta ka ieaudzināts, bet es pieķeros lietām, kas man ir, zin takā kāds mīļs lācītis, drauga dāvināts, liekas to chista nekad nemetīšu ārā, tāpat ir ar drēbēm....ja jau man vinja ir, man vinja bija patikusi, tapēc negribas mest ārā..turklāt ja ir kāda veca maika, kas nepatīk un nav vajadzīga, iemetu mašīnā un notīru eļļas traipus :D tā vinja ir nodzīvojusi savu dzīvi :D

Bet jā, maisiem mest ārā jaunas drēbes, uj, tad jau labāk bērnu namam atdot.
To arī esmu darījusi.

Atceros, atdevu skritulenes, mētelīšus, ko nevalkāju :)
21.04.2011 01:37 |
 
Reitings 485
Reģ: 29.01.2009
Esmu no tiem cilvēkiem, kuriem grūti kaut ko izmest, atvadīties no laika gaitā iemīļotām lietām. Tāpēc man skapī var atrast 11 gadus vecus svārciņus, baltās blūzes no 1.septembriem. Glabāju saviem bērniem :-D Man patīk caurskatīt mammas vai omas vecās drēbes, šo to paņemu pielabot, pārveidot.
Apģerbu bieži nepērku(tikai pirms nedēļas sanāca divas dienas pēc kārtas :-D ) un ilgi valkāju, kamēr nejūk ārā vai nav caurumos. Dažas drēbes būtu sanācis ilgāk panēsāt, bet kaķei vajadzēja nadziņus iecirst - rezultātā pilns ar caurumiņiem :-/ Nemēdzu arī pa lielām naudām iegādāties drēbes, jo negribētos vienu kleitu valkāt bieži, labāk pamainīt. Ā, un es arī nonēsātos apģērba gabalus velku pa mājām, līdz pēdējam. :-)
21.04.2011 01:39 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Man laikam tas drebes ir tik maz un es visu velku ar tadu "milestibu",ka man nemaz nav tada isti nodilusas!Visu perku ar tadu domu,ka pec kada laika varesu aizsutit mammai,vai kadam citam !Iet runa tiesam par normalam lietam!Pedeja laika biezi piedomaju,ka negribas jau uz tiem laukiem-(slikti situetam gimenem) dot tikai to nemoderno,slikto!Tie cilveki jau ari pelnijusi ta moderni gerbties! :-P
Es ari brinos ,ka cilveki vienkarsi izmet labas lietas-pat nepainteresejoties,varbut kadam tomer noder! |-)
21.04.2011 01:40 |
 
Reitings 2518
Reģ: 25.01.2010
Ja pērku kaut ko dārgu, cenā virs 20 ero. es kārtīgi apdomāju. dažreiz arī 5x [ārdomāju pie precēm,kas maksā ap 5 ero.
Vispār,kopš strādāju visu kārtīgi apdomāju. skapis man ir mega pilns !!!
21.04.2011 01:40 |
 
Reitings 138
Reģ: 29.01.2009
Esmu no tiem cilvekiem, kas visu met ara, bet ne jau tapec, ka butu izlutinata, bet tapec, ka man nepatik vecas lietas. Vienigas vecas lietas mana maja ir vecvecmaminja seg un vel shadi tadi nieki par pieminju. Es gan parasti drebes nemetu miskaste, bet atdodu radu berniem vai kada sarkanaja krusta, bet orincipa skapja revizija notiek ljoti biezi un parejas mantas, kas nav drebes ari tiek parcilatas diez gan biezi un izsviests viss kas nav vajadzigs. nezinu kapec taa, jo piemeram mammai skapi vel jo projam karajas vinjas 10 gadus vecas kleitas un tetim ar visadas mantu kolekcijas - iedzimts tas nevaretu but :D nezinu no kaa man tas
21.04.2011 01:44 |
 
Reitings 903
Reģ: 26.03.2009
Man arī grūti atteikties no mantām/drēbēm, pat, ja neder/nepatīk, es viņas nemetu ārā. Žēl mest laukā, jo visu laiku ir doma, ka gan jau kādam pasākumam noderēs, bet nenoder. Drīz jātaisa tirdziņš cosmo, jo man tādu mazlietotu/nelietotu drēbju ir diezgan daudz :D
21.04.2011 01:44 |
 
Reitings 2170
Reģ: 29.01.2009
Ārā metu tikai apakšbikses, krūšturus un cauras zeķes. Pārējo apģērbu nēsāju, pārdodu vai atdodu.

Tā kā visu bērnību un tīņa gadus dzīvoju ļoti nabadzīgi un drēbju man bija ļoti, ļoti maz, esmu pieradusi pret drēbēm izturēties tik saudzīgi, cik vien iespējams. Tagad man ir pietiekami drēbju, bet daži apģērba gabali ir vēl no vidusskolas laikiem. Un nemaz neizskatās novalkāti vai nomazgāti. Manam mīļākajam džemperim ir 5 gadi.
Drēbes, kuras man nepatīk pārdodu vai atdodu mazturīgajiem. Nonēsātas vai saplīsušas drēbes sūtu uz dzīvnieku patversmēm.
21.04.2011 01:49 |
 
10 gadi
Reitings 2563
Reģ: 29.01.2009
Jā es ar atdodu radiniekiem, vai kādam, kam var vel noderēt.

Somas arī nemetu ārā ar domu, mož pie kāda apģērba gabala vēl var panēsat klāt.

Man bērnībā arī nebija daudz drēbju, jo nebija vajadzības, augosh bērns tomēr, viss ātri vien par mazu palika :)

MAn ar ir drēbes kam ir no 5- 10 gadiem, bet kā der tā der :D un miiļas pēc velna...tā man tas skapis arī ir pilns līdz malām :-P
21.04.2011 02:09 |
 
Reitings 7781
Reģ: 12.11.2010
laba tema.
domaju ta:
1. neviens negribes pirkt tavas novalkatas drebes. man liekas, ka tas pat butu neestetiski tadas pardot. drizak jaatdavina.
2. katrs cilveks dara ka grib.
esi vinai paprasijusi kapec visu met ara, vai labak negrib kadam atdavinat?


man nav daudz drebju, bet tomer ir lietas, kurus nevelku un nekad nevilksu. ja ir laba stavokli, tad atdodu pazinam, ja tadas nekadas, tad misene.
21.04.2011 02:09 |
 
Reitings 1245
Reģ: 17.04.2009
Kokvilnas krekliņiem mūžs ir diez gan skaidrs- tās pārtop vieneizējās grīdas lupatās! Bikses, svārkus lieku kaudzē un atdodu mammai,kas aizved uz laukiem un kaimiņi labprāt paņem nonēsāt līdz caurumiem.
21.04.2011 02:37 |
 
10 gadi
Reitings 1283
Reģ: 19.06.2010
Es arī savā ziņā esmu krājēja, ne tikai par drēbēm runājot, arī visādus sentimentālus, bet reizē arī nevajadzīgus sīkumus un citas lietas ilgi turu, bet galu galā gādā trešajā pārcilāšanas reizē izmetu. Drēbju skapi kārtoju salīdzinoši regulāri, bet bieži atstāju arī drēbes, kuras neesmu ilgu laiku vilkusi, ar domu, ka varbūt tomēr uzvilkšu. Mēdzu arī mīļās, bet ne vairs tik svaigās drēbes izmantot kā mājas drēbes, citu lupatām izmantoju. Man vēl bonusā sliktums tāds, ka bieži patīk kaut ko jaunu nopirkt- gan apģērbu, gan apavus- rezultātā man visi skapjiem jau durvis neveras ciet un kurpju kastes nav kur kraut. (bet saprotams- vilkt tāpat nekad nav ko :-D :-D ). Rīt plānoju kārtot skapi. (t) :-D
21.04.2011 02:45 |
 
Reitings 2817
Reģ: 04.06.2009
Man nav milzoniigi daudz dreebju. Neesmu shopaholikje,kad peerku kko tad peerku parasti ja man kko vajag,nevis kad vnk sagribaas. Dreebes kuras ir normaalas kvalitaates un man nav vajadziigas vairs,es aaraa nemetu,nesu uz cancer research u.c labdariibas veikalinjiem un pati citreiz sho to peerku vinjos! Metu aaraa tikai apakshvelju,zekjes. :)
21.04.2011 02:54 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits