Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pārāk pieķērusies...

 
Reitings 15
Reģ: 23.08.2010

Sveiki!

Rakstu šeit pirmo reizi jo nezinu kā justies ,ko darīt...

Man ir draugs ar kuru draudzējamies gandrīz 3 gadus.

Sākums bija ideāls,kā jau vienmēr-romantiskas pastaigas gar jūru,piedzīvojumi,izbraucieni,divvientulība,mīļums,mīlestība,taureņi vēderā utt.

Bet tagad viss tik ļoti ir mainījies-nezinu ko iesākt...viņš ir palicis daudz vienaldzīgāks pret mani,vēsāks,nemīļāks...bet es jūtos takā tads noklīdis kaķēns,kurš glaužās klāt lauvai.

Viņš bieži mani atraida un neievēro.dzīvojam kopā jau labu laiku.

Es takā tāda muļķīte lienu viņam klāt ,pieglaužos,stāstu cik ļoti mīlu viņu,cik viņš man ir labs un forš puisis,bet viņam,šķiet ir vienalga.Man viņš tadas lietas reti saka.

Šķiet,ka vairāk nepatīku viņam.Brīžiem šķiet ka esmu pati savu pašcieņu pazaudējusi,jo arī pēc strīdiem kad nepārprotami viņš ir vainīgs,un aizskāris mani,es esmu tā, kas atkal iet klat un ludzas piedošanu uz zemojās...

Es nevaru piespiest sevi uzmest viņam mīksto.Es nespēju dusmoties uz viņu ilgāk kā 10 minūtes!Bet viņš to var darīt ar dienām!

Kā lai piespiežu sevi vairāk pieversties sev,izrādīt arī pret viņu lielāku vienaldzību?

Mūsu attiecības iet kā pa amerikāņu kalniņiem-te augšā,te lejā un tas visu laiku strauji mainās.No rīta viss ir labi,bet vakarā jau esam lielākie ienaidnieki...Strīdamies par neko...esmi izmisumā...

Ko man vajadzētu darīt,lai kautkādā veidā visu šo uzlabotu?Ja tas vispār ir iespējams?

Ceru ka kautko no rakstītā sapratīsiet,jo rakstu šodien haotiski,jo nespēju normāli padomāt...esmu iedzīta depresijā...

16.04.2011 21:04 |
 
Reitings 2057
Reģ: 28.07.2010
Lielai daļai vīriešu nepatīk, ja nemitīgi tiek atgādināts - es tevi ļoti mīlu, tu esi man pats svarīgākais, es bez tevis nevaru utt. Iespējams, tavs vīrietis apzinās, ka tu tāpat nekur nepazudīsi, vienmēr lūgsies, tādēļ viņu īpaši nerausta tas ko saki vai dari. Parādi, ka arī tu vari būt vienaldzīga - iztiec kādu dienu bez mīlestības apliecināšanas viņam. Pati esi pieradinājusi viņu pie tā.
Pievērsies vairāk sev, dari kaut ko kas liek būt mazāk atkarīgai no viņa. Veiksmi! :)
16.04.2011 21:10 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Izklausas par daudz mielestibas izradisana-viriesi gan ir dazadi,bet pedeja laika jutu ,ka sieviete nevar but tada "pielipusi"!Es pati loti piestradaju pie sava "mugurkaula".Ir tadas "fazes",kas japarkapj pari ar gudribu!Man tiesam liekas,jo ilgak dzivo kopa ,jo vairak japiestrada pie attiecibam...citadi tas "burbulis plist" un viss! :-O
16.04.2011 21:16 |
 
Reitings 2817
Reģ: 04.06.2009
Ciw. Man liidziigi. Mans miiljums ar peedeejaa laikaa veess un liekas ka es labaak runaaju ar sienu nevis ar vinju. Vinjam man liekas viss kkaa pofig. Bet taa visticamaak ir mana vaina,jo agraak saapinaaju vinju un man bija briidis ,kad viss bija apnicis. Manaas rokaas ir tas,vai es to varu labot vai nee. Nezinu kas buus,mees ar kaa pa amerikaanju kalniem laizhamies,te pashaa virsotnee un laimiigi,te atkal lejaa un esam ienaidnieki. Varbuut Tavam puisim nepatiik ka paaraak daudz/biezhi izraadi,ka nevari bez vinja,cik loti miili utt. Un tas ka ja vinjs ir vainiigs kaadaa striidaa,vinjsh pirmais neko nedara lai juus salabtu,tikai taapeec,ka zin ka to dariisi Tu. Varbuut nepielien,ja neesi nekur vainiiga un tad paskaties vai vinjsh dariis kko lietas labaa. Paliec veesaaka pret vinju un tad varbuut vins pats domaas,kas par vainu. Utt. Lai veicas (l)
16.04.2011 21:19 |
 
Reitings 712
Reģ: 29.01.2009
Man ar bija līdzīgi,un es to neizturēju. Pārtraucu. Vienkārši nebiju laimīga,un ar šo lēmumu es vismaz dodu iespēju sev tādai kļūt. Tas ir vienīgais mierinājums. :-)

Bet jā,kā tur bij? Ka attiecības ir pielīdzināmas grāmatas lasīšanai,to var sekmīgi padarīt tikai tad,ja esat vienā lapaspusē. Cilvēki mainās, un svarīgi ir mainīties reizē. Bet jūs esat katrs savu ceļu aizgājuši.
16.04.2011 21:35 |
 
Reitings 947
Reģ: 17.12.2009
liec viņam atkal iemīlēt sevi no jauna, bet sāc ar to, ka atkal iemīli sevi - esi neatkarīga, parādi, ka vari daudz sasniegt, atrodi kādu nodarbi, lai visu laiku nav jāsatraucas par problēmām :)
16.04.2011 21:36 |
 
Reitings 15
Reģ: 23.08.2010
Paldies meitenes par komentāriem

Sāpinājusi viņu neesmu,bet viņš mani gan ir-Sākās stulbā krīze,viņš palika bez darba un tā ir joprojām ka viņam nav darbs.Visas savas negācijas izgāž uz manīm,visu slikto noskaņojumu, visu.Tā dzīvo uz mana rēķina kādus 2 gadus nu jau,par to arī viņam ir diezgan liela depresija viņš vnk kā vīrietis tam nevar pārkāpt pāri, es saprotu sitiāciju kāda tā ir,ka nav vnk tas darbs lv bet viņam nekad mūžā, nekad par to neesmu pārmetusi,ka nav darbs vai nauda.Arī par šo laiku vins ir bijis arzemes un stradajis tur.Kad bija prom,attiecibas atkal bija idealas,kad satikāmies viss bija labi un pat uzradās tā sajūta kāda bija iesākumā.Pēc neilga laika atkal plēsāmies kāsuns ar kaķi.Tad viņš atbrauca uz lv,sanaca nepatikšanas un tagad nevar braukt uz ārzemēm.Atkal nav darbs,kredīti jamaksā utt...Es to visu saprotu bet kada velna pec tad pret mani vins tā izturas,es tač neko nepārmetu viņam neko tādu nedaru...Varbūt tiešām pārāk daudz pieveršu uzmanibas vinam un par daudz uztraucos?! :-( Kautkā jāsaņem man pašai sevi rokās lai pati vismaz nesalūztu... :%27-(
16.04.2011 21:45 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Es saprotu tagad to situaciju daudz labak!Man tiesam zel puisa!!!Ta ir nenormali riebiga sajuta,ja virietim nav darba-visriebigakais ,kas var but!Virietis parasti grib but specigs!Loti reti virietis labi jutas uz sievietes rekina!Tiesam zel-varbut ir iespeja iet kados kursos,kaut ka kepuroties ara no sis situacijas!Pilnigi saprotu,ka tas vinu nogalina...un tevi lidz! (t)
16.04.2011 21:51 |
 
Reitings 712
Reģ: 29.01.2009
Ak jā un runājot par to "par daudz"...
Man ar sāka likties,ka vajag mazāk ucināties,vairāk pievērsties sev. Un tā arī darīju.
Tikai nekādu laimes sajūtu tas nenesa,varbūt jā nebija tā atraidījuma vilšanās sajūta,bet tā nebiju es un es neizturējos tā,kā es gribēju,nedevu to,ko gribēju sniegt. Nepateiktās emocijas veido atombumbu iekšējā ES. Tad rodas jautājums vai ir jēga sevi apslāpēt?!
16.04.2011 21:52 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
O'Hara-tu labi pateici-gruti tiesam sevi mainit ,darit ta ,ka nav pierasts!Ka pareizi teici-tad jau ta neesi tu...!
Es tomer esmu par siem gadiem tomer pamainijusi sevi,piemeram -cinoties par savu taisnibu ,bet tada loti mieriga cela...Man seit viens pazina loti labi pateica-tu pat vari pateikt "Ja",bet darit"Ne"!!! |-)
16.04.2011 21:58 |
 
Reitings 15
Reģ: 23.08.2010
Emmanuelle-Tur jau tā lieta,ka arī es saprotu to kā viņ jūtas-galīgi sagrauts.Arī sākumā kad sākām draudzēties,viņam bija pilns maks ar naudu,prieks manis nežēloja neko,bet tagad nav nekā...protams vīrietim smagi to pārdzīvot,bet kāpēc tad tās visas tizlās emocijas,apvainojumi,garstāvokļu maiņas jāizgāž uz mani?! es tač vinam labu daru! es necakareju smadzenes par to ka nav vinam tas darbs,bet izturas vins pret manikā patīk...
16.04.2011 22:01 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Fairytale-vinam "nabagam" nav kur izlikt tas emocijas!Vel grutak tapec,ka ta naudina bija |-) !Es ari zinu so sajutu...liekas viss tik kolosali, un peksni laiki mainas ,un viss-janolaizas uz zemes , kadreiz vel zemak-viss jasak no jauna :-O !Tas kadreiz cilveku var tiesam nogalinat!
Attiecibas izbeigt saja bridi butu tev ,ka atvieglojums-no vienas puses,bet no otras,ja cilveks mils-tev bus lieli sirdsapzinas parmetumi,ka tiesi saja bridi pameti!Megini vairak vinu ta uzmundrinat ar to darba dabusanu...kursi ,atkal braukt prom utt!Megini vairak kalt jaunus planus ar vinu-tas vinu izsitis no ta "miega",ka nekas nav utt |-)
16.04.2011 22:08 |
 
Reitings 836
Reģ: 27.10.2009
parasti mēs visvairāk darām pāri tiem, kas mums nozīmē visvairāk.
izskatās, ka šajā gadījumā Tavs puisis tā dara..pieļauju, ka tas notiek neapzināti un viņš pārdzīvo par visu, kas notiek, tikai tā vietā, lai atbalstītu un mēģinātu ko darīt lietas labā, lai viss nejūk kopā, viņš dara pāri.
16.04.2011 22:20 |
 
Reitings 836
Reģ: 27.10.2009
lai cik stulbi tas nebūtu, arī es esmu pārāk pieķērusies, bet tai pat laikā daru pāri viņam..nezinu, kā viņš spēj izturēt visas garastāvokļa maiņas.
un vienmēr, kad sarunāju visādas nelāgas lietas, es domāju- nu nafig vajadzēja visu bojāt..iepējams, es tā daru, lai viņš izrādītu kaut vairāk mīļuma un apgāztu visus manus stulbos vārdus, sakot pretējo.. zemapziņā es to gaidu..lai gan zinu, ka nekad arī nesagaidīšu. (bet kāpēc viņš tad nevar visu izbeigt..ja nekā nav un es te kā muļķe mokos un ik pa laikam visu bojāju vēl vairāk, cerībā, ka kkas mainīsies..)

nu, jā..tāda ir mana situācija, kuru es īsti nespēju risināt.
16.04.2011 22:31 |
 
Reitings 2817
Reģ: 04.06.2009
Oga. Man ljoooti ljoti liidziiga situaacija. Daru paari pati nesaprotot-kaapeec?!
16.04.2011 23:06 |
 
Reitings 9561
Reģ: 12.04.2009
Ja cilvēks nevar 2 gadus atrast darbu tad uzskatu, ka viņš ir muļķis, un darba devējam muļķi nav vajadzīgi, ja ir nepieciešama nauda tad cilvēks dara visu ko var, bet ja viņu uztur tāda lupata kā Tu, tad nu ;-) problēma atrisināta! ;-)
17.04.2011 00:03 |
 
Reitings 1466
Reģ: 26.09.2010
Lupata ne sieviete, šādas sievietes necienu un pati esi vien vainīga pie tādas vīrieša attieksmes, pati sevi nemīli, ka esi kopā ar vīrieti, kuram uz Tevi vienalga..turklāt viņu vēl uzturi 2 gadus..jebkurš cilvēks 2 gadu laikā var atrast vismaz kaut kādu darbu, lai sievietei nebūtu melnās "miesās" jāstrādā. Lai iet kaut uz 5latniekiem nevis slinko.
17.04.2011 13:46 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits