Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

palidziet ar matu krasu

 
Reitings 32
Reģ: 10.11.2010

krasoju matus ar tumshi bruniem tonjiem, bet neatkariigi no firmas, tie vienmer sanak melni.. velos iegut tumshi brunus matus, esmu dzirdejusi ka jakraso ar shokolades tonju krasam, pameginaju shwarckoft, bet sanaca ar sarkanu atpsidumu,. :(

Vai varat ieteikt iedalu shokolades tonju matu krasu?

14.04.2011 22:14 |
 
Reitings 13903
Reģ: 18.02.2010
Jā, man arī reiz bija līdzīga problēma un tā arī ir, ka šokolādes toņi rada silti brūnu. Man sanāca īsti brūns tonis ar Garnier Color naturals Chocolate krāsu. Bet neatceros, vai tik tur nebija gan Chocolate gan Hot Chocolate un, kuru no tiem izvēlējos.
14.04.2011 22:21 |
 
Reitings 42
Reģ: 29.01.2009
Ja mati jau ir sanākuši melni, tad brūnus tā vienkārši krāsojot nedabūsi.

Ja melnā krāsa dziļi ieēdusies matā, tad ir tikai variants noņemt nedaudz krāsu un krāsot tad ar kādu vidēji brūno toni.

Visas Drogās pērkamās krāsas sanāk par toni tumšākas nekā uzrādīts uz kastītes vai paletē. Tāpēc, ja krāsosi ar krāsu piem. "Vidēji brūni" - sanāks tumši brūni, ja krāsosi ar "Tumši brūnu" - sanāks gandrīz melni.

Visas krāsas ar zeltaino nokrāsu izskatīsies vairāk brūnas nekā melnas.

No Drogās nopērkamajām krāsām iesaku šo
http://www.naturalandeasy.schwarzkopf.com/#color-consultant.html

Nebojā matus, tie kļūst gludi un spīdīgi, ļoti veselīgi. Iespēja ataudzēt garus, ja ir vēlēšanās.
15.04.2011 01:44 |
 
Reitings 1383
Reģ: 03.10.2010
njaa...piekriitu, ka no tumshiem (respektiivi, melniem) buus gruuti dabuut gaishaakus, bet es ilgus gadus mekleeju arii bruunus tonjus un beidzot atradu iistos, es jaucu divas kraasas no BES firmas matu kraasaam - Cafe + Tea :D sanaak, ka jaucu kafiju un teeju kopaa :D bet kraasa sanaak super, man ljoti patik.
15.04.2011 12:52 |
 
Reitings 32
Reģ: 10.11.2010
paldies meitenes :) un un un kur tas BES krasas var nopirkt?
15.04.2011 22:30 |
 
Reitings 32
Reģ: 10.11.2010
paldies meitenes :) un un un kur tas BES krasas var nopirkt?
15.04.2011 22:30 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits
vairāk  >

Lietotāji online (2)