Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

ko varam ieteikt citām?

 
Reitings 4838
Reģ: 29.01.2009

Tuvojas pavasaris,vasara un visām gribas būt skaistām,pamanītām,mīlētām utt. :-)

Droši katra esam kko labu un jaunu atklājušas,varbūt atkal varam viena ar otru tajā padalīties ;-)

Es tad sākšu:

= Dzintara pieniņš "Rīdznieces noslēpums". Āda paliek gluda, maiga un tiešām smuka,jo visu laiku mocījos ar sausu un "grubmuļainu" ādu :-)

= no Faberlic zobu pasta. Pēc dažām reizēm jau uzreiz baltāki zobi un vairs nav smaganu problēmas. Priekš manis-īsts atradums :-)

= no Faberlic pretsviedru rullītis. Labākais rullītis,ko esmu atklājusi-ātri iesūcas ādā, ilgi smarža jūtama un galvenais,ka uz melna apģērba neatstāj baltus pleķus :-)

= šādā laikā ļoti labi noder ķermeņa atsvaidzinātāji,kas ir AVON ar visādām smaržām :-)

= pret sausu ādu ļoti labi palīdz nevis visādi losjoni,kas tādam nolūkam tā kā palīdz,bet man ļoti patīk bērnu eļļiņas :-)

Tas pagaidām tā viss...ja atcerēšos kko-pieminēšu :-)

Tagad jūs varētu padalīties ;-)

13.04.2011 16:13 |
 
10 gadi
Reitings 9435
Reģ: 06.03.2009
Nekādu lielo atklājumu kosmētikā nav.
Vienīgi:
1)Gliss Kur Shea Cashmere balzams matiem.Pirmo reizi izmēģinu kko no Gliss Kur,jo maniem matiem principā L'Oreal Elvital šampūni un balzami patīk.Taču,izmēģināju Eltival ar kalogēnu(un ko nu tur vēl)-nekas īpašs.Tad pamēģināju šo-patīk.Mati forši paliek :D
2)Camay Creme Delice.Chocolate heaven dušas želeja.Man vienmēr ir drausmīgi grūti izvēlēties dušas želeju,jo es gribu tikai tādas,kas forši smaržo :D Šī izrādījās tīri neko :D
16.04.2011 04:49 |
 
Reitings 97
Reģ: 24.01.2011
Super diskusija. Malacis, Ledenīt (l)

Sīkumi, ko esmu uzzinājusi, par lietām, darbiem, ko lietojam/darām ikdienā, bet ne līdz galam pareizi un lietas, kuras vienkārši vēlos nodot tālāk (arī ne skaistumam utt.):

1) lai "darbotos" mitrinošie roku krēmi, tie jālieto kopā ar cimdiņiem, citādi krēms no rokām "izvelk" mitrumu, kas tur vēl turās (šo man ārsti izstāstīja)

2) http://www.kleoo.lv/sportazale.php

3) Izrādās auzu pārslas, ātri pagatavojamās ar visādām garšām, paciņās, nav nemaz tik veselīgas. Tās satur daudz cukura (un vēl tur visādi "-" ir, kurus tagad nejaudāju atcerēties). Labāk ir ēst parastās auzu pārslas.
Esmu piekopusi paradumu no rītiem apēst 1 krūzi pārslu (kuras gan nevāru, bet apleju ar verdošu ūdeni un atstāju uz ~10min ievilkties, jo esmu slinka meitene) kopā ar karoti medus un melleņu zapti. Bez papildus izmaiņām ikdienas ritmā, jūtu, kā samazinās vidukļa apkārtmērs.

2) Nepērciet krāsainos makaronus. Lielākoties tie tiek krāsoti ar tādām krāsvielām, kuras var klāt arī uz labierīcību sienām (protams, ir arī dabiski krāsotie makaroni. To krāsošanai izmanto burkānu, biešu sulas un astoņkāju vai kalmāru tinti).

3) Ieskatieties www.couchsurfing.org - sasodīti labs saits tām, kas vēlas ceļot un maz tērēt. Man pašai ļoti patīk!

4) http://filmix.net/ - filmas onlainā. Bez maksas, laba kvalitāte.

5) Pavasarī jābrauc ārpus pilsētas savākt koku pumpurus un dazādu augu lapiņas, kas spraucas no zemes ārā (lielākoties tās būs pienenes, kosa u.c. līdzīgas zālītes). Izrādās šīs pirmās lapiņas ne ar ko nav sliktākas par rukolas salātiem vai citiem zaļumiem, par kuriem maksājam bargu naudu veikalos.

6) Biežāk ēdiet valriekstus (kas uzlabo koncentrēšanās spēju), lasi (omega3 un citas vērtīgas lietas organismam), spinātus (bagātīgi ar dzelzi un vielām, kas uzlabo kaulu sastāvu).

7) Kalcija lietošana uzturā nenozīmē, ka tas organismā arī paliks. Lai tas netiktu izvadīts tik pat ātri, cik uzņemts, jālieto arī kālijs, kas piesaista kalciju un saglabā to organismā.

8) Ja kādreiz ir laiks un ir draudzīgas attiecības ar krievu valodu: http://www.1tv.ru/sprojects/si=5804


Uhh, man vispār ir daudz, ko teikt, bet es jau klanos pie datora. Jāiet gulēt :-D

Rītvakar, ja sanāks, papildināšu šo savu sarakstu :-)

P.s. galvenais sievietes ierocis, lai būtu mīlēta un pamanīta - būt pārliecinātai par sevi un to, ko dari, mīlēt pašai sevi un apkārtējos, nekad neatteikt sievišķīgām vājībām un nebaidīties lūgt palīdzību stiprajam dzimumam (l)

Priekā! Lai izdevusies diena
16.04.2011 04:30 |
 
Reitings 5119
Reģ: 29.01.2009
*dzintara skropstu/uzacu zeleja
*cukurs+citronu sula ka pilings
*olivella ka matu maska
*MAC gela laineris ar otinu. Pilnigi skiet,ka krasotu gleznu uz savam acim (l)
*neutrogena higieniska
*gliss kur matu kopsanas lidz.,ja sausi mati
16.04.2011 03:01 |
 
Reitings 224
Reģ: 10.10.2010
dummy

Jautājums Tev par to Aussie līdzekli. Viņu vienreiz atradu kādā žurnālā, rakstīts jau nu ka ūber labs utt. Padalies kaut ko vairāk lūdzu :)
16.04.2011 02:46 |
 
10 gadi
Reitings 1063
Reģ: 29.01.2009
Dievs tēvs, sulu (s)
16.04.2011 02:34 |
 
10 gadi
Reitings 1063
Reģ: 29.01.2009
Īsto granātābolu suku. Vecmāmiņa pērk tirgū pa 3 ls :)
16.04.2011 02:33 |
 
Reitings 3995
Reģ: 11.07.2009
Darvas ziepes pret pumpām :-D smird ellīgi, bet toties efektīvas (l)
16.04.2011 01:36 |
 
10 gadi
Reitings 3077
Reģ: 05.09.2010
Es varu ieteikt Riņķa ziedi! Ziede kas palīdz pret zilumiem, apsārtumiem, pumpām u.c. veidojumiem.. es jau biju aizmirsusi ka man tāds brūnums ir un tagad uzliku uz savas aukstumpumpas, un pēc ~2h to aukstumpumpu vairs nejūtu... (l) baigi labi palīdz pret zilumiem, piemēram, māsa pamatīgi atsita pirkstu un viņš palika zils un piepampa, uzsmērēja to ziedi un nākamājā dienā pampums vairs nebija.. un vēl nākamājā dienā vispār nevarēja pateikt ka pirksts pirms 2dienām tika pamatīgi sasists.. :-) Tikai to ziedi mamma pērk pie kaut kāda vecīša, viņš laikam to ziedi pats arī taisa.. un pieņemu, ka tur gan viss ir dabīgs! ;-) Ja kāda vēlas, varu pajautāt mammai vai nav iespēja atkal iegādāties! :-)
16.04.2011 01:19 |
 
Reitings 576
Reģ: 29.01.2009
vēl es priecātos dzirdēt ieteikumus kā patukšot veikalu plauktus, bet kaut interesantaku.
Es iesaku olīveļļu krēma vietā. Un bērzu sulu kondicioniera vietā. ;)
16.04.2011 01:06 |
 
Reitings 576
Reģ: 29.01.2009
Mans vīrietis ir aizliedzis tos AVON atsvaidzinātājus, jo kad apsmidzinos un viņš velāk buchas dod, neesot garšīgi. :D
16.04.2011 01:04 |
 
Reitings 5087
Reģ: 01.03.2009
p.s. Arpraats, cik jauks nosaukums ´Ridzenieces noslepums´ (l)
16.04.2011 00:59 |
 
Reitings 60
Reģ: 06.04.2011
skaistumlapa.lv var apskatīt manas atsauksmes par dažiem produktiem! Meitenes, raksties Jūs arī!
16.04.2011 00:56 |
 
Reitings 5709
Reģ: 29.01.2009
Esmu sajūsmā par Caudalie sejas putiņām! (l) Patīk daudz vairāk par Madaru. :-)
14.04.2011 17:46 |
 
Reitings 947
Reģ: 17.12.2009
tb ziaja
un vēl the little red tin lūpu balzāms no drogām :)
14.04.2011 17:43 |
 
Reitings 947
Reģ: 17.12.2009
alus rauga tabletes ar kviešu dīgstiem
zisja goats milk roku krēms (douglas veikalā, bet nav dārgs)
katru vakaru tīru seju ar mitru vates tamponiņu kuram uzpilināti daži pilieni kumelīšu tinktūras - ideālākais kopšanas līdzeklis
14.04.2011 17:35 |
 
Reitings 225
Reģ: 12.04.2011
Patīk un pērku atkartoti:
-alus rauga tabletes
-zilais māls (labi attīra seju)
-rīcineļļa (skropstām patīk)
-Dzintara caurspīdīgā tuša
-kokosriekstu eļļa
-Gliss Kur produkcija (mati pieņem tikai šo)
Dekoratīvo kosmētiku mainu, ik pa laikam mēģinu kko jaunu :-)
14.04.2011 14:52 |
 
Reitings 1331
Reģ: 29.01.2009
kokosriekstu ellja kjermenim
dzintara niveja(skaitaas kaa sejas kreems,bet perfekti rokaam)
madaras attiirošās putas,viens no retajiem mazgaashanas liidzekljiem,kursh nesausina aadu :)
14.04.2011 01:51 |
 
Reitings 2817
Reģ: 04.06.2009
Caroline - piekriitu Tev par Happy derm. Labaakais sejas krems man. Diemzhel man te Anglijaa taadu nevar nopirkt. :( gaidu naakamo meenesi;buushu Vaacijaa un tikshu pie sava Happy derm,jaasapeerkas labi daudz. (l)
14.04.2011 01:50 |
 
Reitings 2817
Reģ: 04.06.2009
Dummy- es lietoju arii paarsvaraa AUSSIE matu kopsh.liidz. Shampuunus,kondicionierus un iipashi dievinu 3 minute miracle masku. Ahh ,un kaa tie visi smarzho,vnk mmm. (l) es lieku oliivellju matos pa retam. Man nav nekaadi baigie atklaajumi. Vieniigais ko lietoju vienmeer ir kkaads sejas tiiriitaajs/losjons no Loreal vai "Superdrug" firmaam. Veel dievinu sejas maskas,bet taas lieku tiiri prieka peec,jo aadai probleemu nav. Patiik shokolaades maskas,gurkju vai teejas koka. :)
14.04.2011 01:43 |
 
Reitings 268
Reģ: 14.12.2010
Noteikti iesaku sejas krēmu Loreal Happy derm. Bija laiciņu pazudis no veikalu plauktiem, bet pirms dažām dienām ieraudzīju (l)

Tad vēl DNC eļļa nagu lakas noņemšanai ir īsts atklājums, visforšākā ir ar smiltsēerkšķu piedevu. (l)

Vēl ļoti laba ir MaxFactor Masterpiece tuša. Neko labāku neesmu atradusi, atgriežos visu laiku pie tās, bet cenšos meklēt ko citu, jo apnicis ntos gadus vienu un to pašu izmantot :)
13.04.2011 23:45 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits
vairāk  >

Lietotāji online (1)