Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Nesaprotu ..

 
10 gadi
Reitings 1063
Reģ: 29.01.2009

Sveikas! Neizprotu savu draudzeni..tiklīdz viņai parādās jauns draugs,tā draudzeni var nostumt otrajā plānā. Es goda vārds klusētu kā kaps,ja viņiem tur būtu kautkas nopietns un liela mīlestība, bet viņai tie draugi ir bijuši daudz un ar visiem /viena un tā pati mīlestība/ , es domāju tā,ka par visiem saka vienu un to pašu /jā,es šito ļoti mīlu,jūtos iemīlējusies utt/, bet pēc kāda laiciņa ( ne vairak kā 2 mēn.) liela mīla pēkšņi pazūd un nav ne asaru,ne sāpes, bet klāt jau CITS :-/ b*āā šito es nesaprotu.. vienmēr kā viņai jauns draugs, mēs strīdamies vienā laidā, jo visa uzmanība tiek veltīta tikai viņam, pat vnk pastaigājoties viņa ir ierakusies telefonā, bet kad viņai kļūst garlaicīgi vai kautko vajag, ta zvana man.. nē nav tā,ka man skaustu, ka viņa pavada vairāk laika tikai ar viņu vai es nepriecātos par viņas puisi, bet labi nu vienu,diviem,trim,bet nu pēc 15. man vairs prieka nav :D :-( vienkārši viņu nesaprotu, bet jēga ar viņu runāt nav, jo viņa katrā ir akli iemīlējusies un neredz un nedzird,kas notiek apkārt..

Visvairāk tracina tas, kā viņa iepazīstas -tikai un vienīgi internetā, augstākais 3 dienas pačato un jau satiekas (nē, nu okey ir dažādi cilvēki ar dažādiem raksturiem), 4. dienā jau atļaujas palikt pie viņa pa nakti un 5. dienā jau tāds pāris ir un atkal jāklausās, ka šita ir iemīlējusies līdz ausīm,šitas ir viņas vienīgais utt.. B*āāviens.. (e) tas tā krieviem raksturīgi tik ātri visu sasteigt vai kā?? cik man zināms latvieši tik ātri to visu nedara :D ( man nekas nav pret krieviem!!!) bet reāli tracina.. Tiešām viņa nesaprot, ka puiši nāk un iet,bet draudzene ir un paliek tikai viena?!! Tiešām viņai ir vienalga tas kā es jūtos? Vai tiešām viņa ir gatava upurēt mūsu draudzību dēl pāris daiktiem? :-/

Nezinu kāpēc šo murgu šeit rakstīju, bet vismaz vieglāk kļuva.

Varbūt kādai ir bijis līdzīgi?

09.04.2011 23:26 |
 
Reitings 3022
Reģ: 29.01.2009
Tad, kad viņai tevi vajag (nu, kad nav neviena daikta :D ), pasaki, ka tev ir daikts un nav laika priekš viņas.
09.04.2011 23:28 |
 
10 gadi
Reitings 1063
Reģ: 29.01.2009
Mans mērķis nav viņu pazaudēt, bet /atvērt viņai acis/ !!
09.04.2011 23:30 |
 
Reitings 3022
Reģ: 29.01.2009
Nu tad nezinu, gan jau pašai jāsaprot.
09.04.2011 23:31 |
 
10 gadi
Reitings 1063
Reģ: 29.01.2009
Āā un vēl kas, kas tracina vēl vairāk.. tad kad man parādās kāds draugs,pati zinu,ka pagaidām ne ar vienu negribu neko nopietnu,pastāstu to viņai un viņa vērtē un pat izlemj manā vietā, /nē šitas tev neder, fuuuj kāds nesmuks, šitas neizskatās uzticīgs/ utt.. Un ta NAV palīdzēšana, bet gan .. nezinu pat kas.. (t)
09.04.2011 23:32 |
 
Reitings 610
Reģ: 31.07.2010
Es vienīgā no visām druškām esmu viena, bet man pofig, es esmu kopā ar savu bakalaura darbu :D
Bet izskatās, ka Tavai draudzenei vienkārši patīk tāds dzīvesveids un tautībai ar to nav nekāda sakara ;)
09.04.2011 23:33 |
 
Reitings 3379
Reģ: 29.01.2009
Ko tu padarīsi cilvēkam, kas iemīlējies... Droši vien viņa katrā arī iemīlas mazlietiņ.
Bet priekš kam tev vajag tādu draudzeni? Es tavā vietā necenstos. Draudzenes arī nāk un iet. Varbūt patiesībā jums nav nekā kopīga, bet to sapratīsi tikai pēc kāda laika.
09.04.2011 23:36 |
 
Reitings 5119
Reģ: 29.01.2009
Vienkarsi ir tadi cilveki, manuprat.
Vai nu pienem, vai nu..
09.04.2011 23:42 |
 
Reitings 7781
Reģ: 12.11.2010
neizlasiju visu, bet ir tada tipa cilveki. nu ko padaris. visi jau mes vienadi neesam.

man ar ir draudzene, kas mani apciemo tik tad, ja vinai ir erti, nu tada riktiga izmantotaja, bet tai pat laika vnm man stasta savu milas dzivi. a mana rutinas pilnaja dzive tas liekas interesanti un tad man tie vinas ertak un labak sev klust mazsvarigi(varbut ta pat labak, vismaz lieki neuzbazas). vnk ir cilveki tadi kadi vini ir. japienem vai japartrauc draudziba
10.04.2011 03:36 |
 
Reitings 74
Reģ: 09.04.2011
Godīgsakot, tava draudzene liekas tāda patraka. Tādas reāli nemaz nepratīs būt savādākas. Un izskatas, ka parak to nem pie sirds. Ir divas iespejas 1. samierinies 2. nesamierinies :D
10.04.2011 05:45 |
 
Reitings 388
Reģ: 29.01.2009
Man ar tāda viena, bet daudz mierīgāka.

Kā uz frontes parādās puisis - tā viss! Es tieku atstāta novārtā. Kā puisis pazūd - atkal labākās draudzenes. :-D

Esmu viņai to teikusi, bet viņa man atbildēja kaut ko tādu: "Nu loģiski, ka es labāk pavadīšu un izbaudīšu laiku ar savu puisi!" Tas viņai ir svarīgāk. Un teiciens "Puiši nāk un iet, bet draudzība paliek"-nav par viņu.

Esmu samierinājusies. Tā ir viņas dzīve. Lai dara ko grib. :-)
10.04.2011 14:34 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits