Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Sniegt konsultāciju make-up

 
Reitings 36
Reģ: 28.01.2011

Cau, cau meitenes zeltenes!! :)

Vēlējos pajautāt vai šeit nav kāda feina meitene, kura vēlētos man tā teikt sniegt konsultāciju par make-up - tieši acīm (kā tās krāsot, kā izvēlēties pareizos toņus sev, kā sakombinēt)! mana doma ir tāda - pie kādas tējas krūzītes to visu apspriest + varu simboliski arī sanaksāt!! Ļoti vēlos kaut cik pareizi uzkrāsoties, bet pašai iziet kursus nav laika ...

07.04.2011 00:09 |
 
Reitings 21
Reģ: 05.04.2011
Labvakar, Black Puma!
Es tev varu piedāvāt vēl labāku variantu! :) Apmeklē mūsu skaistuma klases Mary Kay - tur tu iemācīsies kā pareizi uzklāt dekoratīvo kosmētiku, izmēģināsi to pati, kā arī piepalīdzēsim to uzklāt. Un vēl labākais - tas ir par velti. Atnāc, necik nenožēlosi. Ir arī klases par sejas kopšanu. Esi mīļi gaidīta! Pēc klasēm, ja iepatikās, kaut kāda produkcija var indivuāli visu apspriest. (l) Gaidīšu ziņu, vai piedāvājums tevi apmierina.
e-pasts: [email protected]
telefons: 27188164
09.04.2011 02:40 |
 
Reitings 503
Reģ: 29.01.2009
Čau! :)
Tākā es pati esmu izgājusi vizāžista kursus un lieku make-up dažādiem dzīves gadījumiem, tad varu sneigt arī konsultācijas. ;)
[email protected]
09.04.2011 02:56 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits