Es un mans puisis...jeb ko man darit....:(

 
Reitings 18
Reģ: 27.02.2011

Sweikas meitenes....es rakstu pirmo reizi...un gribeeju luugt padomu,jo tieshaam nezinu ko man dariit...

Esmu ar puisi kopaa3 gadus..notiem 2.gadus dziivojam kopaa...mums ir kopiigas intereses...nu varam teikt esam radiiti viens otram...bet peedeejaa laikaa es juutos ne visai laimiiga ar vinu..esmu ar vinju runaajusi un vinjsh saka,ka viss ir kaartiibaa...vienkaarshi vinjsh tagad ir iekritis darbaa un liidz maijam vinjam ir daudz daraamaa un vinjam gribaas izdariit visu perfekti...man jau tas netrauceetu...bet no manas puses vairs nav to juutu ,kas bija agraak...juutos apjukusi..un arii tanii pashaa laikaa man iepaticies cits viirietis...ar kuru mees ikdienaa pljaapajam...sarakstamies,bet nekas gan vairaak...luugtu juusu padomu ,ko man dariit shajaa situaacijaa....jau ieprieksh piedodiet,ja sarakstiits ir ne visai pareizi.....un paldies :-)

05.04.2011 01:54 |
 
Reitings 1
Reģ: 05.04.2011
Šobrid es arī esmu ļoti līdzīgā situācijā. Ar savu puisi esmu kopā 7 gadus un saprotu, ka tomēr tas cilvēks nav tas īstais, dzīrksteles nav, gribēšanas arī pēc viņa vairs nav..bet nu cilvēks šobrīd ļoti cenšās, kkgan sirds saka STOP! Situācija ir stulba, jo nekad neesmu mācējusi aiziet pati, negribu viņam darīt pāri, jo zinu ka sāpēs...
Un jā, pirms kāda laika viņam arī galvenais bija darbs - es skraidiju pakaļ, censdamās glābt šīs attiecības...šobrīd to ļoti nožēloju, jo saprotu ka varēju dzīvot savādāk... :-/
05.04.2011 16:35 |
 
Reitings 787
Reģ: 11.04.2009
Nu satiecies, runājies, paflirtē un viss. Iegūsti no tā otra džeka pozitīvās emocijas, bet tas jau nenozīmē, ka Tev tagad ar viņu ir gultā jāmetās. Ir pavasaris, cilvēkiem (un ne tikai) sāk hormoni trakot - tas viss pāries. Tas viss ir gadījumā, ja Tu mīli savu draugu.
Bet, ja Tu vairs nemīli viņu, tad jau neko - šķiries. Tikai pirms tam kārtīgi padomā, vai tiešām mirkļa emociju iespaidā ir vērts sabeigt visu to, ko ar draugu "būvējāt" šos 3 gadus!
05.04.2011 16:48 |
 
Reitings 2817
Reģ: 04.06.2009
Galvenais kaartiigi apdomaat vai tik taa nav pavasara vaina:D man arii ir bijis taapat kaa tev,ka rodas simpaatijas pret citu puisi esot savaas attieciibaas,tachu tas paariet. Es gandriiz pazaudeeju savu puisi buudama muljkje,tagad vairaak speeju noveerteet to kas man ir:)
06.04.2011 02:59 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits