Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

puisis un draugi

 
Reitings 76
Reģ: 22.03.2011

Nesaprotu vienu lietu - kāpēc tad, kad parādās puisis, visi draugi pēkšņi pazūd?? :-O Sāk likties, ka nekāda draudzība nav bijusi! Ka tas viss ir bija viena liela izlikšanās... Jo nevar taču tā būt, ka vienā dienā cilvēks pamostas un izdomā pārtraukt draudzīgas attiecības ar otru personu tikai tādēļ, ka viņam uzradusies otra pusīte! :-|

Vai tad es esmu sliktāka tikai tādēļ, ka esmu satikusi cilvēku, ar kuru vēlētos kādreiz dibināt ģimeni un kurš iekritis manā sirsniņā? Nesaprotu šos dīvainos cilvēkus.... Man varbūt tgd visu mūžu nedibināt romantiskas attiecības? lai tikai draugiem ir labi! (e)

04.04.2011 19:55 |
 
Reitings 13903
Reģ: 18.02.2010
Kas ir tie Tavi draugi, kas pzūd? Puiši? Meitenes?
Varbūt Tu pati arī pazūdi no viņu redzes loka, kamēr nodarbojies ar jauno attiecību dibināšanu? Tas noteikti prasa laiku, to, kuru visdrīzāk pirmstam pavadīji ar darugiem.
04.04.2011 19:57 |
 
Reitings 76
Reģ: 22.03.2011
gan puiši, gan meitenes... Puiši pazuda UZREIZ, kad uzzināja ka satiekos! Tas man lika aizdomāties, vai viņiem nav bijuši kaut kādi plāni attiecībā uz mani, jo tas izskatījās nedaudz aizdomīgi... Meitenes arī pamazām pazuda, ik pa laikam uzaicina uz dzimšanas dienu vai kino, bet tas notiek ļoti reti! Pati arī cenšos ar meitenēm sazināties, bet saprotu, ka nav vairs tādas attiecības kas bija agrāk...:( Nejūtu, ka es viņām būtu vajadzīga... Rodas šāda sajūta - Ko tu pie mums lien, tev taču ir puisis! (t) Var padomāt, ka, ja tev ir puisis, tad tu esi norakstāma un neinteresanta! (e)
04.04.2011 20:01 |
 
Reitings 953
Reģ: 13.02.2010
Ja pazūd viņi, nevis tu, tad iesaku apdomāt, kas tevī ir mainījies.
Dažreiz ir tā, ka cilvēks tik dziļi iekrīt attiecībās, ka visiem apkārtējiem to vien jāklausās, kā tikai par jaunajām attiecībām. Tas ir garlaicīgi un varbūt tāpēc novēršas. Vai vēl viens diezgan tipisks meiteņu variants, kas man besī- satiekas un tad visu vakaru to vien dara, kā raksta vecim sms vai zvana ik pēc 5minūtēm. Nu krīt uz nerviem.
04.04.2011 20:01 |
 
Reitings 116
Reģ: 29.01.2009
Es gan priecājos,ka man ir puisis. Līdz ar viņu man nevajag ne draudzenes,ne draugus. ok sarakstīties tā var! pie tam man ir draudzenes,kurām pšām ir puiši un tad nesanāk domāt par to,ka viena otrai neesam vajadzīgas vai ko!! varbūt tavām draudzen
04.04.2011 20:06 |
 
Reitings 116
Reģ: 29.01.2009
ups. varbūt tavām draudzenēm nav puišu un viņam ar gribas,redz,ka tev viss notiek... ? :-)
04.04.2011 20:06 |
 
Reitings 76
Reģ: 22.03.2011
Sapratu tavu domu, Lollipop, bet diemžel tur nav tā vaina, vienīgais kas ir mainījies ir mans statuss - aizņemta meitene :) tāpēc arī nesaprotu kas vēl ir par iemesliem, kas draugus atgrūda no manis!
Hesīt, esmu priecīga, ka man ir tik ļoti labs vīrietis patrāpījies ceļā, bet bez draugiem man ir sasodīti grūti! :( Vēl tā apziņa, ka šie draugi man ir bijuši tik tiesām vistuvākie cilvēki mani grauž...Varbūt kad viņiem skauž, bet tas ir tik muļķīgi! Es nekad neesmu atteikusies no kāda cilvēka tikai tādēļ, ka viņam parādījās otra pusīte... tas ir stulbi!...
04.04.2011 20:11 |
 
Reitings 2056
Reģ: 31.07.2010
jā, esmu tagad viena no tām kas īpaši nekontaktējos ar savu draudzeni, jo kad viņai uzradās draugs pati man vairs nerakstīja un nevēlējas neko darīt,visu laiku pavadīt ar savu puisi. esmu mēģinājusi sarunāt visādas tikšanās un vēl nez ko, kas beidzas ar to,ka viņa mani piečakarē un neatnāk, izskatās ka viņai pašai neinteresē draugi, kad satieku tik stāsta par savu puisi un ko darīja visu laiku.. kāda velna pēc, man viņai jauzbāžas ja izskatās ka pati to nevēlas :-D
04.04.2011 20:11 |
 
Reitings 212
Reģ: 07.03.2011
Pazistama situacija... :-/ man arii ta bij kad es iepazinos ar savu draugu,. tad arii draugi pazuda, neteiksu ka man vinu bij tik daudz to draugu, bet tapat skumigi pie sirds to ka nav ar ko parunaties nav kam izstaastiit savas bedas utt...
nu jau ar draugu esmu 7 gadus bet draugi ta arii nav paradijusies... :-/
04.04.2011 20:12 |
 
10 gadi
Reitings 3199
Reģ: 29.01.2009
+1 Lollipop
Viena pagale nedeg.
04.04.2011 20:15 |
 
Reitings 953
Reģ: 13.02.2010
Nu ja tu neesi TAS gadījums :), tad pastāsti diviem tuvākajiem draugiem- meitenei un puisim- ka jūties saskumusi, ka draugi no tevis novērsušies. Vari apjautāties, kā viņiem liekas, kāpēc tas tā ir noticis? Vai esi kaut ko ne tā izdarījusi, kādu aizvainojusi? Ja viņi ir īsti draugi, tad pastāstīs.
Un vēl- ja draugu ņem līdzi uz tusiņiem, varbūt viņiem nepatīk tavs draugs? Tā arī mēdz gadīties.Vai ja neņem- varbūt viņi gribētu ar viņu iepazīties?
Grūti no malas dot padomus, jo nav īsti skaidrs, kas tur jums notiek :-D Es domāju, ka vajag atklāti runāt- tas ir īsākais ceļš uz patiesības noskaidrošanu.
04.04.2011 20:17 |
 
Reitings 7781
Reģ: 12.11.2010
puisi pazud, jo gribeja ko vairak, et nu redz, ka nespid.
04.04.2011 22:37 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits