Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

kopdzīve un strīdi

 
Reitings 135
Reģ: 09.12.2010

Sveikas!

Izlasīju tēmu "strīdēšanās" un sāku domāt par savām attiecībām...

Nav diemžēl vairāk tādu tuvu draudzeņu, ar kurām parunāt, tāpēc uzrakstīšu šeit..

Ar puisi kopā dzīvot sākām pirms kādiem 3 mēnešiem. Un kopš tā laika sākušās mūsu nedienas, strīdamies, ja ne katru, tad katru otro dienu, pārsvarā par sīkumiem. Dzīvojam manas vecmammas dzīvoklī (maksājam tikai par komunālajiem). Viņa gan nedzīvo ar mums, bet vienalga ir tā, ka nevaram gluži visu darīt pa savam. Tas ir arī viens no strīdu iemesliem. Viņam nepatīk iekārtojums, interjērs utml. grib visu pārveidot pēc sava prāta. Kad viņam pasaku, ka to darīt nedrīkst, sākas kašķi, ka "vai tad neesam pieauguši cilvēki, kuri var darīt pēc saviem ieskatiem utt, jāvācas prom utt." Tad viņam vēl ik pa reizei (it kā strīda karstumā) patīk aizskart manu ģimeni... Vēlāk gan atvainojas, bet nu vienalga rūgtums paliek... (t)

Sāku jau apsvērt domu par šķiršanos, jo izrunāšanās īpaši nelīdz, jo viņam ir TIK ļoti valdonīgs raksturs, uzskata, ka TIKAI viņam ir taisnība.

Vēl viņš mājās gandrīz neko nedara, kā tikai skatās TV - tā esot pieņemts viņa ģimenē, ka sievietes tīra māju, kārto, gatavo ēst, strādā. Es, protams, ar to nesamierinos un bakstu viņu - lieku vākt aiz sevis un palīdzēt. It kā uzlabojums ir, bet reizēm vienkārši nav spēka strīdēties un atgādināt viņam.. (t) Protams, varētu jau nevākt un atļaut apaugt ar mēsliem, bet es neciešu nekārtību. ahhh.. protams, ir viņam arī daudz labo īpašību, bet pēdējā laika notikumi man ir aizēnojuši visu labo.... :'-(

Mamma man teica, ka vajadzīgs laiks, lai divi cilvēki "pieslīpētos" viens otram, rastu kompromisu.. Vieglākais būtu viņu triekt ratā un miers.. Bet tomēr ir jau arī jūtas un kopīgie nākotnes plāni.. ehhh...

Kā Jums šķiet vai ir iespējams ar laiku sadzīvot labāk, vai arī viss kļūs aiz vien ļaunāk..? :-/

03.04.2011 19:36 |
 
Reitings 135
Reģ: 09.12.2010
(t)
03.04.2011 19:37 |
 
Reitings 1479
Reģ: 07.08.2010
Nu mums nesanāca. Es gan neatceros par ko bija strīdi,bet bija arī par iekārtojumu, jo te īsti nav tāds midzenis,kur varētu ķīlēt savu riteni. :-D
03.04.2011 19:40 |
 
Reitings 6797
Reģ: 06.07.2009
Ar draugu dzīvojam kopā 3 nedēļas.
Mums tādu strīdu nav, jo gaumes sakrīt, un viņš ļoti paļaujas uz mani, ja kko grib pārveidot, tad vienmēr paprasa manu viedokli, un vienojamies. Ruksīši esam abi, un kārtojam tad, kad savādāk vairs nevar! :-D

Arī tas, ka maz laika pavadām kopā daudz ko izšķir, jo ja būtu kopā 24/7 tad es satbili sāktu kasīties! :-D
03.04.2011 19:53 |
 
Reitings 7781
Reģ: 12.11.2010
cikilgi bijat pazistamipirms sakat kopdzivi?
03.04.2011 19:59 |
 
Reitings 135
Reģ: 09.12.2010
kopā esam gadu ...
03.04.2011 20:08 |
 
Reitings 7781
Reģ: 12.11.2010
tad roza brilles, ka ari cilv neesi lidz galam iepzinusi, ja pat nezini par vina uzskatiem(piem, veci skatas tv, siev strada).
vai nu pielagosieties viens otram vai izskirsieties, jo tas nu gan ir pa biezu(tie kaski)
03.04.2011 20:18 |
 
Reitings 135
Reģ: 09.12.2010
Biju pamanījusi, ka viņa mājās mamma ar māsu tekalē apkākrt, kamēr viņš ar brāli un tēti laiskojas uz dīvāna, ipretim TV. 8-) Runājām, ka ar mani tā krastā neies, bet nu pieradums viņam - izlaidies... :-P redzēs vai izdosies izmācīt viņu...
03.04.2011 20:27 |
 
Reitings 4718
Reģ: 29.01.2009
Pēc manām domām, ja Jums nav tās rozā brilles tikko uzsākot dzīvot kopā un visu laiku strīdaties, tad arī nekas labs nav gaidāms.
Vienīgais vēl risinājums varētu būt - pārvākties uz citu dzīvokli. īrēt, kur jūs varētu iekārtot, kā jums patiktu. Bet nu noteikti Jums tas nav izdevīgi, jo būtu jāmaksā arī īres maksa ;-)
Un par to, ka viņš neko nedara - es tādu vīrieša modeli nevarētu izturēt.
03.04.2011 21:18 |
 
Reitings 135
Reģ: 09.12.2010
Rozā brilles jau iepriekš nokritušas, bet nu necerēju, ka tās būs mūžīgi... :-)
Ehhh, neesmu jau arī es nekāds eņģelis, bet nu redzēs kā būs, vai spēsim sadzīvot, jebšu iesim katrs savu ceļu... :-) laiks rādīs.. :-P

Paldies, meitenes, par viedokļiem :-) :-)
03.04.2011 21:23 |
 
Reitings 3615
Reģ: 01.09.2009
Man jau pēc 5iem mēnešiem nokrita rozā brilles, labi, ka tā. Tagad.. stulbi, bet ar savējo piecus mēnešus esmu kopā un jau mēs kasamies ar zināmu regularitāti. vienkārši abi divi cenšamies ņemt virsroku. šādos gadījumos vienam ir jābūt piekāpīgam, bet es tā īsti negribu dzīvot kā mazmele bez viedokļa.
Stulba sajūta. Vēl stulbāk tāpēc, ka pie pirmajām problēmām vienmēr esmu gatava notīties tālēs zilajās.
03.04.2011 21:26 |
 
Reitings 135
Reģ: 09.12.2010
CherryGirl, sit pieci - man ir precīzi tas pats.. Iesākumā arī biju gatava tūlīt šķirties... Bet tagad ar šķiršanos nesteidzos, jo zinu, ka man nav nekāds ūber labais raksturs, un daudz kur ir arī mana vaina. Turklāt, attiecībās ir arī darbs jāiegulda, jo dzīvē viss nav tik vienkārši un skaisti kā filmās... :-P bet nu tā tik mana filozofija :-D
03.04.2011 21:31 |
 
Reitings 3615
Reģ: 01.09.2009
Es jau turos, bet viņš tik turpina man pa nerviem zāģēt. Es jau saprotu, ka nav viegli ar mani un nav viegli ar viņu, jo viņš mani ļoti bieži aizvaino, manu lauvisko EGO un tad atkal iemesls kašķim.
Vakar saņēmu SMS "Turpmāk klusēšu un viss būs labi", es jau gribēju atbildēt "Nu tad beidzot!", bet sapratu, ka humoru neuztvers :D Visu laiku kā pa akmeņiem, nav tā rāmā sajūta, ka attiecības var baudīt un baudīt, mums visu laiku vienas vienīgas problēmas rodas.
03.04.2011 21:34 |
 
10 gadi
Reitings 9435
Reģ: 06.03.2009
Nu,man tieši šķiet labi,ja cilvēki sāk dzīvot kopā,kad vairs nav nekādu idiotisko rozā briļļu.
Mēs tad sākām.Kašķi par sīkumiem joprojām šad tad neizpaliek.Bet tas tāpēc,ka mēs esam dažādi un līdz ar to uztveram lietas dažādi.Taču,šajā gadījumā šķiet,ka uzskati ir pārāk dažādi.Kaut vai tas,ka viņš tev pats nepalīdz,jo tā pieņemts viņa ģimenē...neizklausās,ka viņš vispār gribētu mainīties un pieslīpēties.
Manējais ir pieņēmis manu radošo haotismu,bet tajā pašā laikā es esmu pieņēmusi,ka viņam patīk kārtība,tāpēc iegrožoju haosu un viss ir ok.Mums it kā ir tie kašķi par sīkumiem,bet tajā pašā laikā esam arī pieslīpējušies :)
Šeit drīzāk izskatās,ka viņš grib,lai tu pieslīpējies tam,ko viņš uzskata par pareizu un viss.
Plus-ģimenes aizskaršana,kaut strīda laikā,man nebūtu pieņemama.
03.04.2011 21:34 |
 
Reitings 135
Reģ: 09.12.2010
Nē nu ok, nav tā, ka viņš nepieslīpējas (iepriekšējo rakstīju dusmās, tagad visu izrunājām), vienkārši abi esam ar valdonīgiem raksturiem (ne tikai viņš, kā minēju iepriekš)un mums grūti sadzīvot, piekāpties.. Bet nu labi, ka vismaz izrunājamies par problēmām, meklējam kompromisu.. :-)
03.04.2011 21:43 |
 
Reitings 2817
Reģ: 04.06.2009
mes dzivojam kopaa gandriz 2 gadus. Mums ar sanaak pastriideeties. Citreiz ir taads kaa striidu "periods" ka visu laiku kashkjeejamies. Par visu ko:D visvairaak stridi ir par to ka mans Miiljotais ir super-slinks. Es cieshos un neko nesaku. Bet kad nevaru vairs to paciest,sacelju normaalu kashkji:D runaashana neliidz:D manejais Ir spiitiibas iemiesojums. Vinjs nekad netiiriishot maaju! :@ bet vismaz ir progress tajaa ka mazgaa traukus:D un maajaas Jau shad tad ar kko padara. Citi striidi ir deelj kkadas greizsirdiibas utml.esam greizsirdiigi un abiem raksturinji ar "labie" :D pats forshaakais dziivojot kopaa ir taa salabshana peec striida,piemeeram,ejot guleet:)))
04.04.2011 20:43 |
 
Reitings 953
Reģ: 13.02.2010
Negribu bojāt tev dienu, bet man liekas, ka nekas labs jums tur nesanāks.
Strīdi par mājas iekārtojumu ir pupu mizas. Tāpat kā vēl 101 nesaskaņu iemesls. Tādas lietas ar laiku pieslīpējas.
Bet zini, kas nekad nepieslīpēsies? Viņa uzskats, ka tu esi apkopēja un aukle viņam. Tā ir slikta zīme, ja jau pirmajos 3 mēnešos viņš tev parāda tavu vietu. Tā kā tā ir viņa ģimenē pieņemts, tad tev to neizdosies izmainīt, jo neizklausās, ka viņš tur gribētu kaut kādus kompromisus. Jo vismaz sākumā, kad pāris sāk kopdzīvi, abi cenšas izlikties labāki nekā ir- čaklāki, kārtīgāki un ar laiku parāda savu īsto dabu. Tavā gadījumā viņš pat neuzskatīja, ka vajag vismaz sākumā izlikties :) Vai nu tev jākļūst par viņa kalponi, vai jāšķiras- citas izejas nav. Es droši vien labāk meklētu citu.
04.04.2011 20:52 |
 
Reitings 1058
Reģ: 24.08.2010
Mēs gan kopā nedzīvojam, bet par laimi šādi strīdi mums nav, jo puisis pats piesakās gatavos vai izsūkt māju, vakar kopā gatavojām nugetus un frī kartupelīšus tas bija dikti jauki, bet, protams, arī mums ir daudz strīdu, piemēram, par kopīgo laika pavadīšānu, par vaļaspriekiem un citām lietām :-) Tā kā es domāju, ka jāpaiet laikam, lai tā konkrēti varētu teikt, ka vai nu varēsiet vai nevarēsiet dzīvot kopā!
04.04.2011 20:57 |
 
Reitings 360
Reģ: 19.09.2010
Līdzīgi kā Lollipop arī es negribu bojāt vakaru.. bet.. man liekas, ka lielāka problēma ir tajā, ka viņš aizskar tavu ģimeni.. un tā ir ĻOTI liela necieņas izpausme. Tv skatīšanās ir sīkums..

Normāli vajadzētu saprast.. ja nevar neko dikti pārkārtot, tad var maksāt vienk vairāk par citu dzīvokli. Nevar no sevis iztaisīt karali, ja tāds nav :)
04.04.2011 20:58 |
 
Reitings 1668
Reģ: 31.03.2011
Sveika... Man tads dzilji dveselisks jautajums...Vai vins Tevi miil? :-/ Protams,ka ir teicis gjau,ka ja,bet ka pati juuti? Es ar savu draugu esam kopa 1,3 gadu un sakam dzivot kopaa jau 3 menesi,patstavigi,jo meklejam darbu Riiga un vins bija tas,kas KATRU dienu mazgaju griidu ka atraks,mans vienigais pienakums ir mazgat traukus,kas vinjam LOTI nepatiik:D Protams,pec gada sis tas ir mainijies, jo es pec darba majas esmu aatrak,vins velak,logjiski,ka es busu ta, ka ssagadas prieku sagaidot majas ar vakarinjam un kartigu maju. Brivdienas abi kopa to daram,reizem es atlaujos slinkot un vins izdara visu.Protams ari mums gadas kaskji,jo man ar apnik mazgat traukus ik dienas,bet tie dzives sikumi! Bet par tiem kaskjiem,oj jaa,reizem neelju no vietas kasaamies,bet tas vairak ar greizsirdibu un to,ka kads mazak majas jo jastrada...Tiiri aiz bezdarbiibas:)
Padoma,kas bus,kad kljusi par maaminju,kaa tiksi galaa? Nepaliec par peleeku majas peli,dieva delj,saglaba savu ego...Zinu cik salabsana un solijumi ir skaisti,BET ieradums ir ieradums un ja vinam ta ir norma,tad...Ludzu,pasaki,ka neesi vinja kalpone,bet MILOTA SIEVIETE!tEV NAV JANJEM VERA VINJA GJIMENES "TRADICIJAS",jo ari TU naac no savas gjimenes kur tas nav pienemts,kapec Tev jarespekte vinja viedoklis,ja vinjam Tavs,atvainojos,pie kaajas?
Lai Tev veicas un atceries,TU ESI SIEVIETE!
05.04.2011 16:56 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits