Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

paziņas-nākotnes pareģi?

 
Reitings 677
Reģ: 05.02.2010

Sveikas, vai Jums ir kāda paziņa vai draugs,kas ir ko pateicis, un ir piepildījis?

Te nu viena draudzene saveda ar savu draudzeni, un viņa man izteica daudz lietu,kas varētu notikt manā nākotnē, nav iemesla neticēt, jo citiem ir piepildījies..

Kā ar Jums, vai ticiet, vai nē?

Kapēc, kas piepildījies,kas ne?

30.03.2011 01:49 |
 
Reitings 4
Reģ: 28.11.2010
Viss tas ir mulkibas ja pati sevi saksi uzskruvet uz tam visam mulkibam tad balts liksies melns bet melns balts ;-)
30.03.2011 02:00 |
 
10 gadi
Reitings 1063
Reģ: 29.01.2009
Nezinu vai esmu pareģe,bet bieži sapņos redzu cilvēku sejas, kādus notikumus,kas nākamājā dienā vai vēlāk parādās dzīvē, citreiz nosapņoju, ka redzu kā vajadzēja rīkoties attiecīgajā situācijā. Citreiz redzu nenozīmīgas lietas, kas vēlāk notiek dzīvē un tad es domāju,ka cilvēki kaut kur redzēti,leikas jau sen pazīstami un notikumi redzēti.
Vienreiz nosapņoju,ka pieturā uz mani meta bombačkas (tā viņas sauc? :D) un visi bija panikā,aizbraucot ceļojumā,pieturā vienai meitenei uzmeta bombačku un viņa smagi cieta.
Bieži redzu arī cauri cilvēkiem (nejau zarnas, slimības utt), bet tieši domas,uzvedību utt..
Arī dzīvē paredzu daudzas lietas, ne tikai sapņos nosapņotos,bet sapņi man dod tādu kā priekšzīmi. Zīlniece teica,ka man esot balta maģija, varbūt tur tā sāls.
30.03.2011 02:11 |
 
Reitings 4
Reģ: 28.11.2010
Damn all cool boys : tad jau tev ir jaiet uz ekstrasensu cinam :-P
atbur degvielai cenu uz 0,50ls :%27-( un tu busi mana varone (l)
30.03.2011 02:19 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Man piepildijies pilnigi viss-lidz sim ,ko teica mana paregotaja-Latvija ,pirms vairakiem gadiem! |-)
30.03.2011 02:39 |
 
10 gadi
Reitings 1063
Reģ: 29.01.2009
Emmanuelle, ja ir un nav grūti,vari iedot tās pareģotājas kontaktus? ;)
30.03.2011 02:41 |
 
Reitings 146
Reģ: 15.09.2010
man pašai ir tā, ka nevis es pareģoju utt, bet ir tā,ka es citreiz jūtu, tāda kā intuīcija, ka, piemēram, kaut kur nevajag iet, vai kādam cilvēkam nevajag īpaši tuvoties, bet es tik un tā, neklausu savai iekšējai balsij, un tik un tā aizeju, bet beigās saprotu, ka man ir bijusi taisnība. :-D , nju es uzskatu, ka cilvēks jūt, var sajust kaut kādu negatīvo enerģiju, bet vai tā īsti pareģot- daļēji jau ticu. :-) nju man pašai citreiz ir iešāvies kaut kas galvā, un piepildījies utt. nezinu, kaut vai ieejot veikalā vienreiz ieraudzīju skaistas krelles, noskatījos viena pati, nevienam neko neteicu, gribēju pirkt, bet iekšējā balss teica- nepērc.. labi, vien ir ,ka nenopirku.. pēc nedēļas man tādas pašas uzdāvināja uz dzimšanas dienu :-) |-)
30.03.2011 03:39 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Vienigais ,ko atceros par so sievieti-vinu sauca Irena un vina dzivoja Tallinas iela!Pec profesijas bija kimike-loti gudra sieviete-tads zinatnieces tips!!! |-)
30.03.2011 03:42 |
 
Reitings 15
Reģ: 30.03.2011
Vai kāds varētu ieteikt kadu labu pareģi? Vai kādam ir bijusi pieredze ar šiem ekstrasensiem, pareģiem - Ļesja Steļmaha,Aldis Dreimanis,Sandis Sīklis. :-)
30.03.2011 13:49 |
 
Reitings 5
Reģ: 07.04.2011
jā, pie Sanda Sīkļa esmu bijusi, precīzi un perfekti, bet biedējoši, sākot jau ar tām melnajām svecēm, beidzot ar attieksmi. Nedomājiet ka viņu interesē jūsu problēmas un negaidiet līdzjūtību, perfekti pateiks un viss. Nu vismaz man tā bija, un kad vēl par viņu painteresējos, tad man teica, tas nav nevienam noslēpums, ka savulaik viņš Liepājā daudziem dzīves izjaucis un arī Rīgā vairākas dāmas no nodokļu inspekcijas iznīcinājis. Viedokļi dažādi, bet jābūt uzmanīgām, katrā ziņā jau palīdzēs, atkarībā no sava garastāvokļa. Faktiski ja m an vēl vajadzēs, iešu, tagad zinu kas un kā.
07.04.2011 20:25 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits