Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

sieviešu draudzība

 
Reitings 200
Reģ: 29.01.2009

Labvakar, daiļās dāmas. :-)

Sēžu un domāju, ka nemāku sadzīvot ar sievietēm. Sākumā bija man 5 labakas draudzenes, tad kaut kas notika, pareizāk, sāku justies, tā kā viņu privātīpašums un vairs neesmu ar viņām. Tad sadraudzējos ar 5 citām - tas bija vidusskolā, arī jauki pavadījām laiku, izklaidējāmies, bet tagad sēžu viena pati. Laikam attālums mūs izšķiris, kas nozīmē, ka tās nebija patiesas draudzenes. Varbūt tāpēc, ka vairs netusējos tā kā viņas, negribu vairs, tas viss man ir pārgājis, kaut esmu 20 gadus veca un dzīve tikai sākas.

Es pati apzinos, ka labak jūtos vŗiešu sabiedrībā, taču nevar būt ,aka man nav kāds tuvs draudzeņu loks. Sāku justies slikti.

Jums arī tā ir kādreiz bijis?? Nesaprotu kur ir mana vaina.

Varbūt kāda grib kādreiz kaut kur aiziet? Pastaigāt pa veikaliem?

Piedodiet, ja Jūs garlaikoju, bet man sakrājās uz sirds, kad uzzināju, ka mani labākie draugi saņēma ielūgumu un vidusskolas laika tā saucamās draudzenes vārda dienas svinībām. Jutos stulbi un atstumti. :'-(

23.03.2011 01:03 |
 
Reitings 200
Reģ: 29.01.2009
Laikam tika iar vīriešu sabiedrību nepietiek.
23.03.2011 01:03 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Agra jauniba ,protams, bija daudz draudzenu,tad ieveroju ,ka pievilka tadas gados vecakas sievietes,tadas ,no kuram vareju kaut ko macities |-) !Tada laika nosisana -vienkarsi runajot par neko , nav bijusi loti ilgu laiku!Cosmo ir vieniga vide,kur patik parunat-kadreiz pat par neko :-P ...vienkarsi parunat! :-) !
23.03.2011 01:09 |
 
Reitings 1479
Reģ: 07.08.2010
Es pēdējā laikā arī aizdomājos par vienu savu draudzeni ar kuru mācījāmies kopā jau no 5.kl. Visu pamatskolas un vidusskolas laiku bijām labas draudzenes, labākās. Bet tad, kad viņas dzīvē parādījās otrs cilvēks, tad sākām arvien retāk kopā pabūt. Tagad vispār, lai gan abas dzīvojam Rīgā tik un tā netiekamies. Esam tikušās 2 vai 3 reizes, bet arī tad es biju tāda kā iniciatore.

Bet nu man no kādas 9.klases arī ir laba draudzene, viņa man tāda mīļa,pareiza, ar viņu tusēties es neeju,bet mums tā draudzība ir savādāka,tāda sirsnīga,jo mēs viena otrai uzticam kreņķus un kopā laiku pavadām solīdi. Iepirkties arī ejam.

Bet tādas draudzenes ar kurām trakot...nē, nu tādas man arī ir.
Vispār, kad sāku domāt, tad jau ir man draudzenes un paziņas ar ko kopā visu ko sadarīt.

Bet ir bijuši tādi brīži,kad liekas,ka nav neviena drauga uz pasaules vairs vispār. Ka tad,kad vajag,nav neviena. Tad es piezvanu savam labākajam draugam, papļāpājam un tad jau dzīve rādās citādākās krāsās.
23.03.2011 01:11 |
 
10 gadi
Reitings 3276
Reģ: 29.01.2009
Vienkārši tā..Kad bija pēdējā reize, kad TU kaut vai tikai uzrakstīju vai pazvanīji tai draudzenei, kas uzlūdza visus pārējos, bet tevi nē?

23.03.2011 01:13 |
 
Reitings 200
Reģ: 29.01.2009
Jā, bet gribās, lai arī kādreiz kādu var pasaukt ciemos, lai ir kompānija, ar ko runāt sieviešu lietas.

Esmu vairākkārt rakstījusi savām klasesbiedrenēm, kad tiksimies, kā iet, kād brauks ciemos, bet atbilde bija tikai: kad aicināsi. Es vienkārši negribu uzbāzties un gribu lai arī mani kāds kaut kur pasauc vai uzjautā kā man iet. :(
23.03.2011 01:13 |
 
Reitings 26
Reģ: 09.09.2010
Diemžēl, arī man no visām piecām draudzenēm vairs nav nevienas, esmu palikusi viena... :-|
Toties tagad strādājot mana kolēģīte ir mana draudzene, kurai varu pastāstīt kas uz sirds...bet arī ne visu un vienmēr, bet viņa arī gatavojas braukt prom no Latvijas.

Jā, dažreiz pārņem skumjas, bet tas man rada iedvesmu dzejoļiem ;-)

Stulbi jutos, kad mans bračka ņēma mani līdzi uz kādu party un teica, lai nāk arī manas draudzenes, bet man nebija ko aicināt... tad gan tā nepatīkami.. :-D
23.03.2011 01:15 |
 
Reitings 200
Reģ: 29.01.2009
Tēja :), njā, mani draugi prasa,lai pasaucu kadu draudzeni, lai paradu kadu draudzeni - tad es jūtos stulbi, jo īsta draudzene man ir tikai viena. :(
23.03.2011 01:18 |
 
Reitings 5119
Reģ: 29.01.2009
Nu bet tacu vienkarsi paaicini!!!Nevis jauta,kad brauks ciemos-nekonkreti! Man ir pazistamas sadas meitenes un pec tam cinkst,ka nav draudzenu, jo pasas ipasi jau neaicina nekur, neizrada baigo velmi.Pasai ari jasniedz kads ieguldijums draudziba, nevis tikai pasivi jagaida.
23.03.2011 01:19 |
 
Reitings 2170
Reģ: 29.01.2009
Šodien tieši daudz domāju par draudzību. Un nonācu pie secinājuma, ka tā ir gaistoša. Pēkšņi uzrodas un tikpat pēkšņi pazūd. Vismaz manā dzīvē. Uzskatu, ka katra draudzene man ir uzradusies konkrētā dzīves posmā, kaut ko devusi vai iemācījusi, un tad mūsu ceļi ir šķīrušies. Bez naida, bez strīdiem.
Man pēdējo 10 gadu laikā ir bijušas kādas 6 draudzenes, nu tādas īstas un līdz galam. Šobrīd esmu gandrīz viena. Bet zinu, ka ilgi tā nebūs. Jo šobrīd mainās mana dzīve un tajā ir brīva vieta kādai.
23.03.2011 01:22 |
 
Reitings 200
Reģ: 29.01.2009
Kaķi, es jau to darīju visu laiku, raxtiju, jautaju, runaju, bet tad sāku justies kā uzbāzīga muļķe, kurai nav ko darīt, jo pretī nesaņēmu neko.
Pēc šitā visas ar to ielūgumu, man pat vairs negribas rakstīt.
23.03.2011 01:22 |
 
Reitings 92
Reģ: 29.01.2009
Draugi tā, manuprāt ir liela vērtībā.
Jā, man ir labākā draudzene, zinu ka uzticēties viņai varu par visiem 100 :)
Ir arī, protams, citas draudzenes, taču pats galvenais - nekad negribu pazaudēt viņu.:)

Peļučura, patīk man iepazīties ar jauniem cilvēkiem tā kā tu droši vari atrakstīt uz [email protected] :-)
23.03.2011 01:24 |
 
Reitings 200
Reģ: 29.01.2009
Magdalēna, es labprāt iepazītos, jaunas paziņas man šobrīd noderētu, izskatās, ka tev arī.
Ja, tas tā ir, gaidīšu vēstuli uz epastu: [email protected]
23.03.2011 01:25 |
 
10 gadi
Reitings 1063
Reģ: 29.01.2009
Par to attālumu varu piekrist,bet arī ne attālums spēj izšķirt senas draudzības. Piemērs, ka iepriekšējā skolā mācījos ar vienu meiteni,ļoti jauka,visur kopā gājām,visu darījām kopā. Kopā arī izdomājām nomainīt skolu, tikai klasēs gan tikām atsevišķās :-/ un tur arī viss pajuka. Tagad mācāmies vienā skolā,tiekamies reti,ārpus skolas nekad..
23.03.2011 01:31 |
 
Reitings 1257
Reģ: 16.03.2011
Arī ir pieredz kā izjūk draudzība.. un attāluma dēļ! Sāpīgi! :'-(
23.03.2011 01:37 |
 
Reitings 4504
Reģ: 21.05.2009
Es, ja vēlētis iepazīties, neizmantotu šo niku. Nav pārāk apetalīgi :-D

Par tematu-jā, ir bijis. Un tad sapratu, ka pati nekāda ideālā draudzene neesmu. Jā, man gribās un patīk draudzēties, bet tas ir mainīgi. Ir gadiem ilgas, noturīgas draudzības ar satikšanos reizi mēnesī/pāris mēnešos. Uzrodas arī ik pa laikam citas sievieškārtas sarunbiedres, bet man vajag tādu īpašu personu-lai man neapniktu. Lai visu laiku būtu interesanti. Bet ar manu dabu-es pati nevaru nodrošināt visu nepieciešamo.
Turklāt, man ir vīrietis, kas tiešām ir mans labākais draugs. Visi šopoingi utt. Ja satiekas tikai uz tādām lietām-nu tā jau nav īsti draudzība, bet gan sava veida izdevīgums-kompānijas sastādīšana.
23.03.2011 01:38 |
 
Reitings 566
Reģ: 29.01.2009
Es arī vienā brīdī atjēdzos, ka esmu palikusi bez tādām foršām draudzenēm...Labākā draudzene aizbrauca no Latvijas, pārējās bija aizņmetas ar darbiem, vīriem, bērniem. Jā, arī pati biju slinka un neuzturēju kontaktus, dzīvoju savu dzīvi. Tagad cenšos atjaunot kontaktus ar senajiem draugiem, kā arī iepazīties ar jauniem cilvēkiem.
Bet "Peļučura" Tavs niks tiešām nav iedvesmojošs...
23.03.2011 16:43 |
 
Reitings 1607
Reģ: 26.05.2010
Man nav vajadzīgas tādas draudzenes, kas cenšas uzspiest savu viedokli, kas uzskata, ka visa taisnība ir tikai viņām. Man vajag arī tādu, kas mani uzklausa.
Un diemžēl daudzas ir ļoti skaudīgas. (t)
Ir tikai viena, kurai es varu visu uzticēt no visas sirds, bet mēs tik reti tiekamies, iepazināmies kojās, mācījāmies vienā kursā un mums ir viens horoskops, tāpēc arī saprotamies no pusvārda :)
23.03.2011 16:55 |
 
10 gadi
Reitings 9435
Reģ: 06.03.2009
Nu,vidusskolā mēs arī bijām bariņš ar 5 meitenēm.Bijām draudzenes un tā.Viss jau bija ok,bet 12.klasē viss sāka brukt.Aiziven vairāk atklājās dažādās intereses,dažādie uzskati...Kad sākām mācīties Rīgā,tad vispār aizgājām katra uz savu pusi.Vienīgi ar vienu no viņām man saskanēja.Abas aizgājām mācīties vienu un to pašu un vispār tiešām mūsu draudzība ar gadiem stiprāka palika.Tā viena ir mana labākā draudzene,mans zelts.Ar pārējām vienreiz satikāmies un atklājās,ka nav vairs par ko runāt.Nu,parunājām par mācībām,izvēlēm...un tas bija viss.tagad vienīgais kontakts ar viņām man ir apsveikums dr.lv svētkos.
Bet nepietrūkst viņu.Tagad man ir citas draudzenes,no universitātes.Tad jau redzēs,vai attālums pēc mācību beigām mūs izšķirs(katra savā LV galā dzīvojam).Lai nu kā,bet savu zelta vērto labāko draudzeni gan nepazaudēšu,lai vai kas :)
23.03.2011 17:06 |
 
Reitings 1655
Reģ: 27.08.2010
Man nav daudz draudzeņu, vairāk paziņu. Patiesībā jāsaka, ka tāda īsta draudzene ir palikusi tikai viena un tā pati nedzīvo Latvijā, bet brīnumainā kārtā, tiekoties labākajā gadījumā reizi gadā, mēs esam saglabājušas sirsnīgas un patiesas attiecības.

No savas dzīves nevienu apzināti nekad neesmu izdzēsusi. Patiesībā es uzskatu, ka draudzība ir kas vairāk par klaču pie kokteiļa glāzes. Ja es jūtu, ka otram rūpu, ka neesmu vajadzīga tikai, lai pasūdzētos vai lai īsinātu garlaicību, ja man apjautājās, kā man iet, no sirds priecājas par mani un maniem panākumiem, tad, jā, tas cilvēks ir manējais! :-)
23.03.2011 17:09 |
 
Reitings 1632
Reģ: 26.04.2010
Man šobrīd ir 2 draudzenes, vēl divas es gluži vairs par draudzenēm nesauktu,nekontaktējamies vairs ar vienu, bet ar otru atskārtu,ka nemaz nevēlos vairs kontaktēties.


23.03.2011 17:38 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits