tikai nešaujiet! vai šaujiet

 
Reitings 190
Reģ: 12.01.2011

Sveikas, dāmas! Tā kā mans lielais šī pavasara mērķis ir iemācīties dzīvot pašpietiekami attiecībās, kuras man šobrīd ir un no kurām es laikam tik drīz nebūšu spējīga atteikties, man ir jautājums meitenēm, kuras kādreiz bijušas vai šobrīd ir mīļākās – kā, velns ar ārā, Jūs spējat samierināties ar faktu, ka bez Jums ir sieviete, kura vienmēr būs pirmajā vietā, kamēr Jūs esat tikai sāls zupai? Tas nekas, ka apčubināta, mīļota un lutināta, bet tikai sāls. Jo Jūs neesat tā, kuru vīrietis gatavs pozicionēt kā savu mīļoto visai pasaulei (vakariņošana/pusdienošana vietās, kuras atrodas nezin cik km no „bīstamās” teritorijas vai komandējumi ārzemēs neskaitās). Un kā nesaiet sviestā? Mana taktika, piemēram, ir iebāzt galvu smiltīs, t.i. neļaut sev par to domāt, bet visu laiku prātā atcerēties visas tās jaukās un skaistās lietas, kuras šis vīrietis man ir teicis un darījis. Pēdējā laikā gan man draņķīgi sanāk. Tāpēc arī šis ierakts.

22.03.2011 15:21 |
 
Reitings 190
Reģ: 12.01.2011
"bet tavs ir tads, kurs vnk opa prasas". :D Es nevarētu pateikt precīzāk. Laikam jau šajā frāzē ir ietverts tas, ko es sev baidījos atzīt. Ka var gadīties - viņš ir vēl vājāks un mīkstāks par mani. Hmm. Baigā viela pārdomām.
22.03.2011 17:52 |
 
Reitings 202
Reģ: 29.01.2009
el ninjo. es pati esmu tadas sievas loma. tak ne mani vaina, bet vecis ne shis ne tas. visu laiku vajag ta teikt jaunas asinis, jaunu miesu. nebutu mazs berns (saja gadijuma es runaju par finansem, berns ir parak mazs, lai atgrieztos darba), triekstu rata. bet es vel kadu laiku pacietisu krapsanu... un tad bliezisu. pec pilnas programmas. i tai milakajai nebus labi, i viram :D ne, ne, neko TAAAAADU es nedarisu. neesmu jau suka pedeja pakape. bet ta mierigi, klusinam izdarisu ta, ka abiem bus zel, ka ta ir sanacis. i milaka bus izniekojusi savu laiku, i virs sapratis, ko zaudejis. :)
22.03.2011 18:26 |
 
Reitings 119
Reģ: 19.04.2010
kristija - malacis ;) Novēlu, lai izdodas īstenot savu apņemšanos .. kā sevis cienošai sievietei! Turi buru! ;)
22.03.2011 18:28 |
 
Reitings 416
Reģ: 21.10.2010
Ja tevi interesē citu pieredze, tad saku vēlreiz - es to visu neņemu tik nopietni, jo ar veselo saprātu apzinos, ka man to vīrieti nevajag. Tas azarts un iekāre man ir līdz brīdim, kamēr esmu mīļākā. Līdzko būs kaut kādas runas par šķiršanos no sievas - paldies par labi pavadīto laiku, visu gaišu.
Padomā, vai tu viņu tiešām gribi pa īstam sev? Jo nekas jau nemainīsies, kāda cita pārņems stafeti un apkrāptās lomā būsi tu.
22.03.2011 18:45 |
 
Reitings 4
Reģ: 23.03.2011
el ninjo.. Varbut ir verts pacinities? Un nejuties vainiga, vainigs ir vins, jo ir sievai solijis milestibu lidz kapam..
Bet ko vins Tev saka, ka attaisno savu ricibu-kapec krap sievu?
Un ka Tu pati doma, varbut ir ceriba, ka vins aizies pie tevis?
23.03.2011 00:17 |
 
Reitings 4
Reģ: 23.03.2011
Oalasot komentarus var saprast, ka tas, kas visvairak nosoda, visvairak ari baidas, ka vinu dzeki/viri varetu kaut ko lidzigu izdarit :)
Neesmu miljaka, ligava gan :) Un zinu, ka ja man dzive gaditos kaut kas lidzigs, es vainotu savu draugu/viru, nevis man pilnigi svesu sievieti, kas man neko nekad nav solijusi un neko man nav parada. Katrs pats cinas par savu laimi. Un sados gadijumos man liekas vaina tomer jauznemas virietim, un nevis par to, ka iemileja citu, bet par to, ka gadu cakare sievu. Godigi butu vai nu visu pateikt un skirt laulibu, vai nu partraukt attiecibas ar miljako.
Nostadi vinju izveles prieksa-tu vai sieva. Un ja izvelas sievu, suti d***
23.03.2011 00:23 |
 
10 gadi
Reitings 2910
Reģ: 27.08.2009
Kristija - nav brīnums, ka tevi krāpj. Ar tādu raksturiņu..nav brīnums, ka tavējais pats jau sen nav pavisam aizskrējis prom, lielā patriecēja :-P
23.03.2011 00:34 |
 
10 gadi
Reitings 2910
Reģ: 27.08.2009
ups - brīnums, ka nav aizskrējis
23.03.2011 00:36 |
 
Reitings 9561
Reģ: 12.04.2009
1)Es nedomāju, ka Tev būtu jājūtas vainīgai vai kādā mērā atbildīgai par to divu cilvēku attiecībām, jo attiecībās ir 2 cilvēki, tātad tavs mīļākais un viņa sieva, ja abi visu nolaiduši pa burbuli, tad tā ir viņu atbildība un vaina.
2)Nedomāju, ka kāds te būtu tiesīgs Tevi nosodīt, jo mēs nezinām kā ir/būs mums pašiem, es domāju, ja mūs krāpj tad tā tam ir vienkārši jābūt, attiecīgi esam kaut kur kļūdījušies attiecībās, kaut ko palaiduši pa burbuli, ja krāpjam mēs tad tas ir līdzīgi, tu nevari ziedoties, tāpēc ka divi cilvēki nav vienkārši spējuši sadzīvot, sadzīvot viens otru mīlot, cienot, jo vīrietis tāpat neraud klausulē, un kā tu saki par svešiem cilvēkiem viņam nesāpēs, nežēlo to sievieti, dzīve visu sakārto tāpat pa savam
3)Pēc visa Tava uzrakstītā spriežu, ka Tu vēlies dzirdēt no mums to, ka Tev jāmet kājas pār pleciem jāmūk, bet patiesi jau tikai Tu pati zini kā ir jādara, un kā nav, dari tā kā Tu jūti, jo neviens Tavu dzīvi nedzīvos,
4)Lai Tev veicas!
23.03.2011 01:36 |
 
Reitings 190
Reģ: 12.01.2011
Tiešām esmu patīkami pārsteigta, ka te ir arī meitenes, kas spēj paust viedokli bez pamācībām, kā ir pareizi un kā nepareizi dzīvot attiecībā uz šo situācju. Paldies! :) Un jāatzīstas - jā, es laikam tiešām dziļi sirdī gribēju, lai tas galvenais padoms ir vienkārši bēgt, pagriezties un aiziet. Ja godīgi, šobrīd pat nedaudz apmulsu. Tas nenozīmē, ka tagad kaldinu lielo "atņemšanas" (šis vārds man vispār nepatīk, jo neviens jau tos vīriešus ar stobru pie galvas nespiež šādi rīkoties)plāniņu, es tikai tā apdomājos. Paldies, meitenes par viedokļiem!
23.03.2011 02:03 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits