Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

in my relationship

 
Reitings 393
Reģ: 29.01.2009

tikko pašķīros no vienām mazām,bet skaistām attiecībām.nē nu it kā jau viss būtu ok,man bija mīļš,jauks un gādīgs puisi,tikai ļoti nenopietns savos dzīves mērķos,tādu viņam daudz bet nekas uz priekšu neiet.pie tam viņš arī braukājās,te rīgā te uz mājām,regulāri un ilgi,satikāmies pareti.bet sex..labākais manā mūžā un runāt varējām par visu,patiešām par visu un ap visu...

ta nu gribēju jums prasīt...kā jūtaties savās attiecībās (ar vīrieti vai pašām ar sevi - domāts tām,kas vienas)

man patīk būt vienai,es esmu pieradusi,pie tam neesmu vel saļubijusies tik neprātīgi lai gribētu būt kopā mūžīgi.zinu,ka drīz man varētu sagribēties kādas attiecības vai vismaz sexu,bet tad es padomāju vai gribu bez jūtām vai ar..tad zinu,ka gribu ar jūtām..un vai nu tas mani atkal nenovedīs atpakaļ pie šī puiša?! :-D

19.03.2011 14:15 |
 
Reitings 216
Reģ: 16.09.2010
Velns pār kapotu... :D
Lasīju sākumu un sapratu, ka man ir tāds pats puisis :D Tikai pēc 3 dienām svinēsim 2 gadus, bet viņš arī izdomā visādus mērķus, taču nekas neiet uz priekšu. Runājam arī brīvi un par visu, ja vjg tad varam arī par sieviešu dienām :D
Taču pēdējās nedēļās mūsu attiecības iet uz otru galu. Saprotu bija saspringtas dienas un tā, bet ajj.. mazliet sāpināja viena viņa rīcība.. :-/
19.03.2011 14:26 |
 
Reitings 393
Reģ: 29.01.2009
neesmu vienīgā ar tādu... :-D :-D
19.03.2011 14:29 |
 
10 gadi
Reitings 5397
Reģ: 29.01.2009
Esmu atradusi savu otro pusīti un jūtos laimīga nu jau vairākus gadus! (l)
19.03.2011 14:35 |
 
Reitings 1655
Reģ: 27.08.2010
Uzskatu, ka viss, kas notiek, notiek uz labu. Teikšu tieši- Tu paņēmi no tā puiša visu, ko viņš Tev varēja iedot, izmantoji (ieguvi dzīvei noderīgu pieredzi, mācību) un dodies tālāk! Un tas ir pilnīgi normāli, ka mēs attīstāmies, aug mūsu prasības, līdzšinējais partneris vairāk neapmierina. Visas savas iepriekšējās attiecības esmu izbeigusi tieši es, jo neredzēju perspektīvu būt kopā ar konkrēto cilvēku. Es uzskatu, ka dzīve ir pārāk īsa, lai to tērētu ar cilvēkiem, ar kuriem kopā mēs neesam apmierināti.

Tagad esmu ļoti laimīga, jo esmu satikusi burvīgu vīrieti. Tieši tādu, kādu es vienmēr esmu vēlējusies sev redzēt blakus :-)
19.03.2011 14:37 |
 
Reitings 393
Reģ: 29.01.2009
paldies Blanša!Tavi vārdi bija tieši tie,kurus gribēju dzirdēt no malas! :-)
19.03.2011 14:39 |
 
Reitings 416
Reģ: 21.10.2010
Savās pašreizējās attiecībās jūtos ļoti labi. Tās gan nav attiecības šī vārda tiešākajā nozīmē, bet mani šī situācija pilnībā apmierina. Man nav ilūziju, un es pa kluso nemēģinu vērpt kaut kādas intrigas, lai viņu dabūtu sev. Vienkārši ļauju sevi lutināt un mīļot, pretī sniedzot to pašu.
19.03.2011 14:47 |
 
10 gadi
Reitings 2260
Reģ: 27.02.2011
Man bija arī tāds draugs pirms aptuveni gada, viņam bija vareni mērķi, bet nekā konkrēta, kaut kur dzirdēju ka ir pakāpies mazliet, taču iepazīstot viņu sapratu ka viņš ļoti daudz grib bet tā īsti nezin kā to realizēt, un tās lietas ko viņš gribēja, bija tik sekundāras, viņš vēl kā bērns domāja...
Ceru, ka viņam veiksies, bet es tomēr gribu stabilu cilvēku, ar stabiliem mērķiem un jau pieredzītei... ;-)
19.03.2011 19:26 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits