Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

vai tas ir iespējams?

 
Reitings 111
Reģ: 16.01.2011

sveikas.

man baigā problēma ganjau liksies smieklīga arī man pašai tas liekas smieklīgi, bet esmu sapratusi, ka tā tiešām ir problēma.

Man iepatikās viens džeks ar viņu iepazinos kādus 3 mēnešus atpakaļ, ballītē.

Un sanāca tā, ka man viņš šausmīgi iepatikās. tas viņa skatiens. ārprāc. :D

un ir tā, ka esmu ar viņu tikusies tikai 3 reizes draugu kompānijā un tā divatā mēs neesam runājuši un tā, bet itkā kaut kādu intresi viņš izrāda. (īstenībā es nēesmu 100% pārliecināta, ka izrāda :D, varbūt man tik ļoti to gribas, ka tā liekas). vispār situācija ir ļoti stulba, jo kā var tik ļoti patikt cilvēks, kuru gandrīz nepazīsti? nevaru par viņu nedomāt, galvā visādas stūlbas domas kā būtu ja būtu.

tāpēc mans jautājums ir vai kādai ir bijis līdzīgi? Vai kāda, kurai ir tā bijis beigās arī saiet ar to džeku? es jau esmu tik daudz aizdomājusies, ka varētu būt kopā kā būtu, kas būtu u.t.t.

traki. :D kā aizmirst? man diezgan stulbi jautājumi, bet ceru, ka kāda uzrakstīs kaut ko no kā man paliks vieglāk!

Paldies jau iepriekš! :)

18.03.2011 00:31 |
 
10 gadi
Reitings 3987
Reģ: 02.02.2011
kāpēc gan aizmirst, ja nemaz neesi mēģinājusi rīkoties? :D
un atbildot uz iepriekšējiem jautājumiem - jā, esmu saķērusies, tā īsti cilvēku nemaz nepazīstot. un manā gadījumā šobrīd ir nožēla, ka toreiz nebiju drošāka, tā kā tev no sirds iesaku ko mēģināt pasākt :-P protams, ja ceļā nav cita :-)
18.03.2011 00:35 |
 
10 gadi
Reitings 1063
Reģ: 29.01.2009
Kapēc jāizmirst? Tas kas slikts, ka tev kāds patīk?
Tā laikam saucās mīlestība no pirmā acu skatiena. (l) es arī gribu iemīlēties un just visu to,ko rakstat -tauriņus vēderā,tirpas skūpsta laikā utt..
18.03.2011 00:36 |
 
Reitings 111
Reģ: 16.01.2011
itkā jau viss forši un tā, bet man liekas, ka tur nekas nesanāks :D, negribu arī kautkā uzbāsties. man tauriņi vēderā ir jau ieraugot viņu un vispār viss tik dīvaini,nevaru nesmaidīt :D, viņs arī vienmēr smaida, ka ar mani runā un tā skatās un smaida :D
viss jau tā forši un tā, bet nu es domāju, ka ja viņš kaut ko gribētu, viņš pats sāktu kaut ko darīt :D...
18.03.2011 00:39 |
 
10 gadi
Reitings 1063
Reģ: 29.01.2009
varbūt baidas tapat kā tu.. kad sākat sarunu atkal,nejauši pa starpai pajauta vai viņam ir draudzene,ja saka,ka nē,tad ierosini kaut kur aiziet,vai tēlo,ka piem, kautko nesaproti,bet tev jāliek eksāmens vai smth like that.. nu izdomā kautko, bet nelaid vaļā..
Veiksmīti (l)
18.03.2011 00:41 |
 
Reitings 111
Reģ: 16.01.2011
draudznes viņam nav. :D
man jau viņš kā šizofrēnija daudz, ko jau zinu par viņu un visu,ko mēģināju uzzināt. tas tā stūlbi. :D bet gribās. :D
visu laiku lasu, ko viņš twitterī raksta :D tas jau tā slimīgi mazliet, bet nevaru atturēties :D
es vienīgi domāju, ja arī mums kaut kas sanāk, tad man būs tāds ārprāc es jau tur visu kā slima esmu izlasijusi par viņu un zinu visu ko :D
bet jā, mēģināšu kaut ko bīdīt! :)
18.03.2011 00:44 |
 
10 gadi
Reitings 3987
Reģ: 02.02.2011
puiši arī mēdz baidīties sabojāt lietas, tā kā noteikti nepalaid šo iespēju garām :) tev noteikti nav ko zaudēt
18.03.2011 00:47 |
 
Reitings 268
Reģ: 14.12.2010
Pašai nežēlīgi iepatikās vīrietis to pirmo reizi ieraugot. Vismaz manā gadījumā, vieglāk nepalika, tikai ar katru tikšanās reizi trakāk un trakāk. Pagājuši jau vairāki mēneši, bet nu tās tizlās jūtas neatkāpjas.
Tas man neliekas normāli, bet nevaru sev neko padarīt.
Bet, atšķirībā no Tevis, man ir bijušas tikai divatā runāšanas. Tas, ka Tev nav bijusi iespēja viņu iekšēji iepazīt caur sarunām, var likt Tev vilties, jo būs radies iedomu tēls, kuru saistīsi ar viņu.
18.03.2011 00:56 |
 
Reitings 111
Reģ: 16.01.2011
jāa, tā tiešām ir. es tiešām nezinu kāds viņš ir iekšēji un ka domāju kaut ko, tad iedomājos, ka viņs darītu tā un tā un sanāk mans ideālais tēls. :D tieši tāpēc vēl grūtāk nedomāt par viņu.
es vienkārši domāju vai kādai kādreiz ir izdevies saiet ar puisi, kuru jau vairākas reizes ir redzējusi un par, kuru jau zin visu, jau iemīlējusies :D un tad saiet kopā... pašai nekad tā nav bijis un arī draudzenēm tā nav bijis, parasti ir tā, ka ierauga iepatīkas un jau sākas kaut kas un tā aizet... bet manā gadijumā ieraudziju, iepatikās, ieraudziju un tā arī nekas vēl nav aizgājis :D
18.03.2011 01:01 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits