Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

grūti dvēselē

 
Reitings 482
Reģ: 02.02.2010

problēma.ar draugu jau ilgus gadus kopā esam.....bija gadu vai vairāk atpakaļ sarežģījumi, kas bija uz šķiršanās robežas+lieli sāpīgi strīdi, kas vēl tagad grauž sirsniņu....es cenšos draugam to vairs neteikt ka man vēl tagad(ja kas tagad viss ir vislabākajā kartībā bet..)tas viss sāp un tākā velkas pakaļ un neļauļ atklāties un atdoties atkal šajās attiecībās, jo draugs to visu zina un dara visu, pat ne tādēļ lai es mierīga būtu, bet redzams, ka mīlestības dēļ..BET es nevaru saņemties...nē pareizāk visam itkā pāri esmu tikusi, tomēr nav mazs laiks pagājis....bet ir tas kā augstāk minēju-''tas viss sāp un tākā velkas pakaļ un neļauļ atklāties un atdoties ''....liekas -nu nekas labs taču nebūs ja jau tā...viss pamet utt...NĒ! šis ir tas ar kuru vēlos nākotni un uz manu pusi jau tiek doti mājieni un reizēm emocionālākos brīžos pats atklāj ka ļoti vēlas nākotni kopā, tpc viss ko vēlos zināt-mīļās,...kā man tam pāri tikt? tik ljoti veelos darīt arī viņu laimīgu, bet šīs bailes no tā, ka atkal kaut kas tamlīdzīgs var notikt, manu attieksmi ļoti maina. Iet pie psiholōga vai arī ko citu.....?! :-/

16.03.2011 00:32 |
 
Reitings 3995
Reģ: 11.07.2009
Kas tad jums tik briesmīgs iepriekš notika?
16.03.2011 00:36 |
 
Reitings 482
Reģ: 02.02.2010
itkā izšķīrāmies.....vinjam tākā cita, bet itkā nē...man tas pats pēc tā.....
16.03.2011 00:41 |
 
Reitings 7781
Reģ: 12.11.2010
ja jau abi viena maisa bazami, tad janorij tas krupis, protams, ja velies ko kopigu un jadzivo talak+jaizrunajas.
16.03.2011 19:41 |
 
Reitings 289
Reģ: 15.09.2010
Tikai izrunāšanās līdzēs. Man arī ir tā, ka es ļoti daudz ko paturu sevī. Praktiski visu, jo esmu ļoti smaidīgs, jauks un dzīvespriecīgs cilvēciņš. Bet... Es tās nebūšanas krāju, krāju, krāju.. Un vienā brīdī, kad tas kamols sprāgst, tad es draugam izstāstu. :-) Viņš jau pret to ir saprotošs, jo ja saku, ka nav tas kārtībā un tas, tad viņš turpina: "..un kas vēl.." Līdz es visu izstāstu, kas sakrājies.. :-)
16.03.2011 19:53 |
 
Reitings 84
Reģ: 27.05.2010
īstenībā domāju, ka psihologs nav slikta doma. Pašai ir bijusi vēlme līdz viņam aizčāpot. Jo, manuprāt, tas palīdz tikt pašai ar sevi galā, ja vari no sirds izrunāties ar cilvēku, kas var sniegt vērtīgu padomu. :-) Būtībā es gribētu sev savu psihologu pie kura laiku pa laikam aiziet, ja ir kaut kas sirsniņā sakrājies, tas, manuprāt, palīdz. :-) Jo vispirms tev ir jāsakārto sevi un tad tu vari aprunāties no sirds ar draugu un kopā risināt savas problēmas. :-)
16.03.2011 23:09 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits