Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

skumji

 
Reitings 624
Reģ: 29.01.2009

Meitenes uzmundrinat mani ludzu,man saksies otro nedelu atvalinajums,viram ir divas sis dieninas brivas,viss it ka labi,beidzot noirejam sapnu dzivokliti ,ar darzu,ko ilgi meklejam,protams padargi sanak,jo esam anglija,bet taka stradajam abi,tad viss ir ok,bet ne par to ,man kaut ka skita ,ka parnaksim te,tad dzivei jauzlabojas,rutinai japariet,jo esam jau astoto gadu kopa,sakuma kapitali,rusinajamies attirijam darzu,abi stiepam mebeles,viss ta jauki,ar humoru parsmejusies bijam,revidierejoties pa dzivokli,pasaucam nedelas nogale draugus,atputamies,viss labi,tagad jau kadu pusotru nedelu mans virs tik gul,bubina uz mani,neka negrib,ara piem sodien skaists laicins,varetu iziet pastaigaties,gaju viena,loti loti skumigi jutos,aizgaju pie draudzenes,pasedejam,ar labu garastavokli naku majas,bet virs atsit ar savu attieksmi,paed un atkal gulta,dzivoklis tik tukss skiet,gribeju iziet darza pastradat,bet man ar uznaca kaut kads melnais un viss ,neko negribu,gribu lai virs ir aktivaks ,dzivespriecigaks,ja ne man ir tik skumji sobrid ,ka nezinu kur likties,ludzu palidzibu,ko jus pasaktu mana situacija :-(

12.03.2011 20:05 |
 
Reitings 209
Reģ: 29.01.2009
Mes ari Anglija. Shita valsts vispar ir depresiva,mes ar savejo ari loti biezi stridamiem un bubinam viens uz otru. Vairak tas ir tieshi naudas problemu del. :-/
12.03.2011 20:35 |
 
Reitings 624
Reģ: 29.01.2009
es pat vispar censos nebubinat,pat ir brizi ,ka vinam nav garastavokla ,es mainu temu,velku uz pozitivo pusi,censos,no biksem lienu ara,bet nelidz,tapat vinam viss slikti,laikam parak laba esmu (e)
12.03.2011 20:45 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Es tevi loti labi saprotu-ta ir, ka cilveks noguris...!Man seit ir tik daudz cilveku ,kuri tos skaistos Kalifornijas kanus ,dabu vispar neredz!Katru dienu iet uz diviem ,citreiz ,tris darbiem!Cilveki cer uz labaku dzivi,kas saistas ar... naudu uttMans pedejais "domu grauds" ir tads-nauda ir vajadziga,bet ta noteikti nedod laimi!Te jau ir piemers-abi stradajiet ,censaties cik ieksa,bet beigas brivdiena ir tads atslabums ,ka nekur negribas iet!!!Man biezi ir tapat-esmu izlikusi visu sevi darba un brivdiena pasaku viram-liec man mieru...Saprotu,ka nav pareizi,bet ta ir!
Es ieteiktu majas kaut ko pameginat tadu,kas mazliet "izsit sevi no tas ikdienas"-varbut kadas labakas vakarinas,varbut ir iespeja aiziet kaut kur netalu pastaigat -vienkarsi pastaigat-tads skaists parks varbut!Turieties! :-)
12.03.2011 20:47 |
 
Reitings 787
Reģ: 11.04.2009
Anglija un depresīva? :-D Kā tad jūs dzīvi Latvijā nosauktu?
Man kaut kā liekas, ka jums vienkārši ar vīru vajag izrunāties kārtīgi. Varbūt viņam iekšā ir kas sakrājies. Malači, ka esat tikuši pie dzīvoklīša, mēs arī pašlaik uz to tiecamies, tik man darbiņš jāatrod! :-)
PS. Man arī reizēm kaut kas uznāk un gribas to vien darīt kā bubināt. Bet nekas, tas ir pārejoši! :-)
12.03.2011 20:48 |
 
Reitings 10816
Reģ: 29.01.2009
mes ar pa UK..liekas,ka te tok depresijas naak virsuu,jo viss kod aru straadaaju un straadaaju...atnakau maajas,saveejo ar gribas kur izvilkt,vinsh paarguris,speelee pleisi.. taa nu mee ste dziivojam,bet tomeer labaakas attieciibas nekaa LV... mazaak redzamies, laikam taapeec:D
tieshaam paruna aar saveejo...mosh iekshaa kas sakraajies..uztraukumi par naudaam utt utt utt
12.03.2011 21:04 |
 
Reitings 4504
Reģ: 21.05.2009
Nezinu kā UK, bet domāju, ka,jā, nebūtu brīnums, ka citu valstu iedzīvotāji būtu morāli jau sabrukuši, ja viņu valstī notiktu ,kas tāds kā pie mums te.
12.03.2011 21:08 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Man liekas ,ka tas vien,ka prom no majam, visu kadreiz padara tadu "saasinataku"-atceros ,ka sakuma nespeju pierast pie loti daudz lietam,viss krita uz nerviem... (t) .Skumjas pec Latvijas tapat ir-radi ,draugi!No malas liekas-laimigie -visi ,kas aizbraukusi,bet ieksa cilveka kadreiz majo "divas butnes"! (t)
12.03.2011 21:10 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Gemini-tiesam atkal tev taisniba-ta nolaist valsti!!!?? (t)
12.03.2011 21:16 |
 
Reitings 624
Reģ: 29.01.2009
paldies meitenes par viedokliem,bet man nav isti ta ,ka es traki ilgotos pec Latvijas,man ir labi tepat,bet problema ir vira,vins man tads,naudas skaititajs,bubinatajs,bet es gribu dzivot laimigi,lustigi,priecigi,,tad kada jega no tas naudas,liksim tik zeke ka divi ignas un par dzivi vispar nepriecasimies,es pa daudz terejot un tada gara,bet man skiet ,ka vispar minimali :-/
12.03.2011 21:18 |
 
Reitings 10816
Reģ: 29.01.2009
flower,mums ar draugu tas pats..ka tik aatrak sakraat naudu un prom...skaitam naudu,baigi neteereejaamies..bet nu abiem meerkjis..taapeec vieglaak..bet nu shad tad jau atljaujamies sveetkus:D..
12.03.2011 21:24 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Flower-man darba bija viena sieviete no Filipinam-vina vienmer teica-sakrasot naudinu ,brauks atpakal,dzivos "zali"!Stradaja loti daudz,bez brivdienam uttViena diena nomira-sirds neiztureja! :-(
Es biezi iedomajos so piemeru,cilveki kraj kaut kam stipri uz prieksu,kaut gan ,pat nezin,kas notiks ar pasauli...parmainas uttEs tagad esmu nosolijusies sev-nodzivot katru dienu ta ,lai izjustu tadu labsajutu dienas beigas-tadu piepildijumu! :-)
12.03.2011 21:25 |
 
Reitings 624
Reģ: 29.01.2009
emanuelle,tu uzmundrini un citas meitenes ar,kaut mazliet vieglak paliek,kaut mans virs butu tava rakstura emanuelle :-P tur jau ta lieta,ka mes atpakal vispar nedomajam braukt,palikt te uz dzivi,cita lieta butu ja tik sakrat un braukt atpakal ,bet ne ,ietaupijumi jau ari ir ,es nesaprotu ,ka vins var but tik sausmigi bailigs un uztraukties par to sasodito naudu,aizmirstot garigas vertibas,sirdslietinas,chikst ka baba, :-D nudie jau apnicis tas viss,reizem tada sajuta,ka es vinam nesmu vajadziga :-( tik pieradums,varbut esmu jau apnikusi,pat nezinu kur ta vaina,kad te uzsakam visu,mums maka nebija ne nieks un satikam daudz labak,jo talak ejam,jo trakak,nu cik es ilgi varu ar vinu aukleties,ka ar bernu,meginu psihologiski uzmundrinat,bet man bail,ka es pati nesalustu,bet vins pat tadu variantu nepielauj,jo doma ,ka esmu dzelzs sieviete,vai ka???
12.03.2011 21:35 |
 
Reitings 1319
Reģ: 10.10.2010
Manuprat, vins vnk ir noguris.Vinam, cik noprotu, nebija nekada atvalinajuma un vel mantu staipisana utt. Tas ir logiski, ka vins noguris. ;-)
12.03.2011 21:42 |
 
Reitings 1319
Reģ: 10.10.2010
Manuprat, vins vnk ir noguris.Vinam, cik noprotu, nebija nekada atvalinajuma un vel mantu staipisana utt. Tas ir logiski, ka vins noguris. ;-)
12.03.2011 21:42 |
 
Reitings 624
Reģ: 29.01.2009
es ar ar vinu kopa tas mantas staipiju,kaut esmu sika mazina un bija vinam atvalinajums,es vienu bridi stradaju,bez brivdienam,ta sanaca,nechiksteju,vins atputas,reizem es jutos,ka virietis attiecibas un vins ir sieviete,jo visu galveno,atbildigako izdaru es,plus vel daudz stradaju,jacikst butu man,bet cikst vins (e)
12.03.2011 21:45 |
 
Reitings 1319
Reģ: 10.10.2010
aa, nu tad nezinu. pameigini izrunaties. :-) 8-)
12.03.2011 21:50 |
 
Reitings 7781
Reģ: 12.11.2010
emanuelle jau visu pateica.
13.03.2011 00:34 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits